Z PLOCHY | Tomáš Břečka po zápase v Hradci Králové

15.02.2024
04.02.2024

Slovácko porazilo egyptský tým plný reprezentantů

14.09.2011, středa, 09:09

Slovácko využilo nabídky předního egyptského týmu Zamalek SC, který je na soustředění v Rakousku, k odehrání přípravného mezistátního utkání. Trenér Soukup poslal na hřiště v každém poločase dvě rozdílné jedenáctky.

1. FC SLOVÁCKO  - SC ZAMALEK 2:1 (1:1)

V dresech egyptských fotbalistů se představilo šest reprezentantů své země. V závěru nastoupil i Mido, největší hvězda Zamaleku, který působil v klubech jako Ajax Amsterodam, AS Řím nebo londýnský Tottenham Hotspur. „Hrát s takovým mužstvem, které má ve svém kádru šest reprezentantů Egypta a patří ve své zemi k tomu nejlepšímu, byl pro nás zážitek,“ podotknul kouč domácích Miroslav Soukup.

Na gól čekali diváci pouhých osm minut. V šestnáctce si míč na prsou zpracoval Košůt a k překvapení samotného hráče se kopala penalta. „Jasná prsa, míče jsem se rukou ani nedotkl,“ kroutil hlavou nad výrokem hlavního arbitra obránce Slovácka. Egypťané se zásluhou přesné trefy Ahmeda Hasana z penalty dostali do vedení. Vyrovnání se Slovácko dočkalo ve 23. minutě. Do centru Kerbra se ukázkově položil Trousil a hlavičkou z ostrého úhlu srovnal.

Po změně stran poslal trenér Slovácka na hřiště úplně jinou jedenáctku. Mladíci v domácí sestavě pokračovali v ofenzivních choutkách a téměř celý druhý poločas se odehrál na půlce egyptského mužstva. O vítězství rozhodl 17 minut před koncem Čtvrtníček, který po skrumáži ve vápně prostřelil hostujícího gólmana.

• barnabas.666 - 16.09.2011, pátek, 12:59
    (0)

Greif: Podle rozhovoru po zápase minimálně dvojku v krvi...

• Greif - 16.09.2011, pátek, 06:40
    (0)

Kolikatku měl Mido ?

• Buchlovjak - 15.09.2011, čtvrtek, 22:23
    (0)

Mj. mám dotaz ohledně toho zápasu se Zamalkem. Proč nikde kde jsem se o tomto zápasu dočetl není sestava hostů? Píše se tu o sestavě plné reprezentantů, ale jakých? To jen Mido tvoří repre Egypta? :-)

• Zobek - 14.09.2011, středa, 16:27
    (0)

něco kolem 600

• JUVE - 14.09.2011, středa, 15:13
    (0)

Skoda ze sem nebyl ! a ten Appiah hral ??? ... kolik bylo tak divaku ?

• Pete - 14.09.2011, středa, 13:19
    (0)

Včera zajímavý exotický zážitek a pěkný fotbal! A řekl bych,že se na to dalo dívat paradoxně i díky té nesmyslně písknuté penaltě. Akorát návštěva mě zklamala,řekl bych skoro ostuda. Ale co,důležité bude,aby se nás co nejvíc sešlo v sobotu a abychom kluky hnali ke 3bodům!

• Pan Puk - 14.09.2011, středa, 11:38
    (0)

Arsen79> tak priste az se bude hrat pratelak s Rapidem Wien nebo Legii Warszawa tak dejte vedet o krapatek driv --D

• Arsen79 - 14.09.2011, středa, 11:18
    (0)

bohužel, ale utkání bylo definitivně potvrzeno až v neděli večer. V pondělí byla snaha, aby to všemi dostupnými prostředky šlo ven. Je to škoda, protože podobný tým o tolika reprezentantech, či slavnějších fotbalistů minulosti tady asi zase dlouho nebude.

• Babu - 14.09.2011, středa, 11:02
    (0)

the reds: taky nechápu, na co si ten sudí hrál? pískal jako by proti nám hrála sparta a on si ju nechtěl proti sobě poštvat :) celý zápas byl super, prostřídalo se mnoho hráčů a poprali se o šanci, ukázali se lidem, fakt moc dobrý zápas, jen škoda, že echo šlo ven tak pozdě a byla nedůstojná návštěva.

• Pan Puk - 14.09.2011, středa, 10:51
    (0)

Taky me druhy polocas velice bavil. Travnik super a i ostatni mladici se toho nebali. Konecne sem videl delsi cas Lukase a myslim ze pokud mu energie a chut hrat vydrzi, tak bude pro Acko velkym prinosem. Ten se toho balonu opravdu neboji. Zvlast pote co odkulhal Hlupik ma asi sanci se dostat do zakladu Acka.

• The Reds - 14.09.2011, středa, 10:50
    (0)

Souhlas chlapi, taky jsem byl mile překvapen tou druhou půlí, kde se sešel dost nestandartní tým a přesto si vedl velmi dobře. Celkově ten zápas vyzněl pozitivně. Opět si mužstvo vypracovalo několik dobrých brankových příležitostí, naštěstí ty dvě branky stačily na výhru. Jen by mne zajímalo, co to pískalo za hňupa?

• RNA - 14.09.2011, středa, 10:19
    (0)

Miro, musím souhlasit. Taky mě to bavilo a druhý poločas jsem byl fakt velmi mile překvapen výkonem mladíků! Moc se mně líbil třeba takový Trávník, a to je ročník 1994

• Mirek - 14.09.2011, středa, 09:59
    (0)

hezký zápas,bavilo mě se na to dívat ! Velmi mě překvapili mladíci v druhém poločase.