18
fanoušků

Slovácko padlo posedmé v řadě

23.04.2013, úterý, 08:46

Prvoligoví fotbalisté Slovácka prohráli již sedmý soutěžní zápas za sebou a v tabulce zůstávají jedenáctí. V dnešní televizní dohrávce 24. kola v Edenu nestačili na pražskou Slavii, když o osudu utkání rozhodla jediný moment – 26. minuta a trefa domácího Kysela.

Zastavit sérii neúspěchů se pokusí Slovácko v sobotu od 19 hodin, kdy bude doma hostit České Budějovice.

Hosté, v jejichž základní sestavě chyběly i karetně ohrožené opory Trousil s Doškem, se v Edenu dostali do prvních šancí. Ve čtvrté minutě Daníček odražený míč trefil jen do náruče připraveného brankáře Čontofalského, Košút pak po rohovém kopu tvrdou ranou z první přestřelil.

V dalších minutách převzala iniciativu Slavia, ale zpočátku své akce nedokázala dotáhnout do konce. To se domácím podařilo ve 26. minutě. Čonka přesnou přihrávkou z levé strany našel volného Kisela, který z hranice šestnáctky zakončil přízemní střelou k tyči. Kapitán a nejlepší střelec „sešívaných" se prosadil posedmé v sezoně.

Na konci prvního poločasu mohli aktivnější slávisté přidat druhý gól, ale hlavičku Skácela vytáhl výborným zákrokem brankář Slovácka Melichárek.
Po změně stran se do prvního brankového ohrožení dostali hosté. K jejich smůle však Košút po standardce Volešáka zblízka těsně minul. Na druhé straně po individuální akci přestřelil také Kisel.

• fcs - 26.04.2013, pátek, 09:23
    (0)

Je tu ,,vysněný zápas,, o zachranu jak někteří chtěli,tak pořádně zaplnme stadion a konečně musíme vyhrat !!!

• kecipep - 26.04.2013, pátek, 06:45
    (0)

Dávno se tu zbláznili jiní a ticho po pěšině :)

• Šovkovskij - 25.04.2013, čtvrtek, 22:07
    (0)

Ačkoliv jsem zde spáchal milion keců a napsal milion pičovin, miluji Slovácko. V sobotu zápas o všechno. Vyserme na na všechny předsudky a pojďme za Slováckem. Kluci nás potřebují - a my je taky! Slovácko to toho!!!!!!!

• rim - 25.04.2013, čtvrtek, 21:20
    (0)

prosim tě neblázni a drž sa břehu!!!

• kecipep - 25.04.2013, čtvrtek, 16:22
    (0)

Nevím, jak na tom je, ale volil bych na kraj zálohy Jelečka/Holka/Fujiho :-) Jinak vím, že Ilja byl v zimě tragický, ale poslení zápasy se také rozstřílel :)

• fcs - 23.04.2013, úterý, 16:51
    (0)

to rim: tak bych přesně tu sestavu volil i já a klidně valentu nahradit kovářem

• Hory - 23.04.2013, úterý, 13:07
    (0)

V souvistlosti ze včerejškem jsem nechápal ještě jednu věc. Když ten zápas trenér vypustil, tak proč od začátku nehrál na dva útočníky? Duo Haša-Skalák mohlo něco dokázat a jinak souhlas s tím, že v sobotu útok Haša-Došek.

• rim - 23.04.2013, úterý, 12:35
    (0)

tím pádem: Melichárek - Kubáň, Trousil, ... , Kuncl - ... , Volešák, Šumulikovski, Skalák - Haša, Došek

• JUVE - 23.04.2013, úterý, 12:31
    (0)

Melicharek-Kuncl,Mezlik,Trousil,Kuban-Hlupik,Sumulikoski,Volesak,Skalak-Hasa,Dosek.

• The Reds - 23.04.2013, úterý, 12:30
    (0)

To RIM: Jedna technická, s Valentou počítat nemůžeš, protože má stopku za 8 ŽK ... Jak jsi správně poznamenal, Kordula asi těžko. Zdraví mu to nedovolí. Doufejme, že bude Mazlík bude OK na sobotu, Koši je poslední dobou hodně nevyrovnaný, ale hůl bych nad ním ještě nelámal. Tu jste asi všichni už zlomili na Kovářem. Ale to je asi jediný "náš" hráč, který je schopný obejít dva soupeřovy hráče! Toho bych klidně dal na místo krajního záložníka.

• JUVE - 23.04.2013, úterý, 12:30
    (0)

nemohl byt vcera a nebude ani v sobotu.

• rim - 23.04.2013, úterý, 12:27
    (0)

fakt??? já jsem myslel, že z toho důvodu nebyl včera na Slávii..., takže Valenta nemůže jo?

• JUVE - 23.04.2013, úterý, 12:22
    (0)

Valenta je out - 8 zk ...

• rim - 23.04.2013, úterý, 12:20
    (0)

Taky mám chuť po včerejším živém shlédnutí zkusit trenérovi vtísnit myšlenku sestavy. Kordič byl dříč, ale na návrat si myslím, že po takové pauze a zranění to už bohužel není. Rozhodně bych pro zrychlení a kombinaci ve hře prohodil Valentu s Volešákem. Volešák na střed s defenzivním jištěním Šumulikovského a Valentu jako rychlý, bojovný kraj zálohy. Druhý kraj zálohy mi dělá větší starosti a z toho důvodu, že se do toho Hlúpik nějak nemůže dostat, tak bych asi taktéž zkusil Skaláka. Útok rozhodně jako duo Haša, Došek. Prvně jmenovaný totiž předvedl super bojovný a odhodlaný výkon a především začátek druhého poločasu rozdal na Slavii spoustu velmi zajímavých míčů! Určitě bych neváhal ani minutu Hašu v sobotu proti Budějovicím nasadit!!! Spolupráce s Doškem by mohla být přínosná a taktéž velmi atraktivní!!! Melichárek - Kubáň, Trousil, Mezlík, Kuncl - Valenta, Volešák, Šumulikovski, Skalák - Haša, Došek !!! A není se o čem bavit. Střídat během špílu lze přece vždycky!!!

• karagavrylydys - 23.04.2013, úterý, 11:55