04.02.2024
30.11.2023

Slovácko mělo v Budějovicích na výhru, veze bod

22.10.2012, pondělí, 14:12

Slovácko se chtělo proti svému bývalému kouči Soukupovi vytáhnout. A povedlo se. Fotbalisté z Uherského Hradiště byli v utkání 11. kola první ligy lepším týmem, ale z Českých Budějovic nakonec vezou jen bod.

V zápase samotném pak hlavně do přestávky hráli na trávníku prim fotbalisté Slovácka, kteří suverénně ovládli střed hřiště a umnou kombinací se dostávali s lehkostí až neuvěřitelnou do řady slibných příležitostí. Jenže v nich neuspěli. Ať už vinou nedůrazné koncovky (Volešák), nebo smůly (Volešákovo břevno, Doškova tyč), navíc svůj tým držel nad vodou i velice dobře chytající Daněk.

Trenér hostí Svatopluk Habanec se po zápase netajil tím, že remízou je zklamán. „My tu totiž dva body ztratili. Hlavně první půli jsme byli jasně lepší, měli jsme sedm střel mezi tyče, z toho čtyři vyložené příležitosti. Že jsme je neproměnili, se nám vymstilo," litoval.

Hráči Dynama se na rozdíl od svého soka rozjížděli pozvolna, jejich kombinace byla hodně kostrbatá a přihrávky nenacházely adresáta. Velké nedorozumění mezi Halamou a Novákem hned v úvodu zápasu zjevnou nervozitu hráčů v černobílých dresech ještě navýšilo, míč domácí fotbalisty odmítal poslouchat a převaha Slovácka zákonitě narůstala. Chvílemi to byla až hra kočky s myší a dění na ploše v některých fázích připomínalo spíše situace, kdy na tréninku jedna skupina nacvičuje hru útoku proti obraně...

Se hrou svého týmu především v první půli nebyli spokojeni ani diváci ani trenér Miroslav Soukup. „Od svých hráčů jsem čekal, že do zápasu půjdou odvážněji, jenže hlavně do půle se hráči Slovácka až příliš snadno dostávali do velikých šancí a my poločas přežili jen se štěstím," objektivně uznal trenér Dynama.

• pecka - 23.10.2012, úterý, 15:38
    (0)

cyra už je zařazený do zimní přípravy

• Šovkovskij - 22.10.2012, pondělí, 19:22
    (0)

No na Svízelu jsem se chtěl už dlouho zeptat, jak to s ním teď vypadá. Za Mazury dostával hodně prostoru a byl považován za velký talent, i když to na něj asi bylo moc hrrr. Jak to teď s jeho výkonností vypadá, dokazuje, že v něm má Slovácko perspektivu, nebo se zakopal jako mnozí jiní?

• Greif - 22.10.2012, pondělí, 19:07
    (0)

Tak Svízela je taky bývalí ligista ..

• kecipep - 22.10.2012, pondělí, 18:24
    (0)

Dnes jsem zápas juniorky navštívil osobně (Hašu jsem viděl hrát poprvé), penaltu proměnil ako Pán :-) Druhý lob se líbil i domácím, protože přehodit mezi penaltou a malým vápnem gólmana, který má přes 2 metry..? Prostě neskutečný. Tým na něj hodně hraje, byl silný ve vzduchu, ale upřímně si ho ještě nedovedu představit v dospělém fotbale, jelikož rychlostně má velké problémy. Ovšem jednou to může být takový náš bijec do vápna. Jinak ikdyž jsem viděl sestavu, tak jsem 60 minut žil v domění, že naše 14tka Trávník hraje fakt dobře a ejhle..on to byl Svízela, takže dnes pro mě náš nejlepší hráč.

• JUVE - 22.10.2012, pondělí, 18:09
    (0)

Cyra dneska zas dva goly,mohl by jit aspon v zime do pripravy A.

• Buriss - 22.10.2012, pondělí, 18:08
    (0)

cetl sem....zhodnotil to skoro jako "pan" bílek ...:))

• Michal fcs - 22.10.2012, pondělí, 17:49
    (0)

to buriss: to si přečti dnešní DDK, to se teprú pobavíš, tam je jen pro smích...

• rim - 22.10.2012, pondělí, 16:48
    (0)

Brácho asi???!!! :-)))

• Buriss - 22.10.2012, pondělí, 16:38
    (0)

co to ten blazen Soukup mele? Za tech poslednich 20minut jsme si zaslouzili vyhrat??? Asi mu trosku preskocilo, kdyz se ted potkava s blikancem...:)