*
včera, 20:22
VIDEO: Martin Svědík po zápase s Dynamem
včera, 18:34
Slovácko porazilo Budějovice 1:0
včera, 07:40
Statistiky a zajímavosti zápasů s Dyname...
Více na fcslovacko.cz
*
včera
Martin Svedík po Dynamu CB
včera
Jan Kalabiška po Dynamu CB
včera
Michal Kohút po Dynamu CB
30.07.2021
Filip Nguyen pred Dynamem CB
30.07.2021
Tiskovka po Plovdivu
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 956 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
04.03.2020
Fanoušci v zápase proti Slavii
19.02.2020
Fanoušci v zápase s Baníkem
29.10.2019
Sektor B3 - místo kde stojíme za Slováckem!
07.10.2019
Fanoušci v zápase proti Liberci
06.08.2019
Fanoušci v zápase proti Gottwaldovu

Slovácko čekalo více bodů. Před námi je ještě hodně práce, ví Levý

03.09.2016, sobota, 13:03
standa levy_velky.jpg

Žádná tragédie, ale ani žádné veliké jásání nemůže být na Slovácku po úvodních pěti kolech I. fotbalové ligy. Mužstvo, které bylo oslabeno o zraněné hráče Kaloudu, Koneho a Hofmanna, má na svém kontě pět bodů, vyrovnané skóre a aktuálně se nachází na jedenácté příčce tabulky.

Herní projev? Trenér Levý mohl být na Spartě spokojen s druhým poločasem. Hektickým závěrem vydřel mančaft bod na domácím trávníku proti Dukle. Remíza z Jablonce se také musí počítat. Výhra nad Bohemkou, i když herně Slovácko nijak neoslnilo, byla pro příznivce klubu z kategorie povinných. Vyložené zklamání si fanoušci užili snad jenom v Brně. „Domácí šli víc za vítězstvím, my jsme si jenom přišli zahrát fotbal," hodnotil kouč Levý poslední vystoupení svých svěřenců před reprezentační pauzou.

Jste rád, že po nevydařeném zápase v Brně je reprezentační přestávka, nebo byste přivítal další ligové utkání?
Nemůžeme si vybírat, jestli je pauza po naší výhře nebo prohře. Ta přestávka byla v plánu, tak to prostě bereme. Využijeme ji k tomu, abychom zapracovali na odstranění některých chyb, které jsme v zápasech měli.

Slovácko má za sebou pět kol. Jak hodnotíte úvodní blok?
Všech pět zápasů si ještě během týdne určitě vyhodnotíme. V dalších dnech přípravy se budeme snažit odstranit ty chyby, které jsme v těch zápasech dělali, abychom dokázali zlepšit kvalitu a potažmo i výsledky naší hry.

Takže jste zklamaný z dosavadních výsledků?
To jsem neřekl. Říkám, že musíme zapracovat na tom, abychom odstranili chyby, s tím je spojeno to, že pokud se nám to podaří, tak můžeme získávat víc bodů. Když si vezmete zápasy, jak probíhaly, tak na Spartě jsme sahali po bodu, s Duklou zachraňovali remízu v nastaveném čase. V Jablonci soupeř proti nám v závěru nedal penaltu. Doma jsme dokázali porazit Bohemku, která před tím hodně potrápila Plzeň. Naším přáním bylo získat nějaké body i v Brně, což se nám bohužel nepodařilo. Čeká nás ještě hodně práce.

Také jste zatím jako jediný ligový mančaft dali góly Spartě. Hodnotíte to jako pozitivum?
To nemůžu hodnotit jako plus, protože jsme tam nezískali ani bod.

Co v dosavadním průběhu podzimu týmu nejvíc schází?
Od začátku sezony jsem neměl k dispozici kompletní kádr. Do dalších kol bude nejdůležitější, aby se nám dali dohromady zranění hráči a byla přece jenom v týmu větší konkurence. Větší boj o místa v sestavě. Ani v jednom dosavadním ligovém zápase jsem nemohl použít všechny hráče, kteří připadají v úvahu. To jsme neměli, to nám nejvíc scházelo.

Dá se předpokládat, že na další ligový zápas proti Zlínu, který se hraje příští pátek, bude kádr kompletní?
Věřím tomu, že hráči, kteří jsou na reprezentačních srazech, se nám vrátí v pořádku. Do zápasu proti Zlínu je ještě týden. Doufám, že všichni si své neduhy doléčí, ale zatím nedokážu zodpovědně říct, jestli budeme kompletní.

Do posledního ligového zápasu poprvé naskočili dlouhodobě zraněný Kalouda a útočník Kone. Dají se hodnotit jejich výkony?
Oba byli delší čas mimo hru. Nastoupili do větší části druhé půlky. Měli to těžké v tom, že průběh zápasu se pro nás nevyvíjel zrovna ideálně. Brno mělo určitou převahu. Nechci utkání hodnotit podle jmen. Na druhou stranu je pravda, že ty změny, které jsme ve druhé půlce provedli, včetně příchodu Zajíce, byly vidět. Dokázali jsme si vytvořit i příležitosti, které jsme bohužel neproměnili.

Těsně před začátkem podzimu odešel na hostování do druholigového Sokolova Sadílek. Nevešel se výkonnostně do kádru?
My jsme se s Lukášem dohodli, že v této fázi bude pro něho lepší než nějaké doskakování nebo krátké minutové pasáže, aby pravidelně hrával. Věřím tomu, že když bude nastupovat pravidelně, tak by mu to mělo pomoci. Počítáme s tím, že v Sokolově zůstane do zimy. Měl by se vrátit jako právoplatný člen našeho kádru.

Další z odchovanců, který před sezonou odešel, je Galuška. Je v širším kádru Karviné a na podzim vstřelil dokonce první ligovou branku. Neměl jste jako trenér o jeho služby zájem?
Na téma Galuška vám nedokážu nic říct. Byla tady určitá situace před mým příchodem. Nejsem ten správný partner, který by vám dal uspokojivou odpověď.

Po vítězném zápase proti Bohemians jste si šel sednout mezi hráče na děkovačku s fanoušky. Byla to spontánní reakce?
Všude, kde jsem působil, jsem měl s fanoušky korektní vztahy. Fanoušek k fotbalu patří, žije pro svůj klub. Je samozřejmostí, když jim po utkání za jejich podporu poděkujeme.

Naposled jste působil v lize před pěti lety na lavičce Zlína. V jakém stavu jste našel naši nejvyšší soutěž?
Dva roky jsem působil v Polsku, nějaký čas v Albánii. První ligu jsem pozorně sledoval přes internet. Do soutěže přišlo pár zvučných jmen z venku, ale řekl bych, že je na podobné úrovni, jako když jsem odcházel.

Překvapuje nás něco na dosavadním průběhu ligy?
Když se podíváte na tabulku, tak je to jasné. V čele je Zlín, který má konsolidované mužstvo. Kvalitní výkony odváděl i loňský podzim, tím si udělal základ na klidnou sezonu. Je to dobře poskládané mužstvo. Využilo situace, které v dosavadních zápasech mělo a zatím je zaslouženě na čele tabulky.

Zlín vás čeká v pátek, těsně před Slováckými slavnostmi vína. Chystáte se o příštím víkendu podívat na slavnosti?
Určitě ne.

Proč ne?
Pátek je zápas, sobota trénink, potom hodnocení zápasu, dál hraje naše juniorka. Považuji se za profesionála, k tomu určitě nepatří, abych šel na slavnosti vína. Tyhle věci jdou mimo mě.Share |
Zdroj: denik.jpg
Jméno Heslo
text
 • Skein - 06.09.2016, úterý, 09:32
  (0)

  věnujte se radeji fandění, když vidítě postoj klubu ke vswtupenákám tak můžeme jen spekulovat, co by a jak...zbytečný čas...hlavní je dojít na zápas, podpořit hochy a porazit ty .....!!!

 • eLucky - 06.09.2016, úterý, 09:06
  (0)

  to Career: Nemyslím si, že je to takto v pořádku, ale už to tak prostě je a nikdo to teď už nezmění asi.

 • Buchlovjak - 06.09.2016, úterý, 08:53
  (0)

  Marwik: naprostý souhlas

 • Carrer - 06.09.2016, úterý, 08:13
  (0)

  eLucky:asi máš pravdu, na druhou stranu mohlo se to vstupné zdůvodnit alespon nejakou akcí typu posezení u cimbálu a burčáku nebo jinou přidanou hodnotou...kdo nic nedělá - nic nezkazí, ale ani nezíská....

 • eLucky - 06.09.2016, úterý, 07:57
  (0)

  to Career: Myslel sem to tak, že v momentě kdy sů všeci kolem nasraní, že je bezdůvodně na blbé Ševce zvýšené vstupné, tak nemá moc cenu dělat nějaký marketing k zápasu. Tím se totiž negativně zviditelnil zápas víc než by dokázala jakákoli kampaň. A dělat v této situaci nějaké kampaně nemá cenu, když by se pořád vracelo enom, že místo toho se mělo nechat normální vstupné apod.

 • eLucky - 06.09.2016, úterý, 07:54
  (0)

  to KEIKIN: Nevěřím tomu, že nás dokážů přeřvat, bez hokejových sů slabí a ti dajů přednost hokeji s Kometů. Dosavadní ligové zápasy jasně ukazují rozdíl v kotli, když fotbal kolidoval s hokejem. Jedině by hokejoví dali přednost tomu zápasu, pak majů šanci. Ale pokud jedů stále dokola už několik let ty samé chorály bez odezvy tak se konkurence z jejich strany bát opravdu nemosíme.

 • KEIKIN - 05.09.2016, pondělí, 23:09
  (0)

  Jak to tady tak pročítám, tak jsem nabyl dojmu, že Zlíňáci vnímají naši situaci ve smyslu" Vaše bída, naše radost" a že se v pátek hecnou a z pozice prvního místa v tabulce jich k nám přijede dost. A možná i poprvé v dějinách přeřvou domácí kotel Slovácka - nepřeju si to, ale nedivil bych se ! repast z jejich FB: "Jedeme všichni!! Neexistuje výmluva! Práce, škola, špatný den, čas, hokej nebo zvýšení vstupného? Nic z toho nás neodradí! Jsme na prvím místě tabulky, hrajeme u největšího rivala, takže vše ostatní musí v tento den na druhou kolej. Odjíždíme společně vlakem z Otrokovic v 16:34. Pro ty, co jsou nuceni vyrazit po vlastní ose sraz 17:00 v uh na nádraží nebo na stadionu. Hlavně všichni Ševci v sektoru hostí!!"

 • Babu - 05.09.2016, pondělí, 22:26
  (0)

  Carrer: předpokládám, že to elucky myslel ironicky.. ;)

 • Marwik - 05.09.2016, pondělí, 22:16
  (0)

  Pokud je vstupne jake je, je zbytecne delat propagaci. Když na Plzen doleze skoro plny dům bez pozvánky, na Zlin by mohl taky...

 • huhu - 05.09.2016, pondělí, 21:14
  (0)

  jezis delate tady z toho aféru, kazdy ví ze tu hraje zlín, a nejaký plakát na náměstí nebo fotka na facebooku to nezmění. Změní to pouze přístup klubu k fanouškům a přístup hráčů k utkání

 • Carrer - 05.09.2016, pondělí, 20:29
  (0)

  eLucky: co je to dostatečně? myslím, že propagace na derby by měla být masivní ale nějak jsem nezaznamenal, že by se někde o zápase psalo, zvalo atd.. :/

 • eLucky - 05.09.2016, pondělí, 20:05
  (0)

  FB Slovácka nic dělat nemosí, klub už všecky dostatečně pozval:)

 • Nike - FCS - 05.09.2016, pondělí, 19:11
  (0)

  TAK UŽ I FB Slovácka nebo celkově oficiální web na netu by mohl udělat nějakou pozvánku na utkání se Zlínem, sakra!! Nebo něco, jinak si ty lidi nenalákáte a už vůbec ne za 200 kč, tak aspon pro to něco udělejte a pak nebečte že chodí málo lidí !!!

 • Artigas - 05.09.2016, pondělí, 11:53
  (0)

  to je furt keců, byli zranění, dlouho nehráli... kuwa, tak fotbal hrát nezapomněli, tak co. Takoví profíci se nemožou vymlouvat. Jinak se těším, jak "kvalitní" vedení, co pustilo Galušku do Karviné, bude čučet, až FCS nasype nějaký ten fík. Vůbec S. Levému nezávidím a ten pátek pro ševcom doufám nebude černý, jelikož prťáci jedou jak válec zvláště to přejetí Plzně bylo excelentní. Od nich dostat první branku, tak hotovo, to se nezaplichtí jak s klokanama.

 • Skein - 03.09.2016, sobota, 15:19
  (0)

  pěkný článek, pokud porazí Zlín, tak at si klidně ten pohárek dají ;)

 • lagic - 03.09.2016, sobota, 13:50
  (0)

  Tak hlavně aby byli profesionálové i hráči a neožrali se na slavnostech oni 😃

pristi
 Další články:
07.09.2016, středa, 13:25 - Náhrada za Doška. Za Slovácko bude hrát dvoumetrový talent z Ghany
07.09.2016, středa, 10:59 - Na rowdies dohlédnou v pátek i kvůli slavnostem vína dvě stovky policistů
05.09.2016, pondělí, 17:00 - Derby je tu! Všichni v bílém!
29.08.2016, pondělí, 14:41 - Matné Slovácko v Brně padlo, tři body slavil jeho bývalý kouč
29.08.2016, pondělí, 14:40 - Kerbr po mizérii na Zbrojovce: Musíme hodně změnit
* Novější články * * Přidat komentář * * Vytisknout článek * * Odeslat článek * * Starší články
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace