30.11.2023
Fanoušci v zápase proti Baníku

Report ze zápasu se Znojmem

13.05.2014, úterý, 21:37

Ve 28. kole hostilo Slovácko nováčka Gambrinus ligy, Znojmo. Slovácko bylo aktuálně na šesté příčce, takže bylo v utkání favoritem. Toto se potvrzovalo i na hřišti, když jsme Jihomoravany tlačili celý zápas. I přes velké množství šancí jsme se ale prosadili jen dvakrát, když jednou skóroval gólový kanonýr Libor Došek a druhou branku utkání vsítil slovácký odchovanec a reprezentant do 21 let Michal Trávník, pro něhož to byla první ligová trefa. Uhájili jsme tak šesté místo a stali se Mistry Moravy!

DIVÁCI: Utkání navštívilo 4298 diváků, což je tak náš průměr tohoto ročníku. Hostů přicestovalo na jejich poměry docela dost, mezi 30-40.

ULTRAS: Hosté se neprezentovali. My jsme vytáhli v 1. poločase nápis: MŮŽOU NÁS OMEZIT, NEMOHOU NÁS ZLOMIT. V poločase druhém jsme ještě provětrali sektorovku.

SUPPORT: V docela značně prořídlém kotli se překvapivě fandí na dobré úrovni. Support během celého zápasu se dá označit za lehce nadprůměrný. Vyvrcholením je 90. minuta, kdy se k pokřiku Mistři Moravy přidávájí i okolní tribuny.

POD ČAROU: Je poněkud překvapivé, že z úst znojemského kotle jde konsolidovaně slyšet jen pokřiky jako Došek je pi*a nebo slovácké pi*e. Od tábora, který ještě nic nepředvedl (a pravděpodobně to ani nemá v plánu) je to poněkud směšné, ale komu není shůry dáno...