Z PLOCHY | Tomáš Břečka po zápase v Hradci Králové

15.02.2024
04.02.2024

Report ze zápasu s Mladou Boleslaví

16.09.2012, neděle, 17:00

Po reprezentační pauze pokračuje 7. kolo Gambrinus ligy zápasem Slovácka s Mladou Boleslaví. Boleslav přijíždí jako favorit, ale Slovácko se nenechá zastrašit a brzy vedeme 2:0 po trefách Doška a Hlúpika. Poté si (nedobrovolně) vybíráme slabší chvilku, když je faulován do obličeje Jan Trousil, který je poté 12 minut ošetřován v kabině a Boleslav vstřílí kontaktní branku. Návrat Trousila na hřiště je nepovedený, když ve 36. minutě dostává červenou kartu. Oslabený tým domácích se ale nevzdává a třetí branku přidává po skvěle zahrané standartce Láďa Volešák. Boleslav ještě tlačí, ale daří se jí jen po šestnáctku, a tak vítězíme potřetí za sebou pod vedením trenéra Habance a v tabulce míříme na páté místo.

DIVÁCI: Utkání navštívilo 4122 diváků, což je celkem nízké číslo, ale snad tři výhry v řadě přilákají další příznivce. V sektoru hostí nebyl k vidění nikdo.

ULTRAS: Domácí fans si nachystali dvě produkce, tentokráte se toho ujala skupina BWA. První byl trefný nápis, jenž směřoval k prohibici alkoholu v ČR a poukazoval na typické slovácké řešení: „NÁS NESERE PROHIBICE, MÁME LITRY SLIVOVICE,“ druhým výtvorem byla plachta se třemi fanoušky, kteří na sobě měli klubové symboly a na tričkách nápis BWA, plachta byla dozdobena vkusnými slováckými symboly v modrobílém provedení.

SUPPORT: Začátek utkání byl vzhledem k vývoji zápasu fanatický. Po obdržené brance náš výkon docela klesá, což je škoda, protože stále vedeme. Poté, co sudí vyloučí Trousila směřují naše výkřiky k jeho rozhodnutí. Druhý poločas si už ale jedeme svoje a po brance na 3:1 fandíme nadprůměrně. Na konci zápasu se pokoušíme o mexické vlny, některé vychází, některé ne, ale stadion se snaží zapojit a užíváme si.

ZÁVĚR: Je škoda, že přišlo celkem málo lidí a že náš support klesl o tolik dolů po brance na 2:1, protože Slovácko bylo pořád ve vedení. Druhý poločas jsme ale ukázali svoje rezervy a proti Jablonci bychom na to měli navázat!

ZA TÝDEN ZAS A VŠECI V BÍLÉM!

• Babu - 18.09.2012, úterý, 14:42
    (0)

V pohodě, jen by bylo škoda na někoho zapomenout :-) a nepočítat venkovní choreo? Dyť to je nádstavba oproti domácímu zápasu?! Prostě jen tak dál, ať se činí všeci :)

• Šovkovskij - 18.09.2012, úterý, 12:35
    (0)

Na Brno jsem nebyl, jelikož jsem byl na rekondičním pobytu na Vranově, Olomouc byla venku, takže tu jsem tak nějak moc nepočítal, ale vybavuji si to choreo, kluci se opravdu vyznamenali, tímto se zmíněným omlouvám:-)

• Babu - 17.09.2012, pondělí, 18:35
    (0)

šovki: no to teda nemáš pravdu.. choreo první kolo Brno, kreslil riedlss, pomáhalo moc lidí - z hlavy honza trubačík, buchlov, ondicz, trošku já a nejsme nikdo z BWA. Další kolo Olomouc - kreslili aj chystali 12letý a 14letý kluk, taky se nehlásí k BWA. Je jen dobře, že se toho ujímá víc lidí :)

• xsede - 17.09.2012, pondělí, 18:23
    (0)

Šovkovskij: Nevim jestli jako autoři máme až takové právo považovat se uplně za BWA, ale řekněme jistá spojitost by se tu najít dala..;)

• Šovkovskij - 17.09.2012, pondělí, 16:52
    (0)

...tentokráte se toho ujala skupina BWA... Možná se mýlím, ale nedělá v poslední době chorea výhradně BWA? Mám pocit, že nikdo jiný se na tom již nepodílí, ale samozřejmě, mohu se mýlit. Jinak atmosféra byla skvělá, jde vidět, že když se daří, má to úplně jiné grády, i když byla trochu škoda, že po tom snížení Bolky to trochu opadlo, přece se jen pořád vedlo, nicméně pak to šlo zase nahoru a atmosféra byla prostě super. Jen bych si přál, aby se takto fandilo i v době, kdy se nevede, tam hráči o to více potřebují podporu.

• Jerry1984 - 16.09.2012, neděle, 21:27
    (0)

:-)

• fanaticos791 - 16.09.2012, neděle, 19:28
    (0)

ne jenom jsem se ptal vpohode hlavne at to je do tydne ...

• eLucky - 16.09.2012, neděle, 19:12
    (0)

to fanaticos791: promin, ze sme ti ho sem este nenaservirovali az pod nos, sak je to uz 22 hodin od zápasu... příště se polepšíme!

• fanaticos791 - 16.09.2012, neděle, 19:10