30.11.2023

Report z výjezdu do Hradce Králové

24.08.2014, neděle, 20:46
hradec_fanaticos_on_tour.JPG

V 5. kole Synot ligy zajíždělo Slovácko na půdu Hradce Králové. Hradec v této sezóně ještě nevstřelil branku a na kontě měl po čtyřech zápasech dva body. Slovácko bylo na čtvrté příčce se sedmi body, a tak se jevilo jako papírový favorit. Jak to však ve sportu bývá, předpoklady někdy nevychází. Ve 39. minutě prolomil hradeckou střeleckou smůlu Dvořák a do kabin se šlo za stavu 1:0 pro domácí. Slovácko nedokázalo na hru východočechů reagovat, a když v 71. minutě přidal Halilovič druhou branku Hradce, bylo vymalováno. Před výpraskem nás zachránil Milan Heča, který ještě vychytal tři tutovky soupeře. Na Moravu jsme tak odjížděli s prázdnou.

DIVÁCI: Oficiální návštěva zněla 3125 diváků. V sektoru hostí se nás sešlo mezi 80 až 90. Padesátka fanoušků přicestovala autobusem, jiní přijeli ze Slovácka či jiných koutů autem. Podpořeni jsme byli také o několik jedinců z Pardubic.

ULTRAS: Domácí si připravili plachtu Hradečtí gentlemani, nápis pro naši legendu RŮŽA PAŠKOVÁ (který byl bohužel vytažen v době, když šla zrovna Růža na luxusní toi-toiku, ale určitě se k ní tato informace dostala :-)) a nápisy GÓL, GÓL, SLÁVA, které vytáhli po vstřelené brance. My jsme si připravili nápis FANOUŠEK MUSÍ MÍT ODHALENOU TVÁŘ A PAK JEJ NAPADNE NEGRAMOTNÉ ZVÍŘE V KUKLE a modrobílou plachtu s nápisem FANATICOS ON TOUR. Během zápasu byly také použity balónky a mávačky se znakem. Na konci zápasu bylo odpáleno pyro.

SUPPORT: V prvním poločase fandíme docela dobře, i když trochu neorganizovaně a chaoticky. Po brance v naší síti aktivita mírně upadá. Ve druhém poločase to není o moc lepší, po druhém gólu už je to opravdu slabota. Ostudu jsme určitě neudělali, ale oslnivý výkon to také nebyl. Na docela slušný počet lidí v sektoru jsme se mohli předvést více, ale na druhou stranu to v takovémto nehostinném prostředí, kde každý zvuk utíká pryč, není zrovna lehké. S domácím kotlem také proběhla odpovídačka PELTA – VEN.

POD ČAROU: Doma nás teď čeká neatraktivní soupeř FK Příbram. Mužstvo nepředvádí zrovna skvělé výkony, tak bude potřeba podpora nás všech! V sobotu v kotli na značkách!