15.02.2024
04.02.2024

Report z domácího zápasu s HFK Olomouc + video

15.04.2008, úterý, 19:59
fans1_velky.jpg V pozdní čas 19,00 startuje utkání našeho týmu proti HFK Olomouc. Návštěva se schází opět velmi slušná, na druhou ligu je 4600 lidí možná víc než slušnější. (např. zápas Ústí - Jihlava navštívilo 570 diváků). Vstup hráčů na hřiště je řádně oslaven konfetami a výkop může začít.

Support se rozjíždí naplno už od první minuty, pomyslnou taktovku má v ruce opět Mira, který při hecování a řvaní zajimavě vlaje na značce označení sektoru B3 a často ho zachraňuje jen ochranná síť kotle. Vysoká laťka fandění navazuje na Bohemku a první poločas patří z hlediska vyřvaných hlasivek k těm nejlepším. Druhý poločas je už o dost slabší, nějakým způsobem to upadá a nadšení z první půlky je v nedohlednu.

Víc než snaha o lepší support nás totiž zaměstnává chytání se za hlavu při promarněných šancích našich oblíbenců. A když se stav nezmění, přichází smutek v podobě dvou ztracených domácích bodů, které jsme měli na dosah.

Po konečném hvizdu rozhodčího se ještě vytahuje choreo z dílny FCS Forever, které za přispění pyrotechniky vytváří pěkný efekt.

P.S.: V poločasové pauze si bere jeden prcek do ruky paličky a zkouší bubnovat. Tato zábava ho drží až do začátku poločasu druhého, kdy mu Honza paličky musí chtě nechtě vzít. Přesto zajímavý pohled na možná budoucího bubeníka, který se stejným pohledem a ve stejném rytmu nepřestává mlátit :-)

Autor: Babu; video: eLucky & markyjov & tomrs