18
fanoušků

Report 5. kolo: Slovácko - Sigma 0:0

31.08.2017, čtvrtek, 09:00

V 5. ligovém utkání ročníku 2017/2018 čekalo Slovácko utkání se Sigmou Olomouc. Sigma měla po čtyřech utkáních devět bodů, a tak k nám přijela v dobré formě. Soudržnost a týmová hra Hanáků se ukázala v prvním poločase, kdy měli hosté větší držení míče pokrývali střed pole. Do branky se však netrefil ani Navrátil, ani Machalík, který orazítkoval břevno, na druhé straně hřiště se Chorému nepodařilo překonat Heču, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Ve druhé půli mělo více ze hry Slovácko, avšak branku nevstřelil žádný tým.

DIVÁCI: Utkání sledovalo 4495 diváků. Hostů přijelo asi sto.

ULTRAS: V zápase vytahujeme nové obouručky a v prvním poločase se prezentujeme choreem s ďáblem, který drží dlužný úpis, a nápisem: NAŠE DUŠE PATŘÍ SLOVÁCKU. Choreografie je doplněna o červené lesklé folie a pyrotechniku. Děkujeme našim choreotvůrcům a také všem, kteří se podíleli na prezentaci chorea! :-)

SUPPORT: I přes relativně nudný zápas na hřišti se v kotli bavíme a support má velmi dobré parametry. Snažíme se celý zápas směřovat svou aktivitu směrem k domácímu týmu a nenechat se strhnout urážkami na sudího nebo Hanáky, což se nám dle našeho soudu povedlo.

PŘÍŠTÍ ZÁPAS:  Nyní nás čeká repre pauza a 9.9.2017 další kolo na Bohemce.

FOTOGALERIE

• Skein - 31.08.2017, čtvrtek, 09:26
    (0)

s projekcí je vždy hodně práce, nejen vidět na stadioně ve finále na 5 minut ;) snad do bucoucna, bude toho více ;)

• kecipep - 31.08.2017, čtvrtek, 09:18