| 
| Preview zápasu s Duklou Praha |  | 01.05.2008, čtvrtek, 16:25 |  |  Ač je v jarní sezoně prakticky každý zápas důležitý, nadcházející střetnutí s Duklou Praha bude zřejmě pro tým Slovácka klíčovým. A to hned z několika důvodů. 
 Prvním z nich je případné setrvání trenéra Kalvody na lavičce Slovácka. Ač ho vedení prozatím podrželo a podpořilo, trpělivost s nepříliš dobrými výsledky nemůže být trvalá a bezmezná. Na vině je sice hlavně mizerná koncovka hráčů, trenér je holt za tým a jeho herní projev zodpovědný a není jisté, zda by Kalvoda u Slovácka, v případě další prohry či možná i remízy, zůstal.
 
 Další věcí je, že Dukla je jedním z týmů, bojujících o záchranu a u takových by měl tým, pomýšlející na postup, určitě bodovat naplno. Na kom jiném by se měl tým "chytit", než na týmu, který ve třech posledních zápasech inkasoval 9 branek, získal jediný bod a v posledních sedmi zápasech pouze jedinkrát vyhrál? Pravdou je, že Slovácko je na tom prakticky stejně a před dvěma týdny v Čáslavi měl tým také podobné ambice a jak to dopadlo...
 
 Týmu po zranění Chmelíčka na Bohemians jednoznačně chybí střelec-zakončovatel. Šultesovi, Matůšovi ani Činčalovi není možné vytknout bojovnost, nasazení a snahu, koncovka a trocha štěstí ale zůstávají bohužel někde v šatně. Chce to prostě jediné - proměnit alespoň některé vytvořené šance, kterých není v poslední době zas tak málo. Ale je lehké o tom jen mluvit. Pokud chce ale tým pomýšlet na postup, je to prostě nutnost a hráči musí prostě přidat nejen v poli, ale také v důrazu v pokutovém území.
 
 Mimo Chmelíčka nemůže trenér Kalvoda počítat s dlouhodoběji zraněným Kaspřákem a bohužel ani s Grimem, který utrpěl v zápase s Jihlavou zlomeninu lícní kosti a sezona pro něj pravděpodobně skončila.
 
 Dukla Praha je historicky sice velmi věhlasný tým, který ale v posledních letech bojoval hlavně o samou existenci. Aktuálně má na 13. místě pouze 1 bod náskok na sestupovou, 15. příčku.
 
 Více o historii klubu a další informace najdete ZDE.
 
 
 I v Praze budou hráči potřebovat Vaši podporu, proto pokud máte zájem a dosud jste tak neučinili, přihlaste se na výjezd, který vás vyjde na tradičních 99,- Kč.
 
 Informace o výjezdu  ZDE.
 
 Jarní zápasy Dukly Praha:
 Slezský FC Opava - FK Dukla Praha 0:2 (0:0)
 FK Dukla Praha - FC Zenit Čáslav 2:2 (2:1)
 1.HFK Olomouc - FK Dukla Praha 2:1 (0:0)
 FK Dukla Praha - FC Vysočina Jihlava 1:1 (1:0)
 SK Sparta Krč - FK Dukla Praha 0:2 (0:0)
 FK Dukla Praha - FC Hradec Králové 2:2 (2:2)
 FK Dukla Praha - FC Hlučín 1:3 (1:1)
 FK Ústí nad Labem - FK Dukla Praha 4:2 (1:1)
 
 
Zdroj:   |  |  |  |  |  |  
| Další články: |  | 04.05.2008, neděle, 16:48 - Slovácko šťastně zvítězilo na Dukle + VIDEO TISKOVKY A NEDĚLNÍ VÝSLEDKY |  | 03.05.2008, sobota, 18:00 - Důležitý krok k historickému úspěchu ženy zvládly + přidáno video!! |  | 02.05.2008, pátek, 22:15 - Fanoušci VFL Bochum |  | 02.05.2008, pátek, 10:19 - Fotbalistky Slovácka čeká zápas jara |  | 01.05.2008, čtvrtek, 13:37 - Bude druhý bus? |  |