22. 8. 2016- Fanoušci v zápase proti Bohemc...
1. 5. 2016
6. 4. 2016

Placírka do lahve a Levý šel na tribunu: S asistentem jsem se domluvil

16. 10. 2016, neděle, 11:05

Začal v klidu, vsedě v rohu střídačky. Pěkně pod stříškou, Ale dlouho nevydržel, verdikty sudího lomcovaly s tělem Stanislava Levého víc, než by dokázal ukočírovat. Výběhy k lajně vyměnil kouč Slovácka po přestávce za první řadu tribuny, odkud spolupracoval s asistentem Michalem Kordulou. „Odehrál jsem láhev placírkou a čtvrtý rozhodčí se mě zeptal, zda půjdu na tribunu dobrovolně. Tak jsme se domluvili, že jo,“ vylíčil Levý.

Ale kam zmizel v posledních minutách? „Sešel jsem dolů do útrob, stál jsem u schodů,“ informoval. Zápas s Plzní, kterou v minulosti také vedl, ho pohltil. „Byla tam spousta emocí, vyplynulo to z toho,“ vysvětloval své bouřlivé reakce.

Po utkání už byl v pohodě, klábosil se svými bývalými svěřenci a asistentem hostů Zdeňkem Bečkou, k němuž má velmi blízko. „Musím svému týmu složit kompliment, jaký boj silné Plzni nabídl. Bod je odměna za odpracovaný zápas a plnění taktických pokynů. Ve druhé půli nás soupeř hodně zatlačil,“ ulevil si Levý.

• kecipep - 18. 10. 2016, úterý, 17:57

• FCS forever - 18. 10. 2016, úterý, 17:45

Pajca: dival jsem se na cas 22:01 zacalo nastaveni 20:08 skončilo ... to jsi vzal kde ze se hralo tolik ?

• pajca - 18. 10. 2016, úterý, 16:54

Druhý poločas se hrál 45 +5:07

• FCS forever - 18. 10. 2016, úterý, 16:13

Souhlasim ze jedins kdy nam rozhodci nadrzel ze neodpiskal cervenou pro Simka ale CO TEN ZBYTEK KURVA curak nastavi 5 minut a kdyz ma Plzen tlak tak to necha na 7 minut ? Jako vazne a tech spornych situaci co odpiskal pro Plzen bylo vic nez dost stop aspon na 5 zapasu

• sokolka - 17. 10. 2016, pondělí, 23:01

Nevim jestli umyslne nebo ne, ale nekolikrat sudi tu karku Plzni potlacili, souhlasim. Kdo mel jit jednoznacne ven je Zeman, ten sel od zacatku souboje bez umyslu hrat mic loktem na reinberkovu hlavu. Co se tyce Petrzely, tak bych tohle prave neresil. Prasaren ma za sebou sice celou radu, ale treba se znaji a zadne ohnani to nebylo, spis prohrabl Havlikovi vlasy, bylo to za to jednoznacne drzeni. Prave fakt, ze se jakakoliv takova blbost (rikam blbost, nemyslim zakerne kopani atd) tresta, tak toho potom hraci zneuzivaji a kaci se se svymi 90kg po letmem dotyku jak male holky. Co se vykonu tyce, tak slusne odvedena prace, jenom skoda, ze utok nedokazal obrane vice ulevit, ale urcite se na tomhle da stavet. Trenersky taky slusne odvedena prace. Jsem si nejprve rikal, co to tam beha u lajny za blazna, a to byl Kordic :) V tv pak mluvil rozumne, na nem je videt ten zapal do hry, snad tady zustane co nejdyl a jednou treba i coby standuv nastupce

• kecipep - 17. 10. 2016, pondělí, 22:10

Marek chyboval zejména v duelu FNL mezi Znojmem a Varnsdorfem, kdy nenařídil pokutový kop pro hosty v 60. minutě za podražení. Zároveň v sobotním ligovém zápase Slovácka s Plzní nedostatečně plnil funkci čtvrtého rozhodčího. Ve stejném utkání, které skončilo remízou 1:1, chyboval i hlavní sudí Jan Machálek. Podle komise měl vyloučit jednoho z hráčů Slovácka po druhé žluté kartě za bezohledné kopnutí soupeře v souboji o míč. Machálek má proto pozastavenou delegaci na jedno utkání. Více na http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2016-17/283541/komise-rozhodcich-tresta-sudi-marek-si-nezapiska-tri-zapasy.html Šimko měl jít ven, co si budeme povídat. Stejně tak měl dostat minimálně žlutou Petržela za to ohnání po Havlíkovi. Jak jsme mohli takového zm*dečka vychovat, to mi hlava nebere... jeden z nejvíc nesympatických hráčů momentálně.

• riedlss - 17. 10. 2016, pondělí, 21:50

Nedostane nic. A chybovat ještě bude a ne že né, jako každý sudí. Podusil nás dobře stejně tak u pomezní u Céč

• juancarlos - 17. 10. 2016, pondělí, 18:23

bohužel nedostane nic, pohoda, standartně odpískaný zápas, rozhodčí si své rozhodnutí obhájí

• FCS forever - 16. 10. 2016, neděle, 14:28

Se ani nedivím že stratil nervy, ten rozhodčí ... To snad nemá cenu ani popisovat, no já si myslím že každý kdo na fotbale byl to viděl, hold takhle ty zápasy s plzní jsou vždycky... doufám že ten kokot dostane slušnou pokutu.

• Ferda1 - 16. 10. 2016, neděle, 12:13