2. 12. 2018- Děkovačka po zápase FCS - Spar...
13. 8. 2018
Fanoušci v zápase proti Olomouci

Placírka do lahve a Levý šel na tribunu: S asistentem jsem se domluvil

16. 10. 2016, neděle, 11:05

Začal v klidu, vsedě v rohu střídačky. Pěkně pod stříškou, Ale dlouho nevydržel, verdikty sudího lomcovaly s tělem Stanislava Levého víc, než by dokázal ukočírovat. Výběhy k lajně vyměnil kouč Slovácka po přestávce za první řadu tribuny, odkud spolupracoval s asistentem Michalem Kordulou. „Odehrál jsem láhev placírkou a čtvrtý rozhodčí se mě zeptal, zda půjdu na tribunu dobrovolně. Tak jsme se domluvili, že jo,“ vylíčil Levý.

Ale kam zmizel v posledních minutách? „Sešel jsem dolů do útrob, stál jsem u schodů,“ informoval. Zápas s Plzní, kterou v minulosti také vedl, ho pohltil. „Byla tam spousta emocí, vyplynulo to z toho,“ vysvětloval své bouřlivé reakce.

Po utkání už byl v pohodě, klábosil se svými bývalými svěřenci a asistentem hostů Zdeňkem Bečkou, k němuž má velmi blízko. „Musím svému týmu složit kompliment, jaký boj silné Plzni nabídl. Bod je odměna za odpracovaný zápas a plnění taktických pokynů. Ve druhé půli nás soupeř hodně zatlačil,“ ulevil si Levý.

• kecipep - 18. 10. 2016, úterý, 17:57

• FCS forever - 18. 10. 2016, úterý, 17:45

Pajca: dival jsem se na cas 22:01 zacalo nastaveni 20:08 skončilo ... to jsi vzal kde ze se hralo tolik ?

• pajca - 18. 10. 2016, úterý, 16:54

Druhý poločas se hrál 45 +5:07

• FCS forever - 18. 10. 2016, úterý, 16:13

Souhlasim ze jedins kdy nam rozhodci nadrzel ze neodpiskal cervenou pro Simka ale CO TEN ZBYTEK KURVA curak nastavi 5 minut a kdyz ma Plzen tlak tak to necha na 7 minut ? Jako vazne a tech spornych situaci co odpiskal pro Plzen bylo vic nez dost stop aspon na 5 zapasu

• kecipep - 17. 10. 2016, pondělí, 22:10

Marek chyboval zejména v duelu FNL mezi Znojmem a Varnsdorfem, kdy nenařídil pokutový kop pro hosty v 60. minutě za podražení. Zároveň v sobotním ligovém zápase Slovácka s Plzní nedostatečně plnil funkci čtvrtého rozhodčího. Ve stejném utkání, které skončilo remízou 1:1, chyboval i hlavní sudí Jan Machálek. Podle komise měl vyloučit jednoho z hráčů Slovácka po druhé žluté kartě za bezohledné kopnutí soupeře v souboji o míč. Machálek má proto pozastavenou delegaci na jedno utkání. Více na http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2016-17/283541/komise-rozhodcich-tresta-sudi-marek-si-nezapiska-tri-zapasy.html Šimko měl jít ven, co si budeme povídat. Stejně tak měl dostat minimálně žlutou Petržela za to ohnání po Havlíkovi. Jak jsme mohli takového zm*dečka vychovat, to mi hlava nebere... jeden z nejvíc nesympatických hráčů momentálně.

• riedlss - 17. 10. 2016, pondělí, 21:50

Nedostane nic. A chybovat ještě bude a ne že né, jako každý sudí. Podusil nás dobře stejně tak u pomezní u Céč

• juancarlos - 17. 10. 2016, pondělí, 18:23

bohužel nedostane nic, pohoda, standartně odpískaný zápas, rozhodčí si své rozhodnutí obhájí

• FCS forever - 16. 10. 2016, neděle, 14:28

Se ani nedivím že stratil nervy, ten rozhodčí ... To snad nemá cenu ani popisovat, no já si myslím že každý kdo na fotbale byl to viděl, hold takhle ty zápasy s plzní jsou vždycky... doufám že ten kokot dostane slušnou pokutu.

• Ferda1 - 16. 10. 2016, neděle, 12:13