Z PLOCHY | Tomáš Břečka po zápase v Hradci Králové

04.02.2024
30.11.2023

Neuznaný regulérní gól i další přehmaty. Slovácko rozzuřil rozhodčí

02.09.2019, pondělí, 14:45

Fotbalové Slovácko se po remíze 1:1 s Mladou Boleslaví zlobí na rozhodčího Cieslara. Neuznal regulérní gól, soupeř naopak podle hráčů vyrovnal v nastavení rukou. Tendenčně prý sudí vedl celou druhou půli.

Hlavní kouč Martin Svědík i manažer týmu Veliče Šumulikoski vystartovali za rozhodčími až ke středu hřiště. Ředitel klubu Petr Pojezný zase byl ve vyhrocené hádce se sportovním šéfem soupeře Josefem Jinochem. I diváci zůstali na tribunách a dávali znát svůj vztek.

Silné emoce cloumaly fotbalovým Slováckem bezprostředně po konci domácího utkání s Mladou Boleslaví. Slovácko se cítí poškozeno verdikty hlavního sudího Ondřeje Cieslara a jeho asistentů.

Neoddiskutovatelné je, že ti chybně neuznali parádní gól domácího Marka Havlíka na 2:0 minutu po začátku druhého poločasu. Havlík při brejku napřáhl levačkou, skákavou střelu poslal z dvaceti metrů přesně k levé tyče a hned slavil se spoluhráči. Sudí ale na radu svého asistenta gól vzápětí odvolal pro ofsajd útočníka Tomáše Zajíce.

„Víte, že nesmím rozhodčí komentovat, ale je na zamyšlenou, když mi řekne, že gól neplatí, protože to tečoval Zajíc, pak se podíváte na přenos a je jasné, že Zajíc se toho ani nedotkl. Nevím, co si o tom mám myslet,“ kroutil hlavou slovácký trenér Svědík.

• Artigas - 03.09.2019, úterý, 13:42
    (0)

Je to naprosto jasné, prostě banda cajzlovských zmrdů, nic víc. Celá slavná komise rozhodčích je absolutně k hovnu. Pokud nepadnou tvrdé tresty, min. stopka na pět zápasů, aspoň půl míče pokuty, při opakování sebrat licenci a nepustit ani do pralesa, lepší to pro Moravu nebude...

• barnabas.666 - 02.09.2019, pondělí, 22:22
    (0)

jj, Dohráno plus, hrozná banda zmrdů. Ono je vidět, že co se týče fotbalové ligy, se vztah ČT vůči výkonům rozhodčích vůbec nezměnil od dob "pořešeného Čapouna". Nulová kritika vůči sudím, všechno zahrát do autu. Nakonec jsme z toho vyšli jako špatní my, že si stěžujeme.

• hešpy - 02.09.2019, pondělí, 22:12
    (0)

To jsou žvásty ty vole

• spiky - 02.09.2019, pondělí, 22:11
    (0)

Tak po shlédnutí dohrána plus na čt, mám ještě větší nervy než po zápase. Prej odpískáno správně :D

• fana - 02.09.2019, pondělí, 22:05