04.02.2024
Sektor B3 cup 2024

Nejlepší jarní výkon, těší Daníčka. Z penalty zajistil Slovácku alespoň bod

22.04.2024, pondělí, 07:26

Autor vyrovnávací branky Slovácka Vlastimil Daníček přišel mezi novináře hodnotit remízový duel Slovácka proti Plzni.

Už trenér Koubek vysekl týmu Martina Svědíka poklonu a mluvil o návratu starého dobrého Slovácka. „Kapitán domácích jeho slova jenom potvrdil. „Byl to náš nejlepší jarní výkon. Musíme pokračovat v té práci, kterou jsme si nastavili. Musíme být pořád takto pozitivní a kvalitní přístup si udržet i dalších zápasech,“ vyslovil přání autor devatenácté proměněné penalty v řadě.

Byla to taková vaše klasická penalta, kdy jste si počkal kam se pohne gólman?
Jo, čekal jsem a balon jsem poslal na druhou stranu.

Počítáte si proměněné penalty?
Ne, ale to číslo se ke mně vždycky nějak dostane.

Trenér v týdnu oznámil, že v klubu končí. Změnilo se něco?
Po tom jeho oznámení je to pro nás motivace zakončit trenérovu éru pozitivně a dobrým výsledkem.

Jaký to byl zápas?
Byl to hodně vyrovnaný zápas, šance byly na obou stranách. My jsme bohužel v prvním poločase udělali chybu, špatně jsme si přebrali Metsoka. S mojí tečí balon přešel do brány. Jsem rád, že jsem to mohl druhý poločas týmu proměněnou penaltou vrátit. Ke konci už se štěstí mohlo překlonit na obě strany – bod bereme.

• fandajakhrom - 24.04.2024, středa, 11:45