*
včera, 22:12
Výhra nad Lokomotivem na postup nestačil...
28.07.2021, středa, 21:56
VIDEO: Tiskovka před EKL s Plovdivem
28.07.2021, středa, 19:27
FOTO: Trénink před odvetou s Plovdivem
Více na fcslovacko.cz
*
DNES
Tiskovka po Plovdivu
28.07.2021
Tiskovka pred Plovdivem
28.07.2021
Petr Reinberk pred Plovdivem
26.07.2021
Bécko pred sezónou
25.07.2021
Milan Petržela po Liberci
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 956 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
04.03.2020
Fanoušci v zápase proti Slavii
19.02.2020
Fanoušci v zápase s Baníkem
29.10.2019
Sektor B3 - místo kde stojíme za Slováckem!
07.10.2019
Fanoušci v zápase proti Liberci
06.08.2019
Fanoušci v zápase proti Gottwaldovu

Nechtěl přešlapovat na místě. A tak jde Habanec ze Slovácka do Brna

22.05.2016, neděle, 14:27
svata_medaila_velky.jpg

Až bude předávat novému nájemci klíče od svého zdejšího bytu, přiznává, že asi bude naměkko. Na Svatopluku Habancovi je patrné, že se mu Uherské Hradiště a okolí neopouští lehce. Učarovala mu pohostinnost místních lidí, on sám se díky svému úspěšnému čtyřletému angažmá na lavičce fotbalového Slovácka napevno stal renomovaným prvoligovým trenérem.

Najednou však začal cítit, že má ve fotbale ještě větší ambice, než na které stačí místní regionální klub. Hlavně proto prý kývl na nabídku angažmá v rodném Brně.

„S představiteli Slovácka vzešla už v zimě vyloženě z obou stran debata, jestli pokračovat, jak dlouho, nebo ne. Zrovna jsme za sebou měli určitou neúspěšnou sérii. Nakonec jsme se dohodli, že minimálně do léta nedojde k jakékoli změně. Přesto už bylo nějak naťuknuto, co bude dál,“ říká 46letý Habanec.

Dohodli jste se, že skončíte.
Především bylo mojí představou nepřešlapovat na místě, mít nějakou možnost posunu. Rok a půl říkám, že by bylo dobré vhodně doplnit tým, aby nás to za nějakou dobu nesemlelo. Což se nestalo. Slovácko je čistokrevně založené na mládeži a jen občasném doplnění, řeší se spíš až krizové situace. Zatím to vycházelo. Po čtyřech letech je také otázka, jestli já mám klubu co dát a jestli on má co dát mně.

Dosáhl jste na 9., 6., 9. a 8. místo. Bylo to maximum?
Jeden ze členů mého realizačního týmu říká, že vše, co je kolem devátého místa, je pro Slovácko Ligou mistrů. Já bych spíš mluvil o možnostech. Už v mém předchozím působišti v Ústí nad Labem jsem věděl, že mým úkolem je vyždímat z daných hráčů a možností klubu co nejvíc. Osobně si myslím, že se to povedlo i tady.

Ani o bod navíc už nešlo získat?
Některé výsledky se povedly nad očekávání, jinými jsme zase zaostali, tím se to vyrovnává. V právě skončené sezoně jsme měli dvakrát pětizápasový výkyv, dohromady jsme z těch deseti zápasů udělali jen dva body, tam rozhodně šlo zapracovat o hodně líp, ale asi došlo k uspokojení. Nejdřív 10 zápasů a 16 bodů, potom 5 zápasů a 1 bod. To bylo příčinou, proč se nám nepodařilo posunout o stupeň výš. Buď je problém s tím, jak jsou nastavené naše české hlavy, nebo se projevilo, že nám chybí vyšší kvalita. Přesto se nám povedlo získat 40 bodů a obsadit osmé místo, to považuju za vcelku úspěšnou sezonu.

Angažmá jste zahájil sérií tří výher a pak jste prohlásil: „Nezáleží, jestli budeme hrát přátelák proti týmu z krajského přeboru, nebo ligu proti Spartě. Nasazení, herní disciplína a bojovnost tam musí být vždycky.“ Připadlo mi, že právě ta bojovnost a pořádná chuť do zápasu hráčům v poslední době chyběly. Vyčítáte si, že jste citelnému uspokojení nedokázal zabránit?
Na tom mém citátu trvám. Ve Slovácku nemáme až úplně soubojové mužstvo, spíš bych řekl, že je fotbalové, typologie hráčů tomu odpovídá. Někdy jsme nějaké souboje prohráli a čísla šla proti nám, ale že by někdo něco vypustil...

Opravdu vám větší bojovnost nechyběla třeba při zápase v Ostravě?
Odpovím jinak. Všichni mi říkali, že jsme při výhře nad Spartou hráli fantasticky. Vážně? My jsme předvedli catenaccio, které Slovácko nikdy nehrálo. Šli jsme jednoznačně po výsledku, byl to od nás zanďour v systému 5-4-1. A jestli se to někomu herně líbilo, tak mně teda moc ne. Na druhou stranu už jsem taky chtěl udělat výsledek proti Spartě. Soupeř byl hodně na hrušce po všech vyhraných zápasech včetně Evropské ligy a my jsme ho nachytali. Ona destrukce je vždy jednodušší než tvoření.

A ten nedostatek bojovnosti?
Výhrou na Spartou jsme se dostali do euforie, když jsme pak přijeli do Ostravy, tak ta nás rozjezdila, rozkopala, ubojovala, my jsme si tam přišli jen odehrát fotbálek, což nestačí ani proti Ostravě. Totéž nás pak provázelo i v dalších pěti zápasech. Kromě derby se Zlínem, myslím, že to byl slušný zápas, chyběla mu v našem podání jen vítězná tečka.

Klíčové pro vaše úspěšné angažmá ve Slovácku byly góly Libora Doška. Ale když jste 25. srpna 2012 debutoval zápasem proti Teplicím, tak jste v situaci, kdy mělo Slovácko z prvních čtyř zápasů jediný bod, Doška odvážně posadil jen na lavičku. Naznačoval jste tím, že by podle vás už mohl být za zenitem?
Šlo jen o taktiku pro daný zápas. Chtěl jsem Kovářem a Kerbrem rozběhat a unavit obranu Teplic, což se povedlo. S Liborem, byť se mu to samozřejmě nelíbilo, jsem byl domluvený, že zápas doskočí. Brankou pak potvrdil, že byl naštvaný, a chtěl dokázat, že na hřiště patří. Myslím, že tohle Libora pro další zápasy dobře nastartovalo. Já zároveň se staršími hráči vždy v předstihu mluvím o jejich roli pro zápas, aby si to pak jen nepřečetli na tabuli.

Ale Doška jste bral jako superhvězdu už ve chvíli, kdy jste do Slovácka přicházel?
Bylo jasné, že Libor musí hrát, že je nutné na něm hru postavit. Větší střelec tady nikdy nebyl. S Liborem bylo zároveň potřeba zacházet trošku jinak než s ostatními hráči. On teď vypadá jako velký plejer a šéf kabiny, ale když jej člověk viděl ve chvíli, kdy třeba v pěti zápasech nevstřelil gól, to byl zase trochu jiný Libor...

Jak snadné bylo s takovým hráčem vymýšlet útočnou taktiku na zápasy?
Vždycky mi vadil komentář soupeřových trenérů: „Oni to nakopnou na Doška, který se o zbytek nějak postará.“ Po tomhle jsem vždy připomínal papírového čerta. Přitom přihrávkové drily, cvičení křídelní hry, která často neměla nic společného s Liborem, samozřejmě centrované míče do šestnáctky, kde Libor byl, jsme trénovali neustále. Slovo nakopávání nesnáším, je to degradace trenéra, mužstva.

Věkově jste měl k Doškovi nejblíž, jste o necelých devět let starší. Jaký byl váš vztah? Dá se říct, že jste se stali i kamarády?
Libora jsem znal z Teplic, ale při mém příchodu do Slovácka jsme si hned řekli, že tykat si budeme jen v soukromí. V kabině mě vždy oslovoval „trenére“, což bylo správné. Nebyl jsem hned nějaký jeho kamarád. Spíš jsme budovali profesionální vztah, který dospěl až do toho stavu, že teď spolu se mnou získá na devadesát procent určitou funkci ve Zbrojovce Brno.

Došek si i ve 38 letech dlouho nechával otevřená vrátka pro případné prodloužení kariéry. Kdybyste ve Slovácku pokračoval, dokázal byste jej přesvědčit?
To nedokážu říct. Ale co se týká hráčské kariéry, myslím, že by ji neprodloužil ani v případě mého setrvání. Jeho poslední půlrok už byl jen záležitostí vůle, snahy dojet nějak sezonu, aby byla úspěšná. Jeho zdravotní stav už byl v některých fázích sezony na hraně.

Při Doškově rozlučce jste mu spolu s vaším realizačním týmem dal kladivo a hřebíky na kopačky. Nebudete jej ještě přemlouvat, ať to nářádí na chvíli uloží do dílny a pomůže vám v Brně?
Já mu kopačky na zeď určitě přibíjet nebudu, rád bych jej využil v určité formě jako součást realizačního týmu. Ale víc bych to zatím nerozebíral.

Došek nastřílel za Slovácko za pět let 52 branek, hráči a trenéři ligových týmů jej zvolili osobností soutěže. Poradí si Slovácko s jeho koncem, nebo se taková ztráta bez posílení nevyhnutelně musí projevit?
Už loni v létě jsme vybrali za možného nástupce Francise Koneho. Jeho zdravotní stav mu bohužel na podzim nedovolil moc často nastupovat, ale na jaře bylo mým jednoznačným cílem, aby dostal co nejvíc příležitostí a mohl prokázat, jestli může zastoupit Libora Doška. Všichni víme, že Libor je jenom jeden, Francis se však ukázal jako jeho možný, velice platný nástupce.

A měl by váš nástupce být důraznější v prosazení posil do defenzivy? Počet inkasovaných gólů v posledních letech rostl, letos už jste jich dostali 51.
Je to hodně. Svědčí to o tom, že obranná činnost celého týmu nebyla optimální, ač jsme se snažili měnit všechno možné. Měnili jsme systémy, rozestavení, tréninkový cyklus, přesto se nám zlepšit bránění neustále nedařilo. Jsou dvě možnosti: buď přijde trenér, který to s tímto týmem zvládne v obranné fázi lépe než já, nebo musí dojít ke změně týmu.

Jaké pocity ve vás vůbec na konci angažmá převládají?
Předně chci říct, že to neuvěřitelně uteklo. Vůbec nemám pocit, že už jsou to od mého příchodu čtyři roky. Teď mě dohání obrovská nostalgie. Získal jsem tady obrovské množství zkušeností. Na rovinu říkám, že předtím jsem byl trenérem někde na hraně druhé a první ligy v Ústí nad Labem, tady jsem se ustálil mezi prvoligové trenéry, ke kterým jsem vždy tak trošku vzhlížel. Slovácko mi toho dalo moc. Jeho úroveň byla o 300 procent vyšší než Ústí. Před pár dny jsem se probudil a říkal si: Ty bláho, až tento týden skončí, už tady nebudu. Předám klíče od bytu novému nájemci, pak už sem budu akorát jezdit. A to hrozně rád - za kamarády, na fotbal, na různé akce. Je nepochybné, že zamáčknu slzu.

Jak na vás Slovácko zapůsobilo jako region?
Lidé jsou tady oproti zbytku republiky úplně jiní. Slovácká pohostinnost a vstřícnost, které jsem zde zažíval... Možná to bylo zčásti i díky mé pozici. Když má město dvacet tisíc obyvatel a na fotbal chodí pět tisíc lidí, znamená to, že pomalu každý čtvrtý člověk mě zná. Ale rozhodně to není jen díky tomu, že na Slovácku zkrátka zažíváte, že vás někdo pozve na nějakou akci, zabijačku, pivo, a automaticky to neznamená, že po vás něco chce. Myslím, že jinde je to často jinak. Rád bych, aby - co se určité vstřícnosti týče - teď nebyl, minimálně v mém okolí, takový rozdíl mezi malým městem a tím brněnským velkoměstem.

Co jste dal vy Slovácku?
To je na posouzení druhých. Snažil jsem se tady zanechat určitou stopu z hlediska koncepce. Opustili jsme systém 4-4-2 a hru jsme začali stavět na fotbalovosti a kreativitě vedoucí k útočnému fotbalu. Širocí stopeři, dominance ve hře, křídelní hra, spousta centrovaných balonů do šestnáctky, spousta hráčů v šestnáctce... Totožná koncepce zároveň prostoupila celým klubem - přes béčko, dorostence až úplně dolů. Bylo to ku prospěchu. Tím, jak jsme chtěli hrát otevřeně, samozřejmě trochu vznikl problém v defenzivě. Je potřeba na tom dál pracovat.

U fanoušků jste byl po celou dobu velkým oblíbencem. Ale tušíte, jestli, až do Hradiště v příštím ročníku přijedete jako kouč Brna, vás přivítají potleskem nebo pískotem?
Předpokládám, že na mě zakřičí: „Svaťo, zamávej!“ Ale určitě od nich zazní i dovětek: „Brno, Brno...“. (směje se)

Budete si chtít vzít některého z hráčů Slovácka s sebou do Brna?
Nemám žádného hráče vytipovaného.

To vás ze současných svěřenců nikdo nezaujal?
Zaujal, ale buď jsou hráči pod smlouvou a nebudu vyvolávat nějaké šílenství. U těch, kterým končí smlouva, jsem zase nenabral pocit, že jsou lepší než ti v současném brněnském kádru.

Už řešíte konkrétní záležitosti týkající se brněnského kádru pro příští sezonu? Máte představu, jak nahradíte končícího tahouna Košťála? A jestli roli špílmachra podržíte zraněnému Zavadilovi?
Zatím moc nechci mluvit o Zbrojovce, to bych měl dělat spíš až ve chvíli, kdy budu sedět na křesle tam. A ani tím nemyslím 1. červenec, od kdy by měla oficiálně platit smlouva. Ty termíny jsou vždy komické, protože ve Slovácku mám smlouvu do 30. června, ale už 16. června tam začne příprava. To bychom se museli s Liborem Doškem hlásit na prvním tréninku ve Slovácku...Share |
Zdroj: idnes.jpg
Jméno Heslo
text
 • ondicz - 07.06.2016, úterý, 10:41
  (0)

  @KEIKIN: tal to je ale teda dost smutné

 • Šovkovskij - 07.06.2016, úterý, 09:33
  (0)

  Což vlastně v podstatě vyjadřuje fakt, který jsem se snažil vypíchnout a který místní osazenstvo zjevně přehlédlo:-)

 • Šovkovskij - 07.06.2016, úterý, 09:32
  (0)

  Pobavil jsem se hned po ránu a jdu se věnovat něčemu smysluplnějšímu, než čtením zdejších zakomplexovaných, až bulvárních nesmyslů, nicméně děkuji za názory:-) Jen pro úplnost ještě dodám, že jsem od pana Uhříčka nedostal jedinou odpověď, což dokazuje i to, že pokud chce klub s fanoušky nějakým způsobem komunikovat, tak v diskusi pod články je to až nedůstojné, je v tom chaos, někdy odpovíme, někdy ne, na to odpovíme, na to ne, o spoustě otázek ani vůbec netuší, že tam třeba jsou a kdo to nevidí, tak je slepý. A znovu zopakuji, asi popáté: proč takovou rubriku, "Dotazy na klub", nezavedou na oficiálních stránkách? Tahle forma je prostě ryze amatérská, až tragikomická. Za tím si pevně stojím.

 • riedlss - 07.06.2016, úterý, 09:11
  (0)

  Šovkovskij: říkám, někdo Ti musel ublížit nebo jsi ublížil sám sobě svou nespokojeností? :D něco Ti vyloženě chybí chlapče! stal se z tebe velmi slabý jedinec... jak říkáš: nula!

 • eLucky - 07.06.2016, úterý, 07:42
  (0)

  to Šovki: Tys už dlůho zas nedostal po čuni z "vlastních" řad co? Chlastej si jak chceš - všichni víme, že pro tebe zapojení do pracovního procesu není překážkou - ale neventiluj svoje blitky mezi nás a nech si je pro sebe;)

 • Šovkovskij - 06.06.2016, pondělí, 23:42
  (0)

  Maja: Ty jsi kdo, ty nulo? V rubrice Hledáme-pátráme-informujeme jsem tě nenašel...

 • Šovkovskij - 06.06.2016, pondělí, 23:30
  (0)

  KEIKEN: Co se týče soudržnosti fans, je jako bavit se o jiném světě. Máme tu zhrzené "umělce" typu Riedlesse a ouha, ono to jde i bez nich:-) Přiznávám, permici jsem trhal stokrát... to ukazuje moji slabost :-( pro tento klub...:-(

 • KEIKIN - 06.06.2016, pondělí, 22:40
  (0)

  Tato diskuse pod článkem asi trhne rekordy. Šovki tys už několikrát trhal pomalu permicu a bojktoval zápasy. Ale dycky se jakoby vrátíš a to se mi líbí. Bohužel ty naše nemastné, neslané sezony naleptávají soudržnost fans.

 • Šovkovskij - 06.06.2016, pondělí, 21:55
  (0)

  Rídlsku, jsi mi zcela volný, jako zbytek této společnosti. To se týče i slečny Babu. Popité mám asi tak, že za týden jsem měl pět nočních, ale to je asi mimo vaše možnosti:-D Skutečně, jsem otráven. Vyjádřím názor a mám popité... To je jeden z důvodů, proč tyhle diskuse takhle klesají na úrovni. Urážky, osočování... chce se mi zvracet. Podejte si ruce a napište, že názory se nepřijímají." Už takto jsem ztratil hodně času, trpělivosti i energie. Děkuji, již nadále nebudu parazitovat :-D

 • ondicz - 03.06.2016, pátek, 12:38
  (0)

  ten keikinův odkaz nefunguje, všechny listiny týkající se a.s. jsou tady https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-sl-firma?subjektId=591145

 • pema - 03.06.2016, pátek, 10:16
  (0)

  KEIKIN: Dík za info..., pomohlo mi to skompletizací mých dosavadních informací. Jinak zveřejnění jsem měl na mysli - přestupy.. Jinak dík a hezký víkend.

 • KEIKIN - 03.06.2016, pátek, 09:13
  (0)

  Pema: Zkušený management zveřejní v rámci marketingu zásadní změny v době, kdy je to nejvýhodnější (aby přilákal lidi na stadion). Chtěl jsem ale napsat jiného. Na mou otázku mi nebylo zodpovězeno, proto jsem dohledal něco jako výroční zprávu našeho klubu (poslední dohledatelná je za rok 2014. Nevěděl jsem, že jsme už tehdy byli ve ztrátě. Je to zajímavé počtení, které možná odpoví na pár věcí: https://or.justice.cz/ias/content/download?id=97c71c74288d4e70b321f13c137920ba Doporučuji si z těch stránek stáhnout i jinou VZ a porovnat s jiným klubem.

 • pema - 03.06.2016, pátek, 06:44
  (0)

  K očekávání fanoušků lze říci jen to, že každý zkušený managment zveřejní své zásadní změny či přestupy až v té době, kdy jsou uskutečněny tedy i po právní stránce = že jsou podepsané smlouvy a jsou v platnosti. Pokud se týká informovanosti - nelze si než přát do dalšího období, aby bylo svižnější a obšírnější jak o A mužstvu mužů , tak i ostatním dění v klubu, mnohdy by bylo dobré např. zveřejnit rozhovory s funkcionáři či trenéry i jiných mužstev z klubu Slovácko. To že odešli Habanec, Došek, Kuncl, Valenta je holt skutečností a je nutno se s tím jen smířit, tak jak to bylo při odchodu hráčů např. Filipka, Trousila apod. /bylo by možná dobré někdy s bývalými hráči či funkcionáři provést rozhovor o tom, kde působí, jak se jim daří a zda sledují postavení Slovácka..O tom, že funkcionáři,kteří se starají o celkový chod klubu, zajišťování finančních prostředků, sponzorů, propagace to nemají v této době lehké a proto je třeba jim za dosavadní činnost poděkovat a popřát jim do dalšího období klid pro práci a mnoho úspěchů.

 • Maja - 02.06.2016, čtvrtek, 22:19
  (0)

  tak jdi už konečně do prdele šovki a jdi fandit zlínu když je to tu nejhorší. všichni budou spokojenější

 • Babu - 02.06.2016, čtvrtek, 20:46
  (0)

  sokolka: Šak to nikdo mazat nebude, jen riedlss a michal říkali, že to moc nemělo cenu ta diskuze tady. Ale proč by to někdo z adminů mazal, už tady byly psané větší kraviny :-)

 • Babu - 02.06.2016, čtvrtek, 20:45
  (0)

  šovki má zas popité? Každů minutu se jeho názory mění jak den a noc..

 • riedlss - 02.06.2016, čtvrtek, 17:04
  (0)

  Elucky: jdi do prdele, patří mistru Šovkovskemu

 • riedlss - 02.06.2016, čtvrtek, 17:03
  (0)

  Šovky: tobě musel někdo pořádně ublížit😂 jdi doprdele fakt Elucky: ano už to můžeš smazat tu diskuzi. Přidávám se k Michalovi, ani tentokrát nemá diskuze smysl. Tady je to nemožné.....

 • Šovkovskij - 02.06.2016, čtvrtek, 16:41
  (0)

  Děkuji panu Uhříčkovi za jeho odpověď ve stylu Krejčího. Příště tady z lidí nedělejte idioty. Další důkaz, kde tento klub patří: odpovíme jen na to, co se nám líbí. Já jsem rozpoutal tuto diskusi, ale že by mi bylo zodpovězeno, na jedinou odpověď? Asi vítr, Máchale... Vlastně je pravda, že k tomto pseudoklubu mne nic nedrží, ale nepopírám, že mne to nemrzí. Ale je to život. Třeba přijdou jiní fanoušci, kteří ze sebe budou léta děla voly...

 • tvojemama - 02.06.2016, čtvrtek, 13:47
  (0)

  Tak vis jak jsem to myslel, takoveho hrace urcite nechci. Jinak Ondrejky je samozrejme skoda.

 • Havlos - 02.06.2016, čtvrtek, 09:55
  (0)

  tvojemama Ondřejka hraje za Hulín MSFL

 • tvojemama - 02.06.2016, čtvrtek, 08:11
  (0)

  Vuch by pak casem hral tak za Strani s Ondrejkou :D.

 • Pan Puk - 01.06.2016, středa, 22:49
  (0)

  Nike FCS> Egon Vuch je z kolotocarske rodiny. To je podobne jak kdyz je z Kopanic. To nejde lecit, to jde jen na chvilku potlacit. U nas by urcite pil jak duha.

 • Babu - 01.06.2016, středa, 21:35
  (0)

  Ondicz: Nee :D :D příspěvek roku :D

 • Nike - FCS - 01.06.2016, středa, 18:10
  (0)

  Chudák Egon... ta Plzeň s ním zachází jak se špínou....Mohli ho nechat v tom Liberci :) Teď má zájem Salcburk nebo Brno, jestli půjde do Brno tak už nevím.... Proč o takové hráče neusilujem, je to parádní hráč, sice má problém se životosprávou ale on by predčil všechny hráče :)

 • Michal fcs - 01.06.2016, středa, 16:42
  (0)

  Tak se tady "vymlátilo" 30 stránek prázdné slámy, výsledek všichni známe - vše zůstane při starém,Lakouš může tuto diskuzi v klidu uzamknout

 • spiky - 01.06.2016, středa, 16:34
  (0)

  Hráči by měli trénovat a ne se starat o web a věci s tím spojené. Peníze jsou určitě hlavním důvodem proč tu nikdo není. Na stranu druhou jsem sám chtěl vypomoct a nějak to oživit, o peníze mi určitě nešlo a zájem ze strany klubu nebyl. Otázka tedy, kde je hlavní chyba. A proč je web na minimální urovni.

 • eLucky - 01.06.2016, středa, 15:34
  (0)

  to ondicz: Už sem to vyřešil vole:D

 • ondicz - 01.06.2016, středa, 15:28
  (0)

  přestaňte diskutovat nebo eLuckymu vybuchne stránkování příspěvků!

 • eLucky - 01.06.2016, středa, 15:23
  (0)

  to KEIKIN: To je blbost... hráče určitě s tímto otravovat by byla blbost. Dyžtak dát takovou možnost někomu zevnitř klubu mimo áčko - ať už dorost nebo pracovnící z řad např. trenérů. Nicméně osobně bych spíš viděl jako schůdnější tím pověřit někoho z "venku". Musí to ale byt někdo, kdo to bude dělat pro Slovácko, ne pro peníze. Prachy zato si samozřejmě zaslouží, ale neměl by to dělat jenom pro prachy. Je otázka jestli tu někdo takový dneska vůbec je... nevím jakou dohodu a plány má Franta s Markem Janošem, ale dnes je na to asi nejvhodnější on.

 • huhu - 01.06.2016, středa, 15:15
  (0)

  KEIKIN: hráč profesionálního klubu aby se staral o jeho webové stránky? :D amatérismus klubu si v dnešní době nezajistit na to člověka

 • KEIKIN - 01.06.2016, středa, 14:46
  (0)

  Spiky: Možná by bylo řešením, kdyby se administrátorem stal někdo z hráčů (jeden nebo více). Pokud by s tím hráč souhlasil, klub by mu navýšit apanáž. Třeba ten deník Sadílka z Turecka byl fajn.

 • spiky - 01.06.2016, středa, 14:36
  (0)

  to KEIKIN: Jasně, o tom žádná. Já jsem již psal, že je to o penězích, ale ta pravidelná administrace webu je potřeba ať si říká kdo chce, co chce. Na druhou stranu si myslím, že i za mnohem menší náklady se dá sehnat nějaký člověk, který by to měl na starosti. Ne vše se hned musí řešit na HPP. Na stranu druhou, nikdo z klubu by neměl očekávat, že jim to bude někdo dělat zadarmo, nebo za nějaký párek a limonádu. Taková práce je dost časově náročná a myslím, že každý dnes nemá toho času na rozdávaní, plus aby za to nebyl aspoň trochu odměněn.

 • spor - 01.06.2016, středa, 13:16
  (0)

  tak Jirka Valenta jde nakonec do Mlade Bolesvali..

 • KEIKIN - 01.06.2016, středa, 13:04
  (0)

  Spiky: Je třeba se na věc dívat komplexněji. Klub má určitý rozpočet a je otázkou, jestli dát dejme tomu 20 - 30 tis. měsíčně na webadmina nebo za ty stejné peníze udělat profismlouvu s nějakým mladým z akademie.

 • eLucky - 01.06.2016, středa, 12:53
  (0)

  to spiky: Tak o tom se nemusíme ani bavit. Já už určitě nebudu týdny pracovat na novém ksichtu pro web, který není využívaný.

 • spiky - 01.06.2016, středa, 12:28
  (0)

  to eLucky: Jak jsem již zmiňoval. Nehledal bych hlavní příčinu a problém v technologické ani grafické podobě. Obsah dělá web webem a to je snad všem jasné. Naopak graficky považuji současný web za velmi povedený. Ano, kompatibilita pro mobilní zařízení je dnes nutná, ale osobně bych hodně uvažoval, jestli je investice do nějakého redesignu a přestavby nutná, pokud bude web nadále takto "využíván".

 • eLucky - 01.06.2016, středa, 12:17
  (0)

  to spiky: Informovanosti nejen na webu, ale především na soc. sítích výrazně pomohla angažovanost Marka Janoše ve spolupráci s Babu. Co se týká pozadí webu, tak je to postaveno relativně moderně na staré technologii. Nicméně dělalo se to 4 roky zpátky a svět v tomto směru samozřejmě jde velmi rychle kupředu. Před 4 rokama nás ani nenapadlo se zabývat např. mobilní verzí webu, dnes už je jakýkoli nový web bez mobilní verze ztrátou času. Nicméně tím hlavním co dělá web webem není jeho technologická nebo grafická stránka, ale jeho náplň. Bohužel klub oficiální web používá víceméně jako blog a to je pak těžko.

 • spiky - 01.06.2016, středa, 12:09
  (0)

  U webu a nedostatku informací je hlavně problém, že to nemá na starost nějaký člověk, který by měl opravdu na starost jen editaci webu a s tím spojené sociální stránky. Pak by určitě nebyl problém vytvářet nějaké statistiky, textové online rozhovory a podobné zajímavosti, které by fanouška rozhodně uspokojily. A nemyslím si, že je problémem nějaký zastaralý systém webu či design. Obsah jde vkládat na cokoliv a nějaký redesign, pokud na to nebudou opět lidi, stejně nepomůže. Co jsem vyčetl a co mi bylo vždy řečeno, tak jsem pochopil, že prostě na to není v klubu čas a asi ani peníze. A je to škoda, protože mediální stránka a informovanost fanoušků by měla být prioritou. Já osobně jsem před loňskou sezónou se snažil domluvit na nějaké spolupráci a výpomoci, protože redaktořině, grafice a správě webu se věnuji, ovšem vše skončilo na postupné ignoraci ze strany klubu, po prvně odpovězeném emailu ...

 • KotelGuláše - 01.06.2016, středa, 11:16
  (0)

  Když je poznáš tak je nepotřebuješ mít popsané ne? Jediný koho bych popsal je Koné aby ho všichni rozlišili,když je tu teprve chvilku ;-) Se staršímy dresy hraje později třeba béčko,dorost. Proto tam ty jména nejsou. Aby se dresy dědili a ušetřilo se. To je logické.

 • duffino - 01.06.2016, středa, 11:16
  (0)

  Stále tady čekám na vyjádření TM na otázky a podněty ohledně cenově a vzhledově odlišených permanentek pro důchodce (příp. ženy, děti). Je to dobrý nápad a podnět a nenerealizovatelný. Stejně u úplně každého průchozího turniketu stojí ochranka. A vyčlenit jeden na tyto slevy nemůže být vůbec žádný problém i s fyzickou kontrolou dotyčného. Přenositelnost samozřejmě ponechat, proč ne?

 • achjohosku - 01.06.2016, středa, 10:55
  (0)

  Nikdo se tě na nic neptal, tak nevím proč odpovídáš. Bohužel, já ty (ne)fotbalisty poznám, ale snad něco takového by mělo být základem.

 • Greif - 01.06.2016, středa, 10:39
  (0)

  Achjovolku proč asi když jeden dres využívá během 10 let cca 10 hráčů ? Chce to zapojit trošku hlavu a ne jen psát hovadiny.. nebo ty velký fanoušek nevíš kdo za Slovcko hraje a jak vypadá a kdo má jaké číslo ? :D

 • tomrs - 01.06.2016, středa, 10:36
  (0)

  Tak Jiří Valenta si polepšil, přestupuje do Bolky:)

 • tomrs - 01.06.2016, středa, 10:11
  (0)

  problém s místem se nikdy nevyřeší pokud nebude vyprodáno, tam by musel být ancábl pořadatelů, kteří by měli na starosti jednotlivé sektory a dál by diváka nepustili, teď je to aspoň ošéfované sektrově A, B možná C,D.

 • pajošek - 01.06.2016, středa, 09:55
  (0)

  některé ty diskuze jsou neuvěřitelné a proto diskutujete jen zde. Kdo není pohodlný a líný, tak si dnes může vše zjistit nebo udělat. Když chci mít permice pro děti, seniory respektive ženy!? Udělám turniket pro ženy, další pro děti atd...postavím tam jednu gorilku a je, přece turniketem pro ženy se žlutou permicí nepustím muže, přenosná permice pro ženy, bude platit pro ženu apod... když už tu slevu dostanu, tak je to s určitým rizikem. Důchodce dostane slevu, ale musí na ni jít důchodce. Tohle by bylo to nejmenší na uhlídání. Problém je v místech, jelikož pokud není vyprodáno, vždycky sedí kdokoliv kdekoliv a hotovo.

 • achjohosku - 01.06.2016, středa, 09:53
  (0)

  Chtěl bych se zeptat pana Uhříčka, proč hráči nemají na zádech příjmení, to je to takový problém ?

 • Arsen79 - 01.06.2016, středa, 08:37
  (0)

  to Sokolka: kontakty viz odpověď MiTur. No já to právě pochopil, že po mě ty seznamy chcete... Co se týče akademie, tak je tu řada kompetentních lidí, kteří naše hráče mají na starost.

 • Greif - 01.06.2016, středa, 07:20
  (0)

  Malen : ano slevenku s permanentkou do kotle , nebo permanentku kamkoli a slevenku Marwik : kde od sponzorů , od klubu , od hráčů, .. klub na zápas rozdá cca 100,500,1000 ? Nevím proto taky často jsou počty na stadioně nadhodnocené, když každý hráč slovácka má permici a dojde jich 50 z 300-400 nevím kolik má Slovácko hráčů ve všec věkovích skupinách

 • MiTur - 31.05.2016, úterý, 21:16
  (0)

  SOKOLKA: Za akademii by měli být zodpovědní p. Zdenek Botek (šéftrenér mládeže), případně p. Gazdoš (sekretář mládeže). Viz. http://www.fcslovacko.cz/kontakty/15.html

 • josef - 31.05.2016, úterý, 21:06
  (0)

  Fotbalová U 8 1.FCS dokázala zvítězit na prestižním turnaji Onrášovka Cup,který je neoficiálním mistrovsvím republiky.Ve čtyřčlenném finále porazili silnou a hlavně namachrovanou Spartu 5-2 a Hradec Králové 2-1. Podivejte se na tu slávu... bonecek.rajce.net

 • Marwik - 31.05.2016, úterý, 20:38
  (0)

  Na citlivé téma slev a volňásků, které jsou dlouhodobým fanouškům ukradené: Odkud se berou lístky v hodnotě 0Kč, které se při každém zápase prodávají u vchodu s cca 50Kč slevou? Co z toho má klub, když tito lidé odtrhávají fanoušky od pokladen?

 • malen - 31.05.2016, úterý, 20:29
  (0)

  Greif:takže musí mít permanetku do kotle plus suportku?

 • huhu - 31.05.2016, úterý, 20:22
  (0)

  achjohosku: na co furt resite dresy? uplne k nicemu. To lidi na fotbal nepřivede, at hrajou klidne aj v teplakoch ale dokud nebude z klubu cítit motivace a hlad po uspechu tak ti lidi nedojdou...dresy nedresy

 • achjohosku - 31.05.2016, úterý, 20:15
  (0)

  Pardon, špatně se to zkopírovalo, musíte si otevřít každý odkaz zvlášt.

 • achjohosku - 31.05.2016, úterý, 20:14
  (0)

  http://www.imgup.cz/image/MvE http://www.imgup.cz/image/Mv1 http://www.imgup.cz/image/Mv9 Sice nejspíš jen návrhy, ale i tak moc pěkné a co na to katalog ? :)

 • Nike - FCS - 31.05.2016, úterý, 19:06
  (0)

  slušné prachy*

 • Nike - FCS - 31.05.2016, úterý, 19:06
  (0)

  Ale greif má pravdu, securitky je tam jak nasere a stejnak uplně k ničemu a k tomuto by to sakra přispělo :) Ale proč jim přidávat práci že jo.... tak radši kontrolujte lidi a berte za to celkem slušné lidi.... easy job

 • Nike - FCS - 31.05.2016, úterý, 19:04
  (0)

  kraviny, zneužití je něco uplně jiného ale pokud kamarádovi pujčím permici protože já nemužu jít tak to nechám propadnout? Prostě mu ji pujčím a jde :)

 • Michal fcs - 31.05.2016, úterý, 17:50
  (0)

  Greife tentokrát s tebou souhlasím, výsledek ovšem bude jako každý rok....

 • Greif - 31.05.2016, úterý, 17:47
  (0)

  malen - slevu an výjezd mají jen ti co mají supporterku - tzv kartu fanouška , nebo supporterku a permanentku do kotle Už sem to jasně říkal stačí vyhradit jeden- tři turnikety a dívat se zda je to důchodce , žena či dítě .. sekuritáků je tam jak nadělaných a vše ostatní jsou jen výmluvy že to nejde spíše se nám nechce

 • Leslli - 31.05.2016, úterý, 17:08
  (0)

  Franto jak jsem psal dříve, Jihlava také není velkoklub. A přesto něco dělá pro fanoušky, aby je nalákala na stadion a udržela si jejich přízeň. To samé dneska očekává každy fanoušek jakéhokoliv klubu. A nemusí jít nutně o slevněnou permanentku. To, že klub o výhodách pro předplatitele uvažuje, je podle mne krok správným směrem. Další dotaz byl proč na dresech nejsou jména hráčů? Samozřejmně na stránkách chybí kolonka ptejte se, ale táké kolonka udělali jsme. Jak sám píšeš, spoustu fanoušků nevidí práci kolem a občasné zprávy co se povedlo, by nebyly na škodu. A s tou politikou se nezlob, ale každý zde čeká na jasnou otázku jasnou odpověd.

 • Michal fcs - 31.05.2016, úterý, 16:33
  (0)

  zdrh: a proč by permice (ženské, senioři...) byly nepřenosné, to by nemohla půjčit např. kamarádka - kamarádce apod. Hoši hledáte problémy, kde nejsou.....Ono to stejně dopadne jako každý rok..cestou nejmenšího odporu...

 • zdrh - 31.05.2016, úterý, 16:21
  (0)

  Myslím, že řešení Jihlavy je celkem jednoduché. dávají vstupenky se slevou do jedné části stadionu, takže ty lidi se slevou jde lehce poznat. Např. na Slovácku by to bylo v sektoru C2 (C1 je myslím bez střechy)), pro začátek třeba řady 1-5, pokud by byl větší zájem, tka výš. Není problém pak případně zkontrolovat, jestli někdo nejde jiný. A permice se slevou by měly tu nevýhodu, že by byly nepřenosné. Jinak si pamatuju, když jsem měl ještě permici na A, že tam asi jednu sezonu probíhala kontrola, jestli tam nejdou lidi s permicí nebo vstupenkou do jiných sektorů (hlavně asi z B), Bylo to přímo u vchodu mezi sedačky. Rychlé, jednoduché a účinné. achjohosku: Není to jedno, někde na tebe bude pršet (třeba na C7).

 • Michal fcs - 31.05.2016, úterý, 15:59
  (0)

  Carrer: to je pěkná blbost....a navíc by se tím zrušila přenositelnost

 • KEIKIN - 31.05.2016, úterý, 15:29
  (0)

  Chtěl jsem napsat Carrerovi, že je to 3,14čovina. Proč bych nemohl něco co si koupím někomu darovat ?

 • KEIKIN - 31.05.2016, úterý, 15:27
  (0)

  víc klub měl najednou databázi xichtů, to by se ti asi líbilo že ?

 • achjohosku - 31.05.2016, úterý, 15:16
  (0)

  Děkuji ti, já jsem byl vždy nad věcí :)

 • riedlss - 31.05.2016, úterý, 15:13
  (0)

  achjohosku: perfektní myšlení, palec hore............

 • Carrer - 31.05.2016, úterý, 15:01
  (0)

  stačilo by používat styl turniketů jako na horách, kde se při prvním průchodu vytvoří snímek majitele čip a poté je již karta nepřenosná...

 • achjohosku - 31.05.2016, úterý, 14:04
  (0)

  Není to jedno kam si člověk sedne ? Stejně jsou všude zasrané sedačky. :)

 • tvojemama - 31.05.2016, úterý, 13:51
  (0)

  Tak jen ten duchodce, sak staci specialni turniket a jeden clovek, ktery by to trochu kontroloval, to je minimum prace. Kdyby na tu permanentku chtel jit nekdo jiny, nekdo mladsi, tak by tim turniketem skoro nikdy neprosel. Pujcena permanentka, tak neprojdes nebo pokud by chtel jit na to misto, tak by mohla byt jedna pokladna, kde by se dal prikoupit listek/povoleni za 50-100kc k te pujcene permanentce

 • malen - 31.05.2016, úterý, 13:19
  (0)

  proč neplatí permice jako slevová karta na výjezdy

 • eLucky - 31.05.2016, úterý, 12:46
  (0)

  to Michal fcs: já neříkám, že je to správně, pouze podotýkám, že když se nad tím zauvažuje takto, tak se není čemu divit, že to je tak jak to je.

 • Michal fcs - 31.05.2016, úterý, 12:39
  (0)

  No, ale pokud se takto na klubu uvažuje, tak se z místa nepohne a nemůže se divit, že počet lidí klesá. Je zajímavé, že již zde jmenovaná Jihlava je dle mého názoru ještě menší klub a nemá problém lidem vyhovět..

 • eLucky - 31.05.2016, úterý, 12:12
  (0)

  to Michal fcs: To není o tom, že to nejde, jde všecko... ale je otázka na co máš kapacity. Souhlasím, že je to i tom, jestli to klub chce dělat a zkusit a mít s tím prácu navíc. A po zkušenostech z minulosti se nedivím, že klub na to sere... bohužel. Neříkám, že je to správně, ale stoprocentní řešení stejně není, v tomto směru je pouze špatné a horší řešení.

 • Michal fcs - 31.05.2016, úterý, 11:40
  (0)

  Lakouši, já v tom takový problém nevidím, ponechám li stranou technické možnosti turniketu, tak u každého stojí pořadatel,no a ten uvidí, že baba má červenou, důchodce žlutou...nic to není, myslíš si, že když se permice do kotle prodávají "jen" kotelníkům, že na ně dotyční chodí....pokud se někde podvádí, tak je to se vstupenkami a permicemi do kotle....Nevěřím tomu, že to nejde, ale ono by to bylo zase o trochu práce navíc, tak to necháme tak, abychom neměli další práci, že by to přineslo možná nové předplatitele asi není důležité

 • eLucky - 31.05.2016, úterý, 11:33
  (0)

  to Michal fcs: Ale o přínosu pro ty konkrétní skupiny - kterým by byla sleva poskytnuta - se vůbec nebavím. Já jenom podotýkám fakt, že je dost těžké u takových slev zajistit, aby se na tom nepřiživovali podvodníci na úkor klubu. Dětské vstupné tu taky přece bylo a chodil na něho kdekdo... Permice do kotle by si asi ideálně měli distribuovat přímo členové kotle mezi sebou, protože jinak se dá těžko předejít zneužití. A ani tak to nebude stoprocentní, ale už bude větší pravděpodobnost odhalení pokusu o takový podvod. U turniketu už není možné toto kontrolovat - uvědom si, že hlavní nával je vždy 20-10 minut před zápasem, nedovedu si představit, že by do toho eště měl někdo lustrovat vstupenky. To není o zvolené technologii, ta má dnes naprosto neomezené možnosti samozřejmě. Teoreticky by se dalo s pomocí kamer i hlídat to, aby na dětskou vstupenku nešli dospělí, nebo na ženskou chlapi, ale to je scifi při návštěvách 4 tisíc lidí.

 • Michal fcs - 31.05.2016, úterý, 11:23
  (0)

  rozdílné ceny je skutečně blbost, mělo by to význam,kdyby bylo každý zápas vyprodané, ale proč vidíte problém s permicemi, ano lze podvádět, ale když bude mít důchodce permici červenou, ženská žlutou a pod, tak to lze jednoduše ohlídat, lidi by se naučily, máme moderní turnikety, ty by podle mě taky zvládly tyhle barvy signalizovat. Uznej lakouši sám, že 70 letý důchodce s cca 10 tis důchodu by byl rád za seniorskou permici. prodávejte tedy do kotle taky za plné a ty věrné kotelníky zvýhodněte jinak, aby se nemohlo podvádět

 • eLucky - 31.05.2016, úterý, 11:09
  (0)

  A jak píše vajdik o tom odlišném vstupném s ohledem na atraktivitu místa, tak to už tady taky bylo a... pokud je mi známo tak se to po ročním experimentu zase zrušilo. Přesné důvody samozřejmě nevim, ale myslím, že v tom opět hrála vyčůranost lidí, kteří si kupovali levnější lístky a šli pak na volná dražší místa. Pokud nemají levnější a dražší místa oddělené vstupy, tak je to neošetřitelné prostě, pokud nechceme kontrolovat každého kdo si sedne.

 • eLucky - 31.05.2016, úterý, 11:06
  (0)

  to Greif: Přesnou statistiku samozřejmě nemá nikdo a ani nikdy mnět nebude, ale zneužívalo se to dycky a pochybuju, že by to dnes bylo jinak. Běžne na stadion chodili lidi s permiců do kotle a pak šli všude možně jinde, kde bylo volno. Dycky dyž nabídneš slevu, tak se najdů tací vyžírkové, kteří toho zneužijí.

 • Greif - 31.05.2016, úterý, 10:58
  (0)

  Pernamentek do kotle zas tak moc není prodaných, tam bych se toho nebál že to až tak lidi zneužívají ...

 • Greif - 31.05.2016, úterý, 10:56
  (0)

  Vajdíku s tím si nepomůžeš koupí si na nekryté a sedne na kryté takže úplně kničemu .. spíš bych dal koupíš si lístek, tak na další zápas při koupi sleva 20kč, v předprodeji ..

 • Valheru - 31.05.2016, úterý, 10:56
  (0)

  vajdik: a vy budete pak kontrolovat, jestli si ten či onen člověk sedl na místo, na které si koupil vstupenku? Je to totéž, co ty speciální permice pro ženy/důchodce apod. Aktuálně jsou, pokud se nepletu, permanentky přenosné a může na ně chodit kdokoliv. Jak zajistíte při počtu cca 4-5000 lidí, že nikdo nebude podvádět a nekoupí si a nepůjde na permanentku důchodce, ač sám důchodce není stejně, jako se to děje s permanentkami do kotle běžně (jak jsem slyšel)?

 • vajdik - 31.05.2016, úterý, 10:04
  (0)

  Pane Uhříček, možná to pro Vás nebo pro klub ten modrý proužek na dresech navíc nic neřeší, ale pro fanouška je dres trošku něco víc..jen se chci zeptat, není v technických podmínkách klubu třeba to aby fanoušci mohli hlasovat třeba mezi dvěma návrhy o ten vítězný? Nebo jak jste mi odpovídal, že se chystá třetí řada..třeba o ní hlasovat?? Bylo by to hezké gesto se zapojením fans.. A co se týče cen vstupenek, psal jsem ze 150 je optimálních a nemám já nic proti tomu..jen bych treba jeste rozdelil ceny vstupenek za branky ci do nekrytych míst, treba ty místa pod strechou o 10-20kč navýšit ale dát divákovi i volbu místa mimo strechu ci za brankou o 10-20kč nižší...

 • Greif - 31.05.2016, úterý, 09:34
  (0)

  Myslím že v dnešní světě elektronických systémů by tomu šlo předejít - permice - dětská, rodinná , senior, žena - každý by měl jeden turniket a jinama by se nedostal ..

 • eLucky - 31.05.2016, úterý, 09:25
  (0)

  to Michal fcs: Osobně v jakékoli slevě vidím největší problém v tom jak předejít tomu, aby to nebylo zneužíváno. Což se bohužel v minulosti běžně dělo a u kotle stále běžně děje.

 • Michal fcs - 31.05.2016, úterý, 09:23
  (0)

  Franto zkuste zauvažovat i nad permicemi rodinýma, seniorskýma, studentskýma,ženskýma.. (viz. např. Jihlava,Teplice atd.), roky kupuji jednomu důchodci (72 let) a každý rok mi je trapné mu říkat, že penzisté nemají slevu, přitom se na fotbal dostane max. v polovině zápasů. Myslím si, že za pokus by to stálo, možná by to zpomalilo nebo zastavilo pokles prodaných permic.

 • Arsen79 - 31.05.2016, úterý, 08:13
  (0)

  Lesli: ano upřesňuji, že u permice jsou to 4 utkání zdarma, nebo taky lze brát jako slevněné vstupné po celou sezonu na 110,-Kč Jinak v předchozích letech proběhlo vždy losování jednoho permanentkáře o zájezd či nějaký pobyt. Na základě této diskuze zvažujeme i jiné zajímavé odměny pro permanentkáře v podobě návštev vybraných hostů na tréninku s prohlídkou stadionu, zisku vstupenek na venkovní utkání, atd.

 • Arsen79 - 31.05.2016, úterý, 08:02
  (0)

  Lesli: o té politické kariéře možná začnu pomalu díky tobě přemýšlet :D ale k tomu tady. Já chápu, že se každému fanouškovi nemusí něco líbit. Opravdu nejsme velkoklub s neomezenýma prostředkama a pracujeme tak jak můžeme. Kolem Slovácka se svět netočí a věřte, že někdy jsou věci, které fanoušek ani neocení a přitom jsou pro klub mnohem významnější než modrý proužek na dresu. Většina diskuze se tady točí kolem áčka, ale ono Slovácko není jen to áčko. Musíme se postarat o všechny děti, dorost, juniorku, béčko. Aby měli kde trénovat, jak se dostávat na tréninky a zápasy a mnoho dalšího. Pořád si uvědomte, v jaké kondici tento klub díky Zemkovi (ale i díky Krejčímu , Pojeznému, ...) zaplať pán Bůh je a že tady takový klub máte. Víte ono když člověk ví, co je vůbec pro to potřeba, tak mi opravdu připadá řešit modrý proužek na dresu jako ... (prostě mnohdy nedůležitá věc). Ale jste naši fanoušci a máte na to právo... jen musíte taky někdy chápat, že tady nejsme jen na výstavku a děláme maximum proto, aby tady ten klub byl. Pro vás, pro nás (jako zaměstnání), pro město, pro region, ...

 • Arsen79 - 31.05.2016, úterý, 07:45
  (0)

  to Sokolka: tady nejde tak ani o to, že bychom nechtěli, ale na tohle tady nemá spíše nikdo čas. Jsou některé věci, která fanouškům připadají triviální, ale je nutno pro nás dělat mnohem důležitější věci... osobně v období, kdy jsou hráči na dovolené, tak je například nutné obnovit všechny partnerské smlouvy, připravit všechno na ligu a ona příprava začne už za dva týdny. Těch hráčů v akademii je obrovská spousta... některým se podaří se zlepšovat a dosáhnou nejvyšší soutěže přestupů atd. Ale taky je tu obrovská spousta hráčů, kteří se v průběhu času "rozkutálí" po nižších soutěžích. To samozřejmě v naší databázi je, ale s prominutím není čas a ani nutnost to zpracovávat k nějakému přehledu.

 • eLucky - 30.05.2016, pondělí, 19:23
  (0)

  to Leslli: Tak bod s pohárem je taková "výhoda" spíš:D Letos jich třeba moc nebylo, ale zase když se zadařilo před 7 lety, tak to byla velmi dobrá výhoda, která platila i tehdy. Co se týká soutěží během roku o permice, tak nevim jestli něco bylo letos, ale ještě tuším loni ano a vyhlášený výherce si cenu přebíral u nás ve Fanshopu. Jestli a jak to probíhá teď nejsem schopen ani odhadnout, protože to zřejmě bu de součástí přestávkového programu, který sem neviděl už asi tak 8 let;) Jinak nevim jestli do toho výčtu by nemělo patřit i vstup zdarma na všechny zápasy Slovácka vůbec - na dorost, žáky a ženy se asi stejně neplatí. Jenom na béčku vím, že bývá kasa. O moc míň by se asi nevydělalo, už teď na béčko stejně chodí žalostně málo diváků. Losování o dres... tak o tom já nemám vůbec žádnou šajnu a musíš s tím jedině za Frantou. Franta sice odpovídá opravdu jako politik, ale zcela ho chápu a v jeho pozici bych zřejmě odpovídal ve stejném znění. Někdy je bohužel možná lepší (nebo nastejno) neodpovídat a nereagovat. Cestou by rozhodně byla klubem moderovaná diskuse.

 • Michal fcs - 30.05.2016, pondělí, 18:15
  (0)

  Tomrs: MSFL bylo zdarma pro všechny,permice s tím neměli nic společného,o dorostu a ženách nemluvě

 • Leslli - 30.05.2016, pondělí, 18:02
  (0)

  Jak jsem psal níže. Franta odpovídá jako rozený politik. Ptal jsem se ho zde na spoustu věcí. Stránky, permanentky, dres. Na první dvě věci odpověděl něco jako počkejte a na třetí dotaz neodpověděl vůbec. Bohužel takového ho neznám.

 • tomrs - 30.05.2016, pondělí, 17:56
  (0)

  Na kolik to vychází zapasu nevím, ale příležitost jít na pohár FACR nebyla (prohra ve Slavičíně) zdarma byl vstup na poslední dvě kola MSFL hraná v UH, taktéž myslím byl dorost, u žen nevím. Stálé místo na tribuně máš a o vylosování výherce - toho jsem si nevšiml.

 • Michal fcs - 30.05.2016, pondělí, 17:46
  (0)

  Lakouš ti těžko odpoví,jelikož je "pouze" fanoušek a ne zaměstnanec klubu,snad by mohl T.M. Fr.Uhříček,který se momentálně angažuje v odpovědích.Ale jinak souhlasem,vychází to na 4 zápasy a o nějakých losování apod nic nevím

 • Leslli - 30.05.2016, pondělí, 16:46
  (0)

  eLucky Můžeš mi prosím odpovědět, která s těchto výhod klubu je pravdivá či proběhla? až 5 ligových utkání zdarma ( vychází mi 4) vstup ZDARMA na utkání poháru FAČR ( hrané v Hradišti?) vstup ZDARMA na všechna utkání Slovácka (mimo utkání reprezentace) hraná na stadionu v Uherském Hradišti stálé místo na stadionu zařazení do slosování o podepsaný dres 1.FC Slovácko. ( kdy proběhlo losování?) Zařazení do soutěží, které pro vás připravujeme v průběhu celé sezony Taktéž kdy se to uskutečnilo?) nákupem permanentky podporujete 1.FC Slovácko

 • Leslli - 30.05.2016, pondělí, 16:40
  (0)

  Šovkovskij Franta jako tiskový mluvčí je kompetentní, ale odpovědi dává jako protřelí politik.

 • tomrs - 30.05.2016, pondělí, 16:38
  (0)

  Šovkovskij: jeste, aby to byly Jardovy penize😂

 • Šovkovskij - 30.05.2016, pondělí, 16:21
  (0)

  Co se týče vstupenek na venkovní zápasy, vždy, až na jednu vyjímmku, jsem si je kupoval za svoje peníze.

 • Šovkovskij - 30.05.2016, pondělí, 16:17
  (0)

  Pane Uhříčku,jste vlastně kompetentní?

 • Šovkovskij - 30.05.2016, pondělí, 16:16
  (0)

  Vidím, že pan Uhříček zcNu vida, jak se nám otázky množí. A myslím, že je to jasný vzkaz, že taková rubrika dotazů na vedení klubu by prostě měla na oficiálních stránkách být. Snad to není tak složité? Je v tom potom strašný chaos a je i nedůstojné, aby se fanoušci na dění v klubu museli dotazovat s činovníkem klubu v diskusi na fanouškovských stránkách. Nejenže to sem vůbec nepatří, ale je to pak i chaotické. Jak si pak máme různé otázky a odpovědi vyhledávat? Prolézat všechny články a diskuse, které zde jsou?:-) Nelíbí se mi ani posílání otázek na e-mail. Je řada otázek, které jistě zajímá více lidí a kteří by podobnou informaci uvítali. Prostě pořád nechápu, proč nejde ta rubrika udělat na stránkách, když nám tady Franta ochotně odpovídá v diskusi. Mělo by to řád a smysl, a ne takový chaos, jaký je v diskusi pod článkem. Prostě to tak je:-) Děkuji. Nebo jsou fanoušci Slovácka odpad, jak z vašich odpovědí koresponduje?

 • Michal fcs - 30.05.2016, pondělí, 15:49
  (0)

  Ano,taková diskuze je o ničem,ale ukázala na fakt,že diskuze je potřeba,ale to by jsme se dostali zase ke vztahu klub - fanoušek......

 • achjohosku - 30.05.2016, pondělí, 15:18
  (0)

  Jasně, taky názor

 • riedlss - 30.05.2016, pondělí, 15:14
  (0)

  a co řekne achjohosku stojí úplně za hovno, záleží co člověk chce :D

 • KotelGuláše - 30.05.2016, pondělí, 14:20
  (0)

  No v tomto případě má ale lakouš pravdu a naosal to přesně!

 • achjohosku - 30.05.2016, pondělí, 13:40
  (0)

  Samozřejmě, co řekne slavný eLucky je svaté.

 • eLucky - 30.05.2016, pondělí, 13:33
  (0)

  Jinak se v této diskuzi Fanymu potvrdilo, že taková forma diskuse je prostě blbost. Pak se tu vyrojí individua jako andrej, který sem přitom možná nikdy nic nenapsal. Možná si tu Fany něco přínosného našel, ale moc tu toho asi nebude. Nicméně rozhodně bod k dobru za to, že do toho šel! Někteří by si tu za ty kecy zasloužili špinavů sedačků do zátylku.

 • FCSFRED - 30.05.2016, pondělí, 12:13
  (0)

  No, to je taky dost možné :-D

 • tomrs - 30.05.2016, pondělí, 11:46
  (0)

  Pan eLucky ju miluje :D:D

 • eLucky - 30.05.2016, pondělí, 11:20
  (0)

  to FCSFRED: Jelikož celá fotbalová republika se dělí na ty co Spartičku milují a nesnáší, tak to nemusí nic znamenat:D

 • FCSFRED - 30.05.2016, pondělí, 11:09
  (0)

  soča: to mě také napadlo, hlásijů tam spíš jenom výsledek a dle výslovnosti výsledků jednoho z moderátorů je to fanoušek Slovácka...Když hlásil výsledek proti Spartě, tak z něho byla cítít úplná radost :-)

 • eLucky - 30.05.2016, pondělí, 10:39
  (0)

  Je to asi už nějaký ten pátek, ale Rádio Jih kdysi bývalo taky mezi mediálními partnery klubu a předpokládám, že i tam běželi nějaké ty upoutávky. Snad by se na to dalo navázat. Navíc když už určitá spolupráce Slovácko-Radio Jih byla.

 • eLucky - 30.05.2016, pondělí, 10:37
  (0)

  to Arsen79: Z čehos vyčetl, že někdo přišel se tím, že klub platí fanoušky?:D Jako možná s tím někdo přišel ale:D Zářným příkladem jest (ne)uvedení zrušení slevenky na zápasy pro kotelníky. Důvody proč ju nedávat lidem - kupčení a její zneužívání - jsou zcela pochopitelné. Co už je ale nepochopitelné je, že se nás nikdo opět nezeptal na názor a jak to podat lidem, aby nebyli nasraní. Pak je z toho zbytečné halóó... A komunikace klub-fanoušci byla klubem přislíbena v té fázi, že pokud se bude řešit něco úzce se týkající fanoušků, tak se v prvé řadě budou kontaktovat zástupci fanoušků. Právě aby se předešlo takovým chybám. Tato dohoda vznikla přibližně před 2-3mi lety při posezení s vedením a od té doby byla bohužel několikrát porušena. To jak to bylo se vstupenkama je problém hráčů, protože dohoda mezi nama a kabinou byla na začátku přesně taková, protože na úplném počátku to bylo tak, že nám kabina chtěla přispívat finančně, ale to sme nechtěli, tak jsme se domluvili, že nám budou poskytovat lístky na zápasy, za které si mi mezi sebou vybereme peníze na choreo! Takto to bylo dohodnuto od začátku a hráči o tom věděli! I když možná ne všichni. Irituje mě hlavně, že se kolem toho vytvořila atmosféra, jakože organizátoři výjezdu si ty prachy uléli pro sebe! Já osobně sem vždy - když sem měl tento lístek zdarma od hráčů - cenu lístku dal na choreo.

 • KEIKIN - 30.05.2016, pondělí, 10:13
  (0)

  Prosím ještě jednou o informaci, kde bych dohledal v digitální podobě výročná zprávu klubu.

 • Arsen79 - 30.05.2016, pondělí, 10:08
  (0)

  Soča: nevím jestli JIh, ale po ukončení činnosti rádia Čas na hodonínsku nemáme tuhle oblast rádiem pokrytu, takže je možno, že oslovíme a budeme jednat i s tímto rádiem.

 • Arsen79 - 30.05.2016, pondělí, 10:06
  (0)

  eLucky: ad ty vstupenky. To není nedůsledkem nekomunikace klubu s fanoušky. Vstupenky vám posílají hráči jako podporu, že za nimi jedete a tím, že se dověděli, že se s nimi kupčí, tak je to naštvalo a vstupenky už skoro byli rozhodnuti neposílat. Prosím jmenuj ty příklady. Jen mě zaráží, že člověk jako ty to řeší tady písmenkama a není schopný to řešit s námi na přímo. Kdo přišel z blábolem, že klub platí fanoušky a příklad?

 • eLucky - 30.05.2016, pondělí, 09:48
  (0)

  to Arsen79: Jak to chápano je jsem neosvětloval, pouze jsem chtěl dodat všechny informace k těm vstupenkám;) To extempore s málem skončením těchto vstupenek zdarma od klubu bylo přesně ukázkou důsledku nekomunikace mezi klubem a fanoušky. Ono to totiž od začátku bylo dohodnuto tak jak to bylo a najednou se někteří probrali jak kdyby to byla novinka a dělali se velké podrazy:D Skupina v rámci fanklubu již navrhována byla, jenže pokud na názory této skupiny bude nahlížet tak jak na ně nahlíží, tak je takové setkávání ztráta času. Byls na několika setkáních fanoušci-klub ať už jako fanoušek nebo za klub a teď mi řekni co z těch dohod mezi klubem a fanoušky bylo kdy naplněno. Když se fanoušci s klubem 5krát na něčem dohodnů a klub tuto dohodu pak stejně nerespektuje, tak nemožeš čekat, že fanoušci se zachovají jinak. Sme enom lidi a narozdíl od Vás nejsme zaměstnanci klubu a nebereme za svou práci ve jménu Slovácka honorář, takže se taky daleko snadněj naserem a na něco vyserem pokud nám to někdo otráví... sám víš kolik práce jsem pro Slovácko odvedl a klub moju prácu ničí, za tím si stojím. Když do toho ještě někdo přijde s takovým blábolem, že klub platí za fanoušky, tak to jenom přilévá do ohně.

 • soča - 30.05.2016, pondělí, 09:22
  (0)

  Arsen nechcete zkusit mediální spolupráci s rádiem Jih? Je to rádio z našeho regionu. Člověk se tam doví, kdy hraje hokej a fotbal Hodonín s Břeclavů a o první lize Slovácka nic. Rádio Gottwaldov burcuje před každým zápasem, aby ti gottwaldovští vychcanci šli podpořit svoje kopyta.

 • Arsen79 - 30.05.2016, pondělí, 08:57
  (0)

  to eLucky: nemyslím si že to teď bereme jako kupování si přízně fanoušků. Myslím, že je to stále spíše poděkování za venkovní podporu, že fanoušci za klubem ty dálky jezdí. Ostatně nebylo daleko a tato aktivita, skrze to následné vybírání peněz za tyhle vstupenky skončila... Pokud ale fanoušci chtějí pro klub být partnery, tak proč nevytvořili v rámci fanklubu nějakou skupinu, která by za ně jednala? Která by si klidně domluvila na klubu sezení a bavila se o těch věcech. Místo toho je tady na fóru tisíce výkřiků, jak klub pro fanoušky nic nedělá a že nejsou pro klub partner a nejde za nimi... ale jaký, když je nikdo nezastupuje? Nebo to máme chodit po 4500 lidech a všech se ptát. Dobře víš, že máte k nám do kanclu dveře otevřené a jsme se o věcech schopni bavit.

 • Arsen79 - 30.05.2016, pondělí, 08:45
  (0)

  to Sokolka: osobně takovou statistiku a databázi hráčů já nemám. Na klubu ale máme všechno dobře zaevidováno. Nemyslím si ale, že by to mělo být nějak zveřejňováno.

 • eLucky - 30.05.2016, pondělí, 08:06
  (0)

  Aby nedošlo eště k omylu - aktivní fanoušci z kotle od klubu rozhodně nechtějí peníze a nebo nějaké slevy - mají ostatně vysoce nadstanartní slevu. Chceme pouze být pro klub partnery. Stále nás ubývá a ani se tomu nedivím, když sem viděl problémy, které se dělajů kolem všeho a fanoušek je vždy ten poslední na koho se myslí. Klub se chce zavděčit svazu, delegátovi, policajtom, soupeři a někde na předposledním místě sou jeho fanoušci... To prostě není ok. Nejsme Sparťani, kteří hážů dělobuchy na hřiště a možeme sa na čemkoli domluvit. Sám víš, že když to dřív šlo, tak sme měli gentelmenskou dohodu s klubem - pyro na konci zápasu - právě v rámci minimalizace pokut vůči klubu. Dnes je bohužel prostředí tak zdegradované, že bysme museli sedět na tribuně a žrat klobásky, aby nebyly pokuty. Ale za tento paskvil inspirovaný ve slavné anglii si můžou kluby sami a odrazují tak i těch pár bláznů, kteří pro své kluby pořád dýchají... ale to není problém Slovácka, ale českého fotbalu.

 • eLucky - 30.05.2016, pondělí, 07:58
  (0)

  Za fanoušky bych chtěl říct, že klub opravdu už roky poskytuje lístky na venkovních zápasech výjezďákům. Za což mu patří dík. Ale chtěl bych jen upřesnit, že klub, respektive Fany, je v tomto víceméně spíš zprostředkovatel, protože tato dohoda vznikla ještě v době kdy byl kapitánem Kordič a byla to aktivita tehdejší kabiny. A taky bych chtěl upozornit, že tehdy to byla podpora od hráčů směrem k fanouškům ne za účelem "kupovat" si přízeň, ale podpory aktivit fanoušků. Proto se občas za tyto lístky "zdarma" něco vybírá, což pak jde na choreo. K pokutám od svazu pro klub za akce fanoušků se radši ani nebudu vyjadřovat, jenom bych chtěl dodat, že klub si vzpomene, že aj má fanoušky jenom tehdy když přijde pokuta. O čem se pak chcete, Fany, bavit? Nikdy za nama klub nepřišel s žádnou nabídkou a vše se řeší direktivně, fanoušci nejsou pro klub partnery. Pokud se na fanoušky budeme dívat pouze jako na chodící peněženky, tak to zcela chápu, je to opravdu minimální podíl tržeb a když odečtu spojené náklady, tak su skoro v mínusu jako klub. Ale pořád jsous snad fanoušci ti, pro které se ten fotbal hraje.... snad aspoň na Slovácku.

 • Greif - 30.05.2016, pondělí, 06:47
  (0)

  Už jsem jednou říkal že by bylo vhodné top 5 nej návštěv na Slovácku vstupné 200 průměrné kluby za 150 .. 5 nelákajících 100 (Příbram, Jihlava, Jablonec, Dukla, Bohemka) ... A pernamentkáři co stále nadávají by mohli dostat výjezd zadarmo (Brno,Slavie, Bohemka) ..pan Zemek si přeje fanoušky venku takže myslím že by byli spokojeni všichni

 • Pivo10 - 29.05.2016, neděle, 23:24
  (0)

  Nevím kdo to tu psal ale měl dobrý nápad vyhlásit v místním rozhlasu domácí zápasy Slovácka.Většina návštěvníků je z okolních dědin a poplatek za hlášení tak 100Kč.Tzn. že z každé dědiny kdyby přišly min.2 lidi tak to nemůže být prodělečné pro klub.Co se týče výše vstupného.Jestli je někdo fanoušek Slovácka a fotbalu a řeší cenu lístku tak je to smutné.Je to opravdu velmi moc koupit si permanentku a přispět max. 5Kč za den na svůj klub.

 • Babu - 29.05.2016, neděle, 22:39
  (0)

  Já bych ráda viděla v přípravě z U19: Křivánek, Kubala, Piteu-Crouz z B-týmu: Drammé, Michna, Zajíc.

 • spurs - 29.05.2016, neděle, 21:42
  (0)

  Určitě by měl dostat šanci Cruz, který dělá poslední dobou docela velké výkonostní pokroky. Otázka je, zda mu nebude dělat problém adaptace. Přeci jen hrál zatím jen v devatenáctce a ani za béčko toho moc neodehrál. Ale šanci seznámit se s áčkem a ukázat se by měl určitě dostat. Spíš by jsme měli dotáhnout i nějaké hráče odjinud. Potřebujeme konečně zvýšit konkurenci na určitých postech. Pokud pan Zemek říká, že se mu líbí cesta Leicesteru a Villarealu, tak by jsme se měli více zaměřit na skauting. Právě tyto kluby jej mají dokonale propracovaný. Ne utrácet miliony, ale přivádět do klubu zajímavé hráče za pakatel a dělat z nich top hráče. To by měl být náš cíl. Ostaně miliony na posily ani nemáme.

 • Dany-Hull City - 29.05.2016, neděle, 20:20
  (0)

  huhu: na becku sem parkrat byl ale sleduju vysledky a myslim si ze i po dnesku by mely dostat sanci a urcite dostanou, u mne to bych to videl na Toka, zajice, mozna drame, a nejspis michna protoze ten byl dnes zajimavy.

 • huhu - 29.05.2016, neděle, 20:09
  (0)

  sledujete někdo béčko popřípadě 19? kdo bude podle vás vytažen do A na přípravu? ja viděl dva zápasy 19 a velice se me libi ten Cruz co hral i ted za B, jinak asi Křivánek...nesleduju to tolik tak se ptám na váš názor

 • tomrs - 29.05.2016, neděle, 19:17
  (0)

  Michalfcs: Ano, je to tak, jak píšeš, zmiňoval to majitel Brna Bartoněk na tiskové konferenci, ale když spočítaš náklady na různé promo akce před zápasem, plakáty atd. tak to není moc, jelikož dali nemalé prachy na zastřešení protilehlé tribuny. Tato dříve nekrytá tribuna docela ovlivnila návštěvnost v době nepříznivého počasí, naopak jsem zvědav jakou budou mít návštěvnost následující ročník, když se ubírají směrem dopředu - posily, trenér atd. Srbská nejsou Lužánky a dost lidí na to tam kašlalo, pokud je Sváťa nastartuje ještě k lepším výkonům než tuto sezonu asi se jim ten průměr zvedne.

 • Babu - 29.05.2016, neděle, 18:56
  (0)

  Michal fcs: já pochopila 500 lidí na průměrné návštěvnosti, což je prašť jak uhoď v mém a tvém podání, ale pochopila sjem, že zainvestovali poměrně dost peněz a ten ohlas asi nebyl takový, jak čekali. Jako těžko říct, zda jim nakonec ten průměr 500lidí navíc na zápas neudělal vyprodaný stadion se Spartou. Navíc se jim přes rok poměrně dařilo, takže určitě došli i nějací fans kvůli výsledkům. Já si taky myslím, že by mělo byt Slovácko víc vidět, ale pak si čteš rozbory a člověk chtě nechtě musí potvrdit slova Krejčího, že lidi ti dojdou, když jsou výsledky..

 • spurs - 29.05.2016, neděle, 18:54
  (0)

  Kdo říká, že Slovácko nemá ambice se posunout vpřed, tak toho tento rozhovor nepotěšil. Spíš se utvrdil v tom, že je to skutečně tak. Určitě se sluší panu Zemkovi poděkovat za záchranu klubu. Bez něj by se první liga na Slovácku nehrála. Chápu, že zabezpečit chod klubu, když je na to skoro sám je složitá věc. Jen rozpočet na sezonu dá zabrat. Ale vše by se mělo vyvíjet. I klub. Přešlapovat na místě se určitě nedá věčně. Úspěšný a oblíbený trenér končí, protože nechtěl přešlapovat na místě a tak jde budovat tým ke konkurenci do Brna. To není moc dobrá vizitka pro Slovácko. Už jen ta věta mně dělá zle. A to je to bohužel pravda. Já osobně partnera, který by navýšil materiální podmínky v klubu vidím jen v panu Valentovi. Je však otázka na kolik se chce v klubu angažovat. V klubu, kde je jasně patrný odkaz jeho otce by se mohl zapojit určitě více. Ale nevidím do toho. Je to jen můj názor. Každopádně jakkoli jsem rád za první ligu na Slovácku, tak bych si přál, aby se klub začal ubírat lepším směrem.

 • Michal fcs - 29.05.2016, neděle, 17:43
  (0)

  Babu, já jsem z toho článku (o habancovi) pochopil, že se zvedla návštěvnost o 500 lidí na zápas, což je cca 75000 na vstupném za zápas a dle mně to není málo...

 • KotelGuláše - 29.05.2016, neděle, 17:37
  (0)

  Arsen: zeptám se,když už jsme u toho jaktože trávník dopadl po tak krátké době tak jak dopadl,kdo za to může a zda z toho byly vyvozeny nějaké důsledky. Při onom euru u21 byl nový trávní naprosto exkluzivní a opár měsíců později je horší jak v Mařaticách.příjde mi že opravdu v některých věcech je náš klub hodně amstérský. A podle mě právě z toho důvodu,že je vás na to málo a každý dělá tisíc věcí a bohužel někdy na úkor kvality. O travnatou plochu by se asi měl starat někdo kompetentnější než Martin Knot,který možná absolvoval nějaká školení,ale jak ho znám,tak si zdříml a probudil se až tehdy kdy podávali oběd.

 • Babu - 29.05.2016, neděle, 17:29
  (0)

  Jak jste tu zmiňovali marketing Jihlavy, tak byl rozhovor s chlapem, co se o to stará v Brně a říkal, že udělali plakáty, pozvánky, slevy, akce a stejně se jim průměrná návštěvnost zvýšila jen o 500 lidí za sezónu, přitom investovali dost peněz. Já myslím, že je to obraz české společnosti a jejího přístupu k fotbalu..

 • Michal fcs - 29.05.2016, neděle, 16:01
  (0)

  Nike. já se Krejčího nechci zastávat,ale....mám dojem, že jeho osoba byla důležitá ,že zde bylo UERO 21, nasypal zde FAČR dost peněz k vůli třem zápasům, nová tráva, zápasy U21, opět k vůli dvoum zápasům vyměněno zničené brankoviště (proč bylo zničeno pio necelém roce je divné), takže ono osoba Krejčího je zde i kladná (ale mám taky velké výhrady)

 • Michal fcs - 29.05.2016, neděle, 15:56
  (0)

  Když byla spomenuta Jihlava, tam je dle mého názoru velmi dobře nastavena pernamentka, rodiná, seniorská, drobné zvýhodnění stálých pernamentkářů, proč by to nemohlo být i tady, to byla jedna z odpovědí na kterou jsem Franto čekal, a pro lidi, co si myslí, že se může permice zneužít (koupím si na seniora a pod), myslím si, že barevné odlišení by tohle ošetřilo......

 • Nike - FCS - 29.05.2016, neděle, 15:45
  (0)

  Zemkovi možeme děkovat, já jsem za něho rád taky bych přivítal někoho kdo do toho dá ještě trochu víc, aby se Slovácko někam posunulo ale je otázka kdo? noo... Já vidím největší chybu v Krejčím, to je největší omyl slovácka a sere si do huby...A s hracím časem jsem naprosto spokojen, každý nebydlí v Hradišti a okolí a nebo každý nemá auto aby si odjel kdy chce..... Jsou lidé kteří jezdí vlakem nebo autobusem a pokud vím tak hodně busu jezdí přes víkendy kolem 7 hodiny večerní takže pro nás vyhovující čas 16:00 - 17:00 :)

 • Arsen79 - 29.05.2016, neděle, 15:39
  (0)

  Leslli: ohledně stránek se teď dosti debatuje. Velký dík patří Luckymu, který po dlouhé roky stránky technicky připravoval. V současnosti se tomu věnuje nejenom Marek, ale i někteří fanoušci a monitorují různé weby, abychom měli ucelenou představu o webu novém. Časový horizont prozatím nevím. Jihlava je zajímavá a dobrá pro porovnání s námi. Všechno tam dělá Milan Fuks, se kterým často některé věci debatujeme na nejrůznějších setkání. Myslím, ale i ukázka toho, že cena vstupného není určující. S návštěvností mají podobné starosti jako my. Velké návštěvy na Spartu a Plzeň a pak svůj průměr. A k permicím. Měli bychom informovat v tomto týdnu co bude. Aktuální stav je takový, že na vstupenkách i permicích musí být logo ligy i logo partnera ligy, které ale dosud nikdo neví a nezná. Grafický návrh již zadán, ale čeká se na nové logo ligy. V týdnu k tomu proběhne na klubu porada a bude dáno ve známost.

 • tvojemama - 29.05.2016, neděle, 15:20
  (0)

  Tak me a vetsine fanousku vadi par veci, jsem a vzdy budu vdecny Zemkovi za vsechno, ale treba po Sparte, nektere odflaknute zapasy, pak kazdy rika, ze jsme klub bez ambic, pritom by stacilo jen po Sparte vyhlasit, ze zabojujem o to 5te misto, odmakat ty zapasy vic, tak by vsichni byli spokojenejsi a brali by to jinak. Pak ty casy zapasu jsou nekdy supertragicke, snad se to zlepsi. O permanentkarich se tu napsalo dost. Tohle zlepsit, tak ta prumerna navstevnost klesat nebude. Jinak diky Arsen, ze tu odpovidas, no a vypada to, ze praci delas na 100%, akorat je skoda, ze vas neni vic

 • Leslli - 29.05.2016, neděle, 15:13
  (0)

  Andrej77 Zemkovi patří poděkování, že po Řezníkovi (a to doslovně) nenechal klub spadnout někam do divize. Pravda je taky ta, že sám na to nestačí z finačního hlediska. Nedostatek sponzorů je bohužel dlouhodobý problém. Jinak obrat ještě není zisk.

 • Leslli - 29.05.2016, neděle, 15:06
  (0)

  Ahoj Franto. Za prvé Ti chci poděkovat, že jsi se rozhodl zde reagovat. Jako fanoušek Slovácka vím, že když mužeš něco změnit či aspoň vysvětlit, tak to uděláš. Viz stání na podestě. I když i já mám pár připomínek či dotazu co se týká klubu. Za prvé jsou to stránky klubu, které jsou podle mě málo aktuální. Aby jsi pochopil. Dost málo se zde prezentuje B tým a i jiné soutěže. Spojil bych stránky mužů se stránkami žen. Na některých stránkách jiných klubu je už uvedeno, kdy začně předprodej permanentek na příští sezonu. U nás zatím nic i když je čas.... Nebo již zmiňované ptejte se. Za druhé jsou to permanentky a s tím spojený sponzoring. Chápu, že sehnat velmi solventního sponzora je nadlidský výkon. Za prvé je jich tady jako šafránu a za druhé asi chtějí mít místo na dresu co nejvíc viditelné. Dres není nafukovací. Na dresu musí být číslo a jméno hráče, které mi u nás chybí. Proč? Permanetky nemáme nejlevnější, ale ani nejdražší. Uvádí se tyto výhody: až 5 ligových utkání zdarma vstup ZDARMA na utkání poháru FAČR vstup ZDARMA na všechna utkání Slovácka (mimo utkání reprezentace) hraná na stadionu v Uherském Hradišti stálé místo na stadionu zařazení do slosování o podepsaný dres 1.FC Slovácko. Zařazení do soutěží, které pro vás připravujeme v průběhu celé sezony nákupem permanentky podporujete 1.FC Slovácko Mhoho s těchto výhod není tak uplně přesných. To by bylo, ale na delší debatu. Uvedu jeden příklad. Při ceně 150,- za zápas je zdarma 4 utkání a to se nebavím o tom, když je z nějakého důvodu sníže né vstupné. Taková Jihlava má stránky i cenu permanentek na lepší úrovni než my. Nevěřín, že mají víc peněz než Slovácko. Nebylo by dobré, aby klub se nějakým způsobem poděkoval stabilním fanouškům. A nemusí to být šála či šiltovka jak tomu bylo v minulosti. Honza

 • andrej77 - 29.05.2016, neděle, 14:34
  (0)

  Vzhledem k tomu že tady všichni nadávají jak klub nefunguje tak asi jo :-) nebo tady vidíte nějaké poděkování Zemkovi za to co jste vyjmenoval? :-) Zemek to tady zachránil, ale zapomněl to rychle předat dál než to lidem zevšední a začnou nadávat na 8. místo v lize.

 • Arsen79 - 29.05.2016, neděle, 14:01
  (0)

  a osobně to, že klub hraje několik let stabilně nejvyšší soutěž, je schopen vychovávat reprezentanty či hráče pro ligu... je schopen lidem do tohoto regionu přivádět a organizovat utkání reprezentační U21. Pořád je tady nabízeno jedno z nejlepších fotbalových prostředí (jak stadionem, tak fanoušky)... pořád jste přesvědčen, že se tady pracuje tak špatně? Pořád se tady za něco omlouvat??? Proboha proč??? Máme klub jaký máme, svůj a se svými možnostmi.. Zemek je tu 10 let a měl by se za tu dobu za něco omlouvat, že máte pocit, že to tu dělá a platí špatně?

 • Arsen79 - 29.05.2016, neděle, 13:54
  (0)

  a jinak jsem nic nepojmenoval... Personální politika je spíše věcí majitele klubu. Takže mám říci panu Zemkovi, aby se na to tady vysral? Že to dělá špatně? a fanoušci si tu přejí buď velkoklub, nebo raději nic? Nevím Andreji ale já musel brzy po svém nástupu tady taky sundat růžové brýle a pracovat s realitou jaká je. Já s fanoušky v kontaktu jsem a vím ... ostatně ne vše je v možnostech tohoto klubu... někdy v krátkém horizontu, někdy delším, a někdy vůbec. Tak to prostě je.

 • Arsen79 - 29.05.2016, neděle, 13:45
  (0)

  andrej77: mimo první tři jmenované jsme ostatní oslovili. Vidím, že máte ale spíše pocit jen se mnou soutěžit a navážet se do mě. Výsledek z oslovených firem vám tady v krátké době oznámím.

 • andrej77 - 29.05.2016, neděle, 13:39
  (0)

  Pane Uhříčku tak jste to pojmenoval. Teď již vím, že problém je ředitel klubu pan Krejčí, který vám nevytvořil dostatečné podmínky pro vaši práci a měl by se tedy vyvinout tlak na jeho odvolání, případně sjednat náprava. Každopádně Jestli máte úspěšnost 1:50 jak jste napsal a stejně jste podepsal 100 firem, tak klobou dolů, protože jste dokázal oslovit 5000 firem, což je tedy něco. Níže vám posílám 10 firem v našem okolí, jejichž obraty se v minulých letech pohybovaly ve stovkách milionů ročně. Zajímalo by mě kolik jste jich z tohoto seznamu oslovil. PLASTMONT BUREŠ, s.r.o. Sídlo Staré Město obrat: 273 166 000AQUATRADING s.r.o. Sídlo Uherský Ostroh obrat 52 645 000HYDROMA, spol. s r.o. Sídlo Uherský Brod obrat 207 594 000KOVÁŘ plus s.r.o. Sídlo Kunovice obrat 950 822 000NVB LINE s.r.o. Otrokovice obrat 61 547 000BD SENSORS s.r.o. Sídlo Buchlovice obrat 199 482 000TOSHULIN, a.s. Sídlo Hulín obrat 936 982 000SAF-HOLLAND Czechia spol. s r.o sídlo Uherské Hradiště obrat 218 213 000CEBES a.s. Sídlo Brumov-Bylnice obrat 312 188 000DICOM, spol. s r.o. Sídlo Uherské Hradiště obrat 241 332 147

 • KotelGuláše - 29.05.2016, neděle, 13:27
  (0)

  Tipoval bych to na Rajnocha z béčka Olmiku ;-)

 • Arsen79 - 29.05.2016, neděle, 13:22
  (0)

  KotelGuláše: vyřídím... určitě se budou hledat dál hráči, kteří by mohli áčko doplnit. Vydržme. Přestupové okno začíná a od úterý přijde nový trenér ... stejně jako fanoušci i já věřím, že se nějaké zajímavé jméno objeví...

 • KotelGuláše - 29.05.2016, neděle, 13:15
  (0)

  Arsen: jo o tom vím,ale řeklo se že se k němu později vrátí. Myslím,že by bylo lepší říkat věci na rovinu. No a Kovář už v áčku ani není,odešel Došek a ten Leiva byl hráč jakého bychom hodně potřebovali a jakých v lize v jeho věku u nás moc neběhá. Takže vzkaš Krejčímu,ať pro něj urychleně zajede ;-)

 • Arsen79 - 29.05.2016, neděle, 12:59
  (0)

  KotelGuláše: Leiva nepřišel, protože si v poslední fázi začali nasazovat mnohem vyšší požadavky. V tu dobu se zároveň vrátil Marián Kovář a bylo mnohem přirozenější dát šanci Marianovi, který hraje stejný post. Nicméně je tady následně Francis.

 • Arsen79 - 29.05.2016, neděle, 12:54
  (0)

  jogurt88: druhý dres co jste poslal v nabídce byl, dokonce i v odstínu naší modré. Nicméně jej měl již v té době Liberec. Dres Chorvatska nebyl před rokem v nabídce. Bohužel nejsme obchodně a prodejně natolik silní, abychom se například mohli diktovat styl dresu. Jsme odkázání opravdu na katalog. Ještě jednou říkám, jak budeme mít možnost jít do něčeho, co bude splňovat všechny kriteria, tak se takové dresy objeví. Jinak samozřejmě reflektuji některé návrhy. Polep sedaček se jmenovkami nicméně již Marek navrhoval loni a přiznávám, že nevím na čem to ztroskotalo.

 • ondicz - 29.05.2016, neděle, 12:43
  (0)

  @andrej77: nemyslíš že máš o tom dost málo informací na to abys tady furt takto vyřvával?

 • Arsen79 - 29.05.2016, neděle, 12:42
  (0)

  pane Anrej77 máme za sezonu cca kolem 80-100 smluv, což vychází na cca 1-2 smlouvy za týden. Jen vás chci informovat, že mimo tuto činnost chystám všechny organizační věci kolem VIP a reklamních plnění či aby se mohl odehrát zápas, Na mou hlavu tedy např. padá, pokud by nebyla jedna jediná reklama na svém místě či nebyla na světelné tabuli odvysílána. A věřte, že je to hodně živý organismus. Mimo to nemám žádnou sekretářku, či kohokoli, kdo by mi pomohl např. s administrativou. K tomu jsem 24 hodin k dispozici novinářům. V každém případě se můžete zapojit, předvést své schopnosti a následně za to být odměněn.

 • andrej77 - 29.05.2016, neděle, 11:46
  (0)

  Pane Uhříčku to snad nemyslíte vážně! jestli z 50 oslovených firem podepíšete jednu, tak se nemáme o čem bavit. Lepší úspěšnost mají i kluby v kraji.

 • jogurt88 - 29.05.2016, neděle, 11:38
  (0)

  Arsen79: Co se týče nárhu Marwika na jména (přezdívky) pernamentkářů na sedačce, tak se mi to dost líbí. Je mi sice jedno, jestli v kotli stojím o sedačku dvě vedle, ale není to podle mě tak velká investice a každý by měl alespoň pocit, že sedí na "svém". Co se týče dresů, tak nevím, jak moc si může takto malý klub u Nike "diktovat" požadavky, ale i modrou a bílou se dají dělat zajímavé kombinace - např. chorvatský vzor (http://fotbalovedresy.eu/wp-content/uploads/Croatia-Euro-216-Kits-released.jpg) nebo s proužkem (http://www.extrafotbal.cz/images/produkty/520460-fotbalovy-dres-nike-striker-iii-pansky/520460-657.jpg).

 • vajdik - 29.05.2016, neděle, 10:44
  (0)

  Omlouvam se, za solidaritu Svati atd jsem nevedel, na venkovni zapasy moc nejezdim a kdyz tak po vlastni ose..skoda ze to tu nikdy elucky nenapsal ze nejake gesto z klubu vyjezdakum je! A s pokutami ktere klub za blbosti fanousku dostal, taky vim ze by se hodili jinde.. ale o tom katalogu opravdu nerikej ze byl jedinny a ze ktereho vybirala dresy sparta a liberec? Skoda ze klub nevtahne na namety treba fanousky..nebo neda vybrat tri dresy a hlasujte...atd.. Misto sedacky kde je sedim je jedno, protoze krom A tribuny kde jsou za vyssi vstup e lepsi sedacky a ta spinavost na celem stadionu!!! Jo a ubiva starych pernamentkaru...a klub se ani nesnazi udržet ty stare tim ze udela nejake gesto, cin...aby si je zkusilo udrzet. A cekam asi jak vy v klubu ze letos tech starych cast ubude a novych moc nebude..

 • huhu - 29.05.2016, neděle, 10:39
  (0)

  tak a divíte se proč není rubrika na netu, osobní narážky na pana Uhříčka, vyčítáte mu věci, za které on osobně ani nemůže ovlivnit. Zameťte si každý před svým prahem.

 • KotelGuláše - 29.05.2016, neděle, 10:15
  (0)

  Františku: k tomu kostaričanovi Gabrielu Leivovi Rojasovi se počítám už slovácko vracet nebude,že? Takový ten slovní obrat,že momentálně se s ním klub nedohodl a budou ho sledovat a vrátí se k jednání později je jen takový kec aby se fanouškům,kteří se na něj těšili zavřeli ústa.

 • Marwik - 29.05.2016, neděle, 10:12
  (0)

  Pokud nick andrej je ve skutečnosti Babiš a nebyl osloven, lze to považovat za chybu ze strany klubu : ) Dlouholetým permanentkářům by jistě stačil štítek se jménem na jejich čistém místě nebo malý kalendář na celý rok. Šály apod. je smysluplnější věnovat dětem v dětských domovech - jak se správně děje.

 • Arsen79 - 29.05.2016, neděle, 09:21
  (0)

  to Vajdik... nemám nutnost tu někomu cokoli bulíkovat. V loňském roce byly dresy nachystány včas. Není to o tom, že bychom se týden před soutěží rozhodli pro nové, nebo dokonce zjistili, že žádné nemáme. V loňském roce byly připraveny dresy včas a to ještě s tím, že jsem o pár dní čekali déle skrze polepy partnerů na sparťanské dresy, protože dresy jsou od stejné společnosti jako ty sparťanské a na schválení umístění loga společnosti Synot. I když já osobně jsem dresy nevybíral, tak jsem následně nic pro náš klub lepšího v dodaném katalogu upřímně neviděl. I vzhledem k aspektu modré barvy, kterou náš klub má. Mimo to, se nabídly během sezony i speciální edice dresu v podobě těch folklorních. Třetí sada by v letošním roce měla přibýt. Přiznám se, že sedačky jsou mnohem podstatnější problém, který budeme řešit a dám z něj sem nějaký výstup.Vím, že se to již několikrát řešilo. Ostatně napište sektor, to by k řešení problému dost pomohlo. A ještě k jedné věci... proč bychom měli být na klubu nenormální? Z čeho čerpáte pocit, že fanoušky nazýváme chudinou? A už vůbec... proč by měl někdo posílat 500,- či se omlouvat? Nevím jestli máte informaci, ale já osobně výjezďákům nosím od hráčů vstupenky na zápas. Z Dukly jsme brali fanoušky domů, aby nemuseli složitě vlakem. Pokud vím, tak fanoušci dostali několikrát i příspěvek na výjezd od Svatě. Zeptám se opačně: jedná se o citlivé téma a kdo mě zná, tak ví, jaký doopravdy na to mám názor... nicméně přišli někdy fanoušci, že ta pokuta od svazu je ranec a oni na ni přispějí? Ona ta částka za tu sezonu je kolem 100tisíc, které taky pak někde chybí. Ale letos se tohle nikde neřešilo a pokuty jsme v tichosti zaplatili. A to se nejedná jen o světlice atd., ale i třeba na špatně načasované vhození konfet v zápase se Zlínem. Ad1 je kvůli tomu pokuta Ad2 v podtatě zmařili slušnou šanci Slovácka... K permanentkářům... statisticky staří ubývají.

 • vajdik - 28.05.2016, sobota, 23:54
  (0)

  Pane Uhricek, co nam tu valite za bulikyohledne dresu??? To ze se probudite tyden pred ligou a NIKE vam doda čisté bile a modre dresy a na nazehlite znak a sponzory a pak tu delate blbeho ze snad nekdo chce dresy červené!!! Kua v tom klubu jste uz normalni a neslysite co by ta chudina..teda fanoušci chteli??? Dodrzet bile a modré ale proc Sparta ci Liberec maji jednoduche..ale treba limeckem ci necim zajimavym ozvlastnene dresy a my nic...jiny letak asi jen pro Slovacko??? Proc nemuzeme mit treti sadu dresu na utkani v MB, Liberci..kde souper ma stejne barvy..to by klub tak zrujnovalo? Za Synotu byla seda varianta a troufnu si rict ze dodnes nezapomenutelna!!! A pokud jste mi pane Uhricek psal, ze by jste pro fanousky udelal cokoli ale mate omezen rozpocet, tak me kurva umyjte i nekdy tu sedacku at se nemusim kazdych 14dnu spinit o trus ptaku ci slapoty bot. To snad by klub mohl zvladnout...ne??? A jen statisticky...novych prenamentkaru vice přibývá nebo starych vice ubyva??? Jen odpovidam otazkou na vasi odpoved!!! Ja vam na saly a cepice kaslu..dokazi si ji koupit sam a za svoje ale uz jen to na cem sedim ukazuje jak si me klub vazi!!! A sere me ze klub letos ani jednou neprisel s omluvou za hruzostrasny vykon venku a zaplacenim ze satny fanouskum jeden vyjezd jakozto omluvu..ale to je otazka spise na charakter trebera a treba kapitana mustva..ale 500kc z vyplaty za Ostravský vyjezd by si fanousci kteri tam byli zaslouzili..

 • tvojemama - 28.05.2016, sobota, 22:20
  (0)

  Spatne casy a nektere zapasy o nicem, bez nejakeho vetsiho nasazeni? Pokud mate bet365 a muzete sledovat streamy ze 4. anglicke ligy, tak to nasazeni je uplne jine, je tam i par technickych hracu, ale taky poradne makaji, celkova kvalita je horsi jak nase liga, ale bavilo me to vic, jak dost nasich zapasu

 • Arsen79 - 28.05.2016, sobota, 22:08
  (0)

  ... dresy ve kterých hráči v loňské sezoně byly nejdražší a nejkvalitnější variantou, kterou v loňském roce katalog nabízel. Ano i mě by se tam někde líbil modrý proužek, nebo nějaké oživení. Nicméně není to jen o těchto věcech. Předchozí společnost nám například připravila moc hezké dresy, ale hráči v nich například nezvedli ruky aby mohli vhodit aut. Ostatně loňské dresy jsou v detailu moc hezké (kostkovaný vzor přední části a síťované záda) a hlavně pro hráče pohodlné, lehké, vzdušné atd. Dalším aspektem je, že na dres musíme umístit loga partnerů. Tohle jsou všechno aspekty, které musíme brát na zřetel. Nikdo se ale nebrání tomu, že by někdy mohl být dres něčím oživen. Musí ale takový dres být v nabídce.

 • achjohosku - 28.05.2016, sobota, 22:00
  (0)

  Proboha, to jsem ještě nezažil. Vy to děláte nebo jste hloupý ? Nejsem sám, kterému se nelíbí ty hnusy bez nějakého vzoru, o ničem. Samozřejmě dresy ke slavnostem vína byly pěkné, ale bez toho je to nuda, šeď.

 • Arsen79 - 28.05.2016, sobota, 21:59
  (0)

  Bílá a modrá... proto nečekejte červené či jinak barevné dresy

 • achjohosku - 28.05.2016, sobota, 21:57
  (0)

  Jaké jsou tedy barvy, poučte mě.

 • Arsen79 - 28.05.2016, sobota, 21:55
  (0)

  to achjohosku: bílé a modré hadry? Dovolím se vás zeptat jestli víte jaké jsou naše klubové barvy?

 • Arsen79 - 28.05.2016, sobota, 21:34
  (0)

  andrej77: dovolím si říci, že firem je oslovováno dostatek, ale mohlo by to být při samostatné činnosti pouze obchodního manažera mnohem více (otázkou zůstává, o kolik větší by výsledek byl). Věřte Andreji, že já mám své svědomí čisté. Možná budu blízko když uvedu 50ku1. Spíše chybí ti tzv. silní partneři...

 • Arsen79 - 28.05.2016, sobota, 21:24
  (0)

  ... andrej77: ano půl roku jsem pracoval v Barumce a nestydím se za to. Důvod byl jednoduchý... já nejsem flákač a na pracák se mi nechtělo. Práce se nebojím a věděl jsem že to bude dočasné řešení.

 • Babu - 28.05.2016, sobota, 21:17
  (0)

  Andrej77: Zrovna na tuhle odpověď se dost těším, protože co vím, tak Franta sedí u seznamu firem a jede jednu po druhé, takže to není tak,že by si stěžoval - nemáme prachy a nehnul prstem, ale spíš tak, že tě pošlou do řiti s tím, že Valenta či zemek mají dost, tak ať si to cálují sami..

 • achjohosku - 28.05.2016, sobota, 21:04
  (0)

  Budou letos nové dresy ? Už by to chtělo něco originálnějšího než ty bílé a modré hadry.

 • andrej77 - 28.05.2016, sobota, 20:11
  (0)

  Neznám moc dobrých automechaniků co byli před tím řezníci, ale určitě to možné je. Jen se ptám co se pro to udělalo. Zajímá mě kolik tak firem bylo osloveno.

 • Prosto - 28.05.2016, sobota, 20:04
  (0)

  andrej77:...To,že je někdo např. řezník neznamená,že nemůže být dobrý automechanik...tohle bych se vůbec netahal kdo co dělal nebo nedělal.

 • andrej77 - 28.05.2016, sobota, 19:45
  (0)

  Pane Uhříčku pořád slyšíme že nejsou peníze a vy jste obchodní manažer, tak kde je problém? Kolik jste v regionu oslovil firem a zkoušel jste najít nějakého partnera, který by třeba zafinancoval dárek pro permanentkáře případně nějakou tu propagaci klubu? Já vás teda vůbec neznám, ale známý mi říkal, že jste s ním dělal v Barumce pneumatiky, tak nevím jestli máte vůbec potřebné kvality pro tuto práci.

 • Arsen79 - 28.05.2016, sobota, 19:42
  (0)

  někde jsem tu zahlídl i téma špatných časů utkání... ano to je průser a snad se to zase časem podaří dostat více v prospěch klubů oproti 20 vteřinových šotům na TV před televizním utkáním. To je hodně v zájmu klubů, aby návštěvnost upadala. A já jsem přesvědčen, že loni byl tohle problém číslo 1 právě u našeho klubu.

 • Arsen79 - 28.05.2016, sobota, 19:39
  (0)

  to MichalFCS: můžu tě ujistit, že se do politiky nechystám :) Myslím, že správně cítím, že by tady veřejnost chtěla za všechno slevu, nejlépe fotbal zadarmo a každý rok příchod dvou hráčů se zkušenostmi z Ligy Mistrů. No upřímně... Tak to tady nebude. Pokud se tedy neobjeví někdo, kdo s tím výrazně panu Zemkovi pomůže. Ten už při svém příchodu avizoval, že očekává příchod dalších podnikatelských subjektů z regionu. Můžu za sebe říci, že těch subjektů se moc neobjevilo. Když přijdu kamkoli na jednání, tak mi ještě v dnešní době řeknou, že nic nedají, že Valenta má peněz dost!!! atd. ale opět jsem odbočil :) Bohužel už se ověřilo, že lidi tu budou chodit pouze když bude úspěch. V posledních dvou letech měl náš klub obrovskou ligovou osobnost na kterou stálo za to chodit a jak píšete, trend je stále klesající. Jedná se o zevšednění, a o velmi špatné herní časy utkání, které nám určuje majitel televizních práv. Bohužel tyhle dva faktory jsou klíčové. Asi odpovím nepopulárně, ale v současné době tady nikdo mimo poctivé práce pro klub více nabídnout nemůže. Za současných podmínek spíše my doufáme v to, že fanoušci za námi budou stát a budou naši práci podporovat. Myslím, že žádné velké slevy na vstupné či drahé nákupy se očekávat nemůžou. Na druhou stranu si myslím, že příchod nového trenéra a možné nové tváře by lákadlem být mohli.

 • Arsen79 - 28.05.2016, sobota, 19:17
  (0)

  to KotelGuláše: Když jsem stával v kotli, tak jsem si přál aby jsme jednou byli klubem, který je stabilním v lize a nehrát vždy do poslední chvíle o sestup (i když i to mělo své kouzlo). Ano, připadá to nudně, nicméně jsme fanoušci a klub, který je druhý na Moravě. Před spoustou mnohem větších měst, větších a tradičnějších klubů atd. Nevím jestli to je nuda. Když se opět podívám do jiných soutěží, tak tam najdu spoustu podobných klubů, které neustále hrají střed a mají stále plné stadiony. Opět si spíše myslím, že se jedná o to že u nás se oslavuje pouze výhra, ale hrdost spojená s klubismem tu v rozšířené formě nejsou.

 • Arsen79 - 28.05.2016, sobota, 19:09
  (0)

  ahoj... z5ně k dotazu Vajdíka: Nevím kde se kdy objevil názor že si klub neváží fanoušků, ale za sebe tvrdím, že tomu tak není. Já i Marek jsme kluci kteří vzešli z kotle a jsme ti poslední, co by dopustili, aby se na fanouška sralo. Otázku dobře chápu, ale pokud nepřijde nějaký "sponzor" který řekne, že například podobnou akci podpoří a daruje všem fanouškům např. šálu, nebo cokoli jiného, tak podobná akce nebude. A není to z neúcty k těm lidem, kteří sem ty léta chodí. Ano šlo by to např. v případě, že řekneme, že permanentku zdražíme a těm co ji mají více než 5 let necháme cenu stejnou. Ale tím zase odradíme permanentkáře nové... Pro klub je každá koruna dobrá, takže se slevou bych to neviděl. Opět zdůrazňuji, že si osobně všech fanouškům vážím. Určitě je k zamyšlení a beru to na sebe, že pro permanentkáře můžeme připravit např. den otevřených dveří, otevřený trénink, či speciální diskuzi s vedením klubu.

 • egi - 28.05.2016, sobota, 18:11
  (0)

  KG: nejen lidi,ale i samotné hráče.Kolik takových zápasů bylo, které byly o ničem ?

 • KotelGuláše - 28.05.2016, sobota, 17:12
  (0)

  Franro: nechápete úbytek diváků? Když to shrnu,tak největším problémem je,že se již roky hraje vo hovno. Na to nemudím dělat obšírnější expertýzu. Takže když pan Zemek,jak onehdá deklaroval,nechce do pohárů,aby se mu náhodou nepřihodilo,že pojede někam do Kazachstánu,tak se pak nedivte,že to po čase mnohé lidi omrzí.

 • Michal fcs - 28.05.2016, sobota, 16:59
  (0)

  Arsen 79: Franto,ty by jsi mohl dělat do politiky :-)))) Já se ptal,co udělá klub,aby neklesal počet diváků, ty jsi my napsal milion důvodů proč to tak je,ale odpověď na mou otázku nikde,takže znovu:Co hodlá dělat klub,aby neklesal počet diváků (pernamentkařů)...A teď už vážně odpověď na mou otázku. Díky

 • ostuda slovácka - 28.05.2016, sobota, 16:15
  (0)

  Šovkovskij: Souhlasím, dobře to má udělané hokejový Zlín, kde mají na hfczlin.cz rubriku "ptejte se" tam fanoušci napíší dotaz manažerovi a ten když má čas, tak odpoví..

 • FCS10 - 28.05.2016, sobota, 16:14
  (0)

  Mám navíc knihu (novou,zabalenou) o FCS "Dáme góla, dáme...". Kdyby měl někdo zájem, tak napište. Na ceně bychom se domluvili. Omlouvám se za inzerci.

 • Dany-Hull City - 28.05.2016, sobota, 16:04
  (0)

  Na jednu stranu mas pravdu sovki, na druhou stranu s tebou tak nesouhlasim, otazek je hodne a kdyz se dela slovacka ferovka nebo tiskovka pro fanousky kde se muzou ptat tak vsichni mlci koukaji na toho druheho a nezepta se temer nikdo.

 • Šovkovskij - 28.05.2016, sobota, 15:25
  (0)

  ...řád a systém...

 • Šovkovskij - 28.05.2016, sobota, 15:25
  (0)

  Nu vida, jak se nám otázky množí. A myslím, že je to jasný vzkaz, že taková rubrika dotazů na vedení klubu by prostě měla na oficiálních stránkách být. Snad to není tak složité? Je v tom potom strašný chaos a je i nedůstojné, aby se fanoušci na dění v klubu museli dotazovat s činovníkem klubu v diskusi na fanouškovských stránkách. Nejenže to sem vůbec nepatří, ale je to pak i chaotické. Jak si pak máme různé otázky a odpovědi vyhledávat? Prolézat všechny články a diskuse, které zde jsou?:-) Nelíbí se mi ani posílání otázek na e-mail. Je řada otázek, které jistě zajímá více lidí a kteří by podobnou informaci uvítali. Prostě pořád nechápu, proč nejde ta rubrika udělat na stránkách, když nám tady Franta ochotně odpovídá v diskusi. Mělo by to řád a smysl, a ne takový chaos, jaký je v diskusi pod článkem. Prostě to tak je:-) Děkuji

 • FCS84 - 28.05.2016, sobota, 13:31
  (0)

  Ještě budeme vzpomínat na ten nudný klub z 8. místa Synot ligy. Je to jen otázka času, kdy to půjde tam kam to patří. Zemkovi zavřou elektrárny a nebude to z čeho krmit, Spadla Ostrava, spadlo Brno, Spadla Olomouc, což jsou města s úplně jinými možnostmi, takže tady to bez mecenáše nepůjde velmi rychle, ostatně v roce 2007 to bylo vidět jak to může jít rychle do prdele a další Zemek už se neobjeví. Skalní fanoušek zaplače a diváci budou chodit do Zlína. Ostatně lidi si tuligu na Slovácku ani nezaslouží, když zapomínají. Já jezdím na Slovácko od roku 1999 bydlím ve Zlíně, permici jsem nikdy neměl ale za tu dobu jsem chyběl na 3 domácích zápasech a budu chodit dokud to bude možné.

 • Marwik - 28.05.2016, sobota, 10:58
  (0)

  Myslím, že můžeme být rádi, že oba hráče jsme v TOP formě viděli hrát právě v našem dresu. A k Milanovi, je to zvláštní úkaz, aby hráč vydržel tak dlouho v jednom klubu, on změnu prostředí potřebuje - navíc když na jeho postu se dobře jeví Eldar.

 • Ryky - 28.05.2016, sobota, 09:54
  (0)

  To je už hrozné jak Klub nemá motivaci ani ti hrači ne :-( je to smutné, když Vám hráč jako Kerbr řekne že: "Ví, že další smlouvu už nepodepíšu. Tohle je asi poslední šance, kdy mě můžou zpeněžit" ...doufám, že půjde ještě teť v létě někam...

 • huhu - 28.05.2016, sobota, 08:49
  (0)

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2016-17/270566/pribram-je-na-lovu-ze-slovacka-chce-kerbra-a-valentu.html

 • duffino - 28.05.2016, sobota, 00:23
  (0)

  céčkař: jsem ten samý případ. Permici mm od otevření stadionu a letos ji kupovat nebudu. Proč? Protože jsem neviděl taky cca 4 zápasy kvůli nesmyslným časům. Pokud se ty časy dělají kvůi TV, tak OK, budu tedy sedět u TV. Za další, na slabší polovinu toho , co jsem viděl, se vlastně ani dívat nedalo. Prostě nuda. A než mě ostatní obviní, že nejsem fanoušek? Ano, nejsem. Jsem divák, co přeje FCS a vůbec se za to nestydím :-))

 • karagavrylydys - 27.05.2016, pátek, 23:21
  (0)

  Krejčímu o nějaké fanoušky absolutně nejde.

 • tvojemama - 27.05.2016, pátek, 23:17
  (0)

  Vetsi propagace po vesnicich, asi v kazde vesnici je ten pravidelny rozhlas, tak je pri tom pozvat na zapas, to trva par sekund, vic nejakych plakatu po vesnici. Jeste zlepsit facebook, instagram, twitter a na webu davat vic informaci a zajimavosti

 • tvojemama - 27.05.2016, pátek, 23:12
  (0)

  A jak pise Vajdik, tak by se meli odmenovat verni permanentkari, sleva 5-10%, treba nejake setkani s oblibenym hracem na chvili nebo by se mohl podivat do kabiny a takove dalsi veci

 • tvojemama - 27.05.2016, pátek, 23:07
  (0)

  Vstupne by mohlo byt lip nastavene, treba na Pribram,Jablonec a dalsi takove velkokluby by to mohlo byt klidne za 80, na Liberec,Slavii za 180, na Plzen za 200 a na tu Spartu, treba ted kdyz si vezmu ten posledni zapas, tak mohlo byt vstupne klidne 300, permanentkari by byli v pohode, fanousci co chodi do kotle a decka by meli slevu

 • vajdik - 27.05.2016, pátek, 20:44
  (0)

  Diky, ja myslim ze je prave prostor na diskuzi v tomto období kdy se pro fanouška defakto nic nedeje. Skoda ze napr.minulou sezonu se zacalo nejvic makat po prvnim domacim utkani, kde krom superDoska nefungovalo nic! Proc ted se neudela gesto, udela se posezeni, vemou se nameti od lidi a proc BC tak verejne nerekne ano to je v nasem klubu reálné a toto zase treba ne. Ale teď a ne zase 1.srpna ze se vsichni v klubu probudite! Ja si vazim ze mame u nas prvni ligu, uz to neni jako v roce 2000 a ja byl nateseny i na Hradec ale porad chodim rad.. Dle meho po odchodu Doska, pred nim Švancary to chce zase personu, která bude vstycnym stozarem klubu. Hezke jak ted v Brne jde Polak zpatky..proste fanousek by si tady taky zaslouzil nejaky ten impuls!

 • Arsen79 - 27.05.2016, pátek, 20:28
  (0)

  To Vajdik: spousta dobrých a zajímavých postřehů. Nemam ted doma počítač a na mobilu se mi to psát nechce. Ale ke všemu co pises a má to hlavu a patu se vyjádřím v průběhu víkendu.

 • vajdik - 27.05.2016, pátek, 20:19
  (0)

  Arsene,a proc vedeni treba dlouhodobe pernamentkare? Treba co o dalsi rok prodlouzena pernamentka, to treba 1% sleva? Jsou taci, co majo 10-12let stejna mista.. No ale to by jste se v klubu museli i zamyslet treba jakou cestou tyto letite fanousky ocenit, ze? Ja nepotrebuji salu, cepicu..me staci to, kdyz si me nejak budete i vážit jakozto letiteho predplatitele. A proc ubývá lidi na stadionu? Jednoducha odpoved, vetsinou to "poserou" hraci..udela se snura zapasu, nebo super vysledek se Spartou a pak se skoro neboduje mesic a pul nebo se prohraje u jasne nejhorsiho tymu..nedivim se pak rade lidi ze je znechucena a na dalsi zapas dojde lidi mene!!! A jestli toto nechapete, tak v tom klubu si asi sedíte na vedeni. Jinak souhlasim s cenou vstupneho, 150kc je optimální s porovnání kino, divadlo ci hokej Zlin. Zachoval se ale treba klub nejak k tem vyjezdovym fabouskum, kteri jezdi v cim dal mensim poctu na venkovni zapasy..a proc asi..vetsinou nase hra venku pripomina vyjezd poutniku a ne profi pristup sportovcu..gesto po takove Ostrave by melo samo vzejít ze satny a treba prispet temto lidem na dalsi venkovni zapas.. Ale to by ten vztah klub,vedeni,fanousci by mel byt trosicku bližší... Jinak uz jsem to psal, je hezke ze se tu snazis o propagaci na facebuuuku, twiiiteru a buh vi kde..ale muze nekdo v klubu pochopit, ze jsou i fanousci,a troufnu si rict ze vetsina..kteri temto novodobým vecem ne ze nerozumi..ale nemaji k nim ani pristup..ale co tak plakáty po vesnicich a meste..to uz se klubu delat asi nechce co??? Je toho rada co se musi zlepsit..jen je skoda ze BC se sejit s fanousky nechce, aby se procistil trosinku vzduch!!!

 • huhu - 27.05.2016, pátek, 20:16
  (0)

  duffino: zajímavé, ja bych to povýšil na další uroveň. Aby diváci platili az po zápase, výhra 150, remíza 100, prohra 50 + dýška co by kdo dal :D. To je extrém ale aspon bysme se odlišili

 • Arsen79 - 27.05.2016, pátek, 19:34
  (0)

  to duffino: dobře, ale když se zápas vydaří a usoudíme, že hráli nad možnosti, tak každý fanoušek přidá ke vstupnému ještě další dvě kila. ok? :D

 • céčkař - 27.05.2016, pátek, 19:27
  (0)

  Arsen79:rád bych se zeptal, jestli klub vyvíjí nějaké úsilí k tomu, aby ubylo nesmyslných termínů začátků zápasů...jakožto dlouholetého pernamentkáře mě v posledních letech neskutečně štve, že spousta zápasů začíná v brzkém sobotním odpoledni, takže jsem o dost zápasů přišel(na dědině sa v sobotu pracuje...a my jsme co se fanoušků týká z velké části dědinský klub)...navíc výkon hráčů ve velkém pařáku...a zkusil si někdo z vedení sednout na céčko, když do vás celý zápas pere slunko?....také by mě zajímalo, kolik se toho mimo Euro21, odehrálo pod světlama(naprosto jiná atmosféra)...no všechno co píše, směřuje k otázce, jestli opravdu klub stojí o přilákání dalších lidí do hlediště, zatím se mi to moc nezdá....já po dlouhé době uvažuju, že si permicu nekůpím, protože jsem kvůli blbým termínům letos přišel minimálně o 4 zápasy...a vím i o dalších....přesvěčte mě....

 • Arsen79 - 27.05.2016, pátek, 19:24
  (0)

  to MichalFCS: úbytek diváků vnímáme a přiznám se že vlastně ani nechápeme. Stal se z nás klub, který pravidelně hraje vyšší střed tabulky. Lidi by měli být hrdí na svůj klub, který reprezentuje tento region a právě tohle by mělo být tím, proč na fotbal chodit. Být hrdí na svůj region a klub. Bohužel klubismus v ČR neexistuje. Existuje pouze bouchání se v prsa, když se daří. Jak je možné, že lidi tady jsou schopni vyprodat Spartu a ochotni dát za vstupenku na tento zápas i dvojnásobek? Odpověď? Protože se jdou podívat na Spartu, ne na Slovácko!!! A řeknu to i jinak, kdyby Slovácko nemělo ambici hrát nejvyšší ligu, tak tu Spartu tady ti lidi neuvidí. Tím odpovídám i na téma ambicí. Ano naší ambicí je především hrát dobře nejvyšší ligu. Fotbal tady jednoduše zevšedněl a oproti minulým letům v současné době konkuruje velkému množství jiných možností jak trávit čas. A k Alešovému projektu. Upřesním že to není jen jeho projekt, i když má výraznou zásluhu, že se to rozběhlo. Více se k tomu nechci vyjadřovat, někdy v jiné diskuzi. Ještě jedna poznámka: Žijeme v čase kdy jsme se naučili žít ve slevách, akcích apod. a to je velký problém třeba pak v oblasti sportu. Věř, že bychom taky odměnili rádi každého permanentkáře např. šálou, ale v tom případě bude permice o 150,- dražší, protože musíme pokrýt cenu výroby šál = ty se zadarmo neudělají. Tak jak je to jinde. Řešení úbytku se nemůže řešit slevou... to je prostě jasně daná obchodnická blbost. To se dělá jen v případě výprodeje. A ten nás snad zatím nečeká.

 • duffino - 27.05.2016, pátek, 17:25
  (0)

  Možná bych měl jeden kacířský nápad, jak pozastavit úbytek diváků. Pokud by vedení mužstav uznalo po odfláknutém domácím zápase, že jej mančaft jako celek "odchodil", zcela jistě by se měl divákům nějakým způsobem omluvit. A viděl bych to jednoduše. Při vstupu na další domácí zápas by každý permanentkář dostal poukázku na pivo/limo/svařák a samozřejmě, že by to zacálovala kabina :-)). To jen tak pro odlehčení :-D

 • Michal fcs - 27.05.2016, pátek, 16:18
  (0)

  Ahoj Franto,jak hodlá klub zastavit úbytek diváků (i pernamentkářů),který je již několik let (Mazurkův projekt v odpovědi nezohledňuj. Dík Michal

 • Arsen79 - 27.05.2016, pátek, 15:49
  (0)

  MiTur: Podpora ze strany společnosti Synot byla v loňské sezoně navýšena. Jednání ohledně další spolupráce je záležitostí pánů Zemka a Valenty. Není mou kompetencí tyhle jednání komentovat, ani jich nejsem přítomen.

 • Arsen79 - 27.05.2016, pátek, 15:44
  (0)

  ahoj Lucky: už několikrát jsem přiznal, že stav webu není to co by jsme si představovali. V současné době probíhají nějaké jednání na tohle téma. V minulém roce pro mě byla priorita nějakým způsobem nastavit a rozjet sociální sítě. Velkou pomocí a přínosem byl Marek Janoš. A tohle hodnotím velkým krokem vpřed, protože ty počty a výsledky jsou. Druhým cílem bylo rozjet a stabilizovat nějakým způsobem youtube kanál. I když v ne úplně ideální kvalitě, tak i přes to jsme pravidelně tento magazín vyráběli. To že mu chybí nutně mikrofon víme, ale zařízení prostě v tento moment není. Na druhou stranu už teď vím, že bychom to měli mít v krátké době vyřešeno a zase se posuneme. Online rozhovory: máme představu o lepším využití např. Twitteru v kombinaci s youtube a přinášení online rozhovorů. Ohledně vkládání některých věcí které na webu jsou a nejsou tu nebudu psát. Myslím, že jsi schopný si odpovědět sám...

 • MiTur - 27.05.2016, pátek, 15:41
  (0)

  Arsen79: Dobrý den. Co podpora ze strany SYNOTu? Je v plánu její navýšení, či přímo nástup nějakého zástupce do klubu? Opravdu tomu brání osoba pana Krejčího? Díky a hezký den.

 • Arsen79 - 27.05.2016, pátek, 15:30
  (0)

  ahoj HuHu: Mahmutovič: jestli osloven byl, je nebo bude já osobně v tento moment odpovědět neumím a jestli ano a hráč sem za A, bude chtít přijít za podmínky, které jsme mu schopni nabídnout a za B, bude opravdu vyhodnocen jako hráč, který může klubu pomoci , tak se může v našem dresu objevit. Pamatuji si zimní diskuzi ve které se tohle téma už řešilo a řekl bych že tento hráč pro Olomouc nakonec takovou výhrou nebyl. Libor měl od pana Zemka nějakou pozici v klubu nabídnutou, nicméně si jej vzal sebou do Brna Svaťa. Nutno mu to vzhledem k dojíždění ani není mít za zlé a je to pochopitelné. Cenová politika je časté a stálé téma. Cena za vstupenky je 5 let neměnná. Nicméně náklady na provoz jsou ve vzestupné tendenci. Vstupné oproti okolním zemím tvoří minimální procentuální část rozpočtu. Cena vstupného je dnes 150,- , ze kterého musíme zaplatit daň, zaplatit poplatek distribuční firmě, musíme z něj zaplatit náklad na všechny pořadatele a náklady za veškeré energie vztahující se k utkání... na zbylý provoz už toho moc nezbude. Už druhou sezonu má fotbalová mládež z našeho a okolních regionů vstupné za 20kč. Permanentkáře vyjde zápas na 110, ty b3 na cca 60,-. Tohle téma je na malý román a věř, že tam kde šli pod 100,- toho teď strašné moc litují. Je to na velkou debatu... a já jsem přesvědčen, že je cena v tento moment spravedlivá pro obě strany. I když bychom potřebovali mnohem více. Nechci se pouštět do otázek proč je Krejčí součástí klubu, protože stejně jako dotaz na Libora se jedná spíše o dotaz pro majitele klubu. V krátkosti: Ať ho někdo rád má, nebo nemá, tak za jeho času tento klub neměl záchranářské starosti a je stabilizovaný. Užíváme si tady spousty zajímavých hráčů jako byl Švancara či Došek. Stali jsme se častým hostitelem U21 a měli tu Euro U21. Kolik klubů v republice tohle může v posledních 5 letech říci?

 • Babu - 27.05.2016, pátek, 15:26
  (0)

  Pardon, tři góly za Plzeň a dva za Olomouc..

 • Babu - 27.05.2016, pátek, 15:25
  (0)

  To myslíte vážně toho Mahmutoviče? MYslím, že by sem nešel, navíc by bral tak trojnásobek toho, co berou ostatní, a taky nějak nevěřím v jeho morální kvality, když v Olomouci se postaral o Hubníkovu manželku, takže jeho lidský přínos do kabiny by byl asi na výši.. letos dal dva góly za Plzeň a dva za Olomouc, takže žádné terno. Já nevím,ale tento člověk mi do SLovácka vůbec nepasuje

 • KEIKIN - 27.05.2016, pátek, 15:09
  (0)

  Prosím o informaci, kde bych našel v digitální podobě ročenku (čti Výroční zprávu klubu)

 • huhu - 27.05.2016, pátek, 13:50
  (0)

  Arsen79: zajímá mě jestli se oslovil Aidin Mahmutovič, dále mě zajímá, jaká pozice byla nabídnuta Doškovi v klubu, dále večné téma, vstupenky...proč je nastavená taková cenová politika klubu? fanoušci nechodí a klub nereaguje. Proč se nejde s cenou níž? Dále bych se chtěl zeptat proč je Krejčí stále součástí v klubu? děkuji za odpovědi, Roman

 • eLucky - 27.05.2016, pátek, 13:41
  (0)

  to Arsen79: Fany mýlíš se, po konci Pavla v tom projektu ticho není, ale to tu nemá cenu probírat a většina tady o tom projektu stejně nemá šajnu. Souhlasím rozhodně s náhledem na web jako "sdělovač" ověřených informací. Nicméně na webu dlouhodobě chybí jakási informovanost tak nějak navíc. Jede tam nutný základ, ale něco víc tam bohužel chybí. Třeba nějaká internetová podoba síně slávy, která byla v době redesignu v plánu. Nebo využití online rozhovorů - což na webu je, ale naposled se to použilo snad když přišel Svaťa:D Nebo zpravodaje ke stažení... které se měli na web dávat po zápasech a dopadlo to tak, že se tam dali po spuštění nového designu přesně tři. Je samozřejmě otázka jestli klub toto chce poskytovat volně, když s tím má náklady. Každopádně každá taková prkotina pomože obrazu klubu před fanoušky.

 • Arsen79 - 27.05.2016, pátek, 13:31
  (0)

  ... na webových stránkách klubu jsou uvedeny kontakty na jednotlivé činovníky klubu a každý má možnost se na tyto kontakty obrátit. V mém případě jsem na většinu dotazů, které kdy přišly odpověděl. Ano... někdy i způsobem, který tazatele asi nepotěšil a nic se v podstatě nedověděl viz. hráči v jednání. Ohledně komunikace. Web Slovácka nejsou noviny a proto se tam nikdy nedočtete žádné spekulace a budou tam pouze informace o hotových a registrovaných příchodech. Pořád se navážíte do špatné práce klubu ve vztahu s fanouškem, ale za posledních 5let nikdo s žádným konkrétním návrhem nepřišel. Mimo Aleše Mazurka a Pavla Trubačíka, kteří měli vizi i snahu něco dělat. O tom že tato věc není zase tak jednoduchá asi svědčí i fakt, že je po této aktivitě ticho. Ale na druhou stranu klobouk dolů, že jako jediní do toho šli. A když už jsme u toho a tady, tak ok... ptejte se tady a já vám tady budu odpovídat... zvedám hozenou rukavici. Franta

 • Carrer - 27.05.2016, pátek, 13:23
  (0)

  ryba smrdí od hlavy, vše to začíná od Krejčího, který to má totálně u prdele, zcela evidentně...

 • eLucky - 27.05.2016, pátek, 13:20
  (0)

  to Šovki: To snad nemyslíš vážně?:D Přínosnost takových otázek a následných odpovědí by nebyla 0 ale spíš mínus:D Já bych měl dotazy jiné, na které se dá aj odpovědět. Například nikdo oficiálně neví proč sa všecky zápasy teď hrajů na stadioně v UH. Informace ze zákulisí klubu znatelně chybí. Možná je to proto, že se v něm nic neděje a v klubu si všeci válů šunky, ale spíš si myslím, že to klub bohužel neumí prodat. Taková síň slávy je naprosto super počin, který by si zasloužil prezentaci na úrovni, ale bohužel nic takového nebylo. Video z otvíračky na webu klubu je už dnes prostě málo. Kdo o té síni slávy na stadioně vlastně ví? Ani z těch co pravidelně chodí na zápasy Slovácka to nebude polovina. Mimo ně to bude hrstka lidí. Prezentace klubu je dlouhodobě žalostná a bohužel tím klub zabíjí i to dobré co dělá.

 • Šovkovskij - 27.05.2016, pátek, 13:16
  (0)

  huhu: Velice hezká vize, ale v našem případě se obávám mimo realitu. Krejčí určitě nebude utrácet za člověka, který by měl na starosti vztah klub - fanoušek a propagaci samotného klubu, což je velká škoda, neboť dnešní doba je taková, že profesionální klub se bez toho neobejde. Je to tu takové strnulé a klesající návštěvnost je i toho příčinou. Je škoda, že jsou takové možnosti, které nejsou více využívány.

 • Šovkovskij - 27.05.2016, pátek, 13:10
  (0)

  Danny: Nikdo neříká, že se musí odpovídat na každou otázku, ty mohou být filtrovány, jak zde již bylo konstatováno. A když se někdo zeptá, jací hráči jsou v jednání? Není problém plácnout něco takového typu, jako kdekoliv jinde: "Bohužel na seznamu posil pracujeme, avšak zcela jistě pochopíte, že se jedná o citlivý proces, jednání stále probíhají, děkujeme za pochopení, s přáním hezkého dne, blablablabla... prostě něco ve stylu Jak mnoha větami, v podstatě neříci, což by vlastně Krejčímu mohlo vyhovovat, protože on je přesně tento typ člověka:-) Na klubu snad nesedí absolventi zvláštní školy, kteří nevědí, co mají odpovědět a jak mají odpovědět. Samozřejmě je mi jasné, že za působení páně bakalářově je taková rubrika zde utopií.

 • Šovkovskij - 27.05.2016, pátek, 13:05
  (0)

  Upřímně řečeno, o Mahmutovičovi si nechte leda tak zdát.

 • Hory - 27.05.2016, pátek, 09:52
  (0)

  Achjosku - to tam asi nezapadá ani Civič.

 • celtic - 26.05.2016, čtvrtek, 23:18
  (0)

  muslim,nemuslim...osobně si myslím že Aidin by byl super volba a plnohodnotná náhrada za Doška....hodně produktivní střelec....podepsat s ním smlouvu,to by bylo terno

 • zdrh - 26.05.2016, čtvrtek, 22:27
  (0)

  achjohosku: Aspoň, že používáš správné citace :)

 • achjohosku - 26.05.2016, čtvrtek, 21:21
  (0)

  Mahmutovič je muslim, takže nepije a nezapadl by do kabiny. Tímto zdravím zdrha.

 • ostuda slovácka - 26.05.2016, čtvrtek, 20:46
  (0)

  AIDIN MAHMUTOVIC --> 1.FC SLOVÁCKO

 • KotelGuláše - 26.05.2016, čtvrtek, 19:37
  (0)

  Fcslovacko: jak ty,doprdele můžeš vědět,že vedení na něco čeká? Tobě maj pokaždé ldyž s někým budou jednat poslat informační sms nebo co? Směšné tyhle řeči.

 • ostuda slovácka - 26.05.2016, čtvrtek, 18:06
  (0)

  Plzen nepočítá s Mahmutovičem, ten si může hledat nový klub!...Na co vedení čeká?

 • Nike - FCS - 26.05.2016, čtvrtek, 15:19
  (0)

  Ale o takového záložníka bych usiloval aj když máme jakš takš zálohu, ale je pravda že do Zlína ani Teplic nepujde, tudíž ani k nám by nešel :D

 • Nike - FCS - 26.05.2016, čtvrtek, 15:18
  (0)

  O Roberta Hrubého bude v létě hodně velký zájem, v Baníku si hodně pomohl zájem mají: Mladou Boleslav, Dukla, Bohemians, Teplice, Zlín, Karviná a Ostrava, která však po pádu do druhé ligy nepadá v dané konkurenci v úvahu. Samozřejmě může zůstat ve Slavii... jsem zvědavý ale zaráží mě že Teplice a Zlín mají o něho zájem a my ne je to top záložník, proti nám hrál v dubnu parádně :) Ale je pravda že záložníky nepotřebujem no :)

 • huhu - 26.05.2016, čtvrtek, 14:29
  (0)

  jinak Mahmuta plzen nechce, v olmiku končí, hledá si klub. ALe je to jenom moje naivní přání. Ten skončí někde v emirátech :D

 • huhu - 26.05.2016, čtvrtek, 14:27
  (0)

  Dany,Sovki: mel by byt v klubu člověk co spojuje fans a klub daleko vice nez to delaji současníci, starat se o web, rozhovory, zajímavosti...vytvorit dotazy na klub, nasledne filtrovat zajímavé dotazy a kazdy mesic na 10 dotazů odpovědět. Klub je odrizly od světa, líbí se mi jak děla videa treba plzen, jak pracuje s fanouškama. Ta naša mladá děvčica a Franta Uhříček, ti to proste nevytrhnou, ta slečna navíc ani moc neumí mluvit.

 • Babu - 26.05.2016, čtvrtek, 13:36
  (0)

  tomrs: ten mi u béčka přišel úplně marný, takže jeho odchod mě nemrzí..

 • Dany-Hull City - 26.05.2016, čtvrtek, 13:35
  (0)

  sovkovskij: To maji taky urcite ale ne vse je dobre poustet hned ven, lidi by se mohly zacat ptat i na totalni blbosti jako posily kdyz je lub nebude chtit oznamit co jiim odpovis? A jak pise elucky ta rubrika tu byla ale neaktivita ji zmenila ze se to zrusilo.

 • Šovkovskij - 26.05.2016, čtvrtek, 13:27
  (0)

  Dany-Hull City: Vždyť já ani nečekám, že by za Krejčího tady taková rubrika byla, nejsem snílek ani naiva. Nicméně i lidé, kteří jako Franta Uhříček, nebo Mara Jurák, jsou jistě s děním v klubu velmi dobře obeznámeni a s Bc. Krejčím spolupracují, takže informace mají jistě z první ruky, nemluvě o tom, že na dění v klubu mají i oni přímý vliv.

 • Dany-Hull City - 26.05.2016, čtvrtek, 13:15
  (0)

  A s otazkama na vedeni je pravda podle me co rika elucky tady to za krejciho necekej. A kdo muze na hlubsi otazky klubu odpovidat a vi prakticky vse jak ma byt a funguje nemuzes chtit po lidech co se venuji prevazne fanouskovske strukture.

 • Dany-Hull City - 26.05.2016, čtvrtek, 13:11
  (0)

  Keikin: Reinberk podle meho ma minimalne tri roky standartni ustalenou formu nic navic ale ani propadak, uhraje si co ma, ze mu nevyjde zapas a nekdy z jeho centru padne branka to ma kazdy fotbalista. Myslim ze do tymu ma porad co patrit, jen mi ho netlac na stopera to opravdu ne. A na defenzivniho zaloznika bych ho taky nedaval, on na cernou praci nebude je to typicky univerzal ale na tyhle posty jej nedavat. To ho uvidim mnohem vic na kraji zalohy ci na hrotu. Myslim ze reinberkovi sedi kraj obrany protoze muze tvorit zdravou konkurenci pro chylu a jimi podobne z akademky, kdyz jej zacne nekdo prerustat, musi zabrat i on. Defenzivni zalozniky mame navic muze tam hrat i stoper rada, mas tam sumulikovskeho a danicek je taky defenzivni zaloznik. TENTO POST tedy nehori.

 • tomrs - 26.05.2016, čtvrtek, 11:48
  (0)

  utíká i Vladimír Michal:D

 • tomrs - 26.05.2016, čtvrtek, 11:47
  (0)

  no fuj:( http://www.fczbrno.cz/clanek.asp?id=Zbrojovka-oficialne-potvrdila-prichod-Habance-a-Polaka-3627

 • riedlss - 26.05.2016, čtvrtek, 11:32
  (0)

  achjohosku: tak to potom ANO, škoda, že se ti přání nevyplní, to mě mrzí už teď

 • KEIKIN - 26.05.2016, čtvrtek, 09:52
  (0)

  Já bych chtěl Ramba trochu bránit. Tyhle typy hráčů se těžko prosazují v útočných systémech, kdy tým je naladěn na útok. Obrana je vystavena většímu tlaku než v systému, který je více zaměřen na obrannou činnost. On je soubojový typ, myslím, že má i dobrou fyzičku. Je potřeba využít jeho schopností v rámci celkového systému hry. Tedy je blbost ho držet na kraji obrany - já říkám přesunout ho na stopera či defenzivního štítového záložníka

 • eLucky - 26.05.2016, čtvrtek, 09:15
  (0)

  to Šovki: Něco takového na webu taky bylo. Umřelo to na neaktivitě a tajnůstkářství klubu, stejně jako všecko ostatní. Pod Krejčím taková "rubrika" na webu určitě nikdy nebude.

 • achjohosku - 26.05.2016, čtvrtek, 08:35
  (0)

  Pouze píšu svůj názor. To, že se někomu nelíbí není moje starost. Je to diskuze, můžu si psát co chci.

 • Šovkovskij - 26.05.2016, čtvrtek, 08:27
  (0)

  Od sokolky je to zajímavý dotaz, taky by mne zajímalo uplatnění hráčů vycházejících a akademie. Dovolím si ovšem tvrdit, že od Bc. Krejčího odpověď nedostane, nicméně rád bych se mýlil. A k tomu bych navázal, co se týče té komunikace klub - fanoušek, proč na oficiálních stránkách není sekce Ptejte se, Dotazy na vedení, nebo podobný název, který je podružný, kde by bylo průběžně odpovídáno na dotazy fanoušků. V jiných klubech a nejen fotbalových, to je zcela standardní a běžná věc. A jelikož znám nechuť Krejčího s fanouškem komunikovat, nemusel by to být on, kdo by tuto sekci měl na starosti. Klidně by se jí mohl chopit třeba pan Uhříček, nebo pan Jurák. A za poplatek klidně i já:-D

 • riedlss - 26.05.2016, čtvrtek, 07:32
  (0)

  achjohosku: ty si očividně přeješ druhou ligu co?! by jsi potřeboval dostat přes držku za ty tvoje blbé pesimistické řeči...

 • Greif - 26.05.2016, čtvrtek, 06:36
  (0)

  Sokolko ano napiš to slečně Míši ona to přepošle Krejčímu .. jestli ti odpoví kdoví .. ale je jasné že spoustu končí či končí v Rakousku a o mnoha hráčích neuslyšíš ..max o těch co se zprčili a šly jinam .. (slavia) Danny máš pravdu .. Olomouc s námi to raděj umřou .. Zajíc na plac ;)

 • Dany-Hull City - 25.05.2016, středa, 23:01
  (0)

  Jaky Benes jaky Ordoš? Kde zijete? urcite sem nepujde benes z jablonce ani ordos. To jsou blbosti a neverim tomu. Benes ma stabilni misto v jablonci nebyt zraneni tak hraje, a ordos ikdyz sigma spadla tak nedojdo nebot pan Minar s nama nebude spolupracovat, na jednu stranu si to muze vyzrat s olomouci ve druhe lize znova. A myslim ze tym se nebude prilis moc posilovat neco dojde z akademie a neco mozna volny hrac a v neposledni rade se bude posilovat tak aby to byl zkuseny hrac ktery nahradi doska v utoku ci jineho hrace v jinych postech. A nechapu co mate proti danickovi, ano mozna neumi prihrat jak rikate na metr, ale je platnym hracem A-tymu a podle mne ma dobrou strelu z dalky, coz hromada fotbalistu v ceske lize nema.

 • tvojemama - 25.05.2016, středa, 21:21
  (0)

  Treba Danicek, kdyz nastoupi vedle Sumiho, tak to neni zase tak spatne, on to odmaka, ale na Reinberka jsem uplne alergicky, prijde me, ze 6let hraje porad stejne, radsi at ty minuty maji Civic nebo ten Chyla

 • Šovkovskij - 25.05.2016, středa, 21:20
  (0)

  Prosím, neberte to tak, že jsem na někoho vysazený a sbírám si kvůli němu články. To jsou jen mé postřehy. Když jsem četl jméno Beneš z Jablonce, musel jse reagovat. Děkuji za pochopení

 • Šovkovskij - 25.05.2016, středa, 21:15
  (0)

  Babu: V pořádku, v "normálním" životě. Ale výkonnostní fotbal? Má u mne obdiv a zároveň smůlu. V jeho nejlepším období jej chtěla Sparta, ještě za Chovance. Když však zjistili tu ledvinu, dali ruce pryč..

 • KotelGuláše - 25.05.2016, středa, 18:22
  (0)

  Tak nějaké prachy na výplaty se uvolnily,potom co odešlo oněch několik hráčů,tak kéž by někoho schopného přivedli. Hlavně odešli hráči,kteří měli dle mě výplaty na naše poměry nadstandartní. Obzvlášť teda Došan.

 • vajdik - 25.05.2016, středa, 16:17
  (0)

  Na obranu Daníčka a Ramba, A TO NEJSEM JEJICH FANOUŠEK, stejně tak i DIVIŠE - ale achjohosku - viš kolik se takových Daníčků a Reinberků prohání po ligových trávnících??? Krom týmu TOP 5, najdeš v každém týmu i v základní sestavě takového NEfotbalisty, kterým v dnešní době stačí aby byli ligovými jen to, že umějí běhat, mají fyzičku a měli štěstí..ale tak to bylo a bude..my, jakožto průměrný ligový tým si nemůžeme dovolit 11 Došků, Kolářů, Barošů, Hubníků, Dočkalů..atd. Už za Slovácké tu byl nekopa Penner a jak dlouho se v lize držel ale pamatuji si jak se všichni smáli když šel kopat trestňák a trefoval sportovní halu :-D To stejné Němča, taky kopito ale měl jaxi v sobě bojovnost a fyzičku. Ono na obranu Ramba je jedno zda hraje on, Šimko, Chvátal či Civič, všichni dělají krpy v té obraně stejné!!! Jen souhlasím s tím, že v defenzivní záloze stačí Šumi a nevím proč pod Habancem jsme hrali doma (chápu utkání proti Spartě, MB, Plzni) na dva def.záložníky a to stejné třeba v ostravě... Podle mě to letos bude ve středu Šumi-Kalouda (jistotu asi má v záloze Diviš a Havlík) takze bud jeste boj o jeden kraj nebo Levý bude hrát 4-4-2 a ke Konemu budeme hledat hrot nebo podhrot.

 • eLucky - 25.05.2016, středa, 14:36
  (0)

  to achjohosku: Rambo s Vlasťu sů součástí áčka prakticky od postupu do ligy a pořád v ní sme.

 • achjohosku - 25.05.2016, středa, 14:15
  (0)

  To je dobře, s takovýma je ta druhá liga blíž a blíž.

 • riedlss - 25.05.2016, středa, 13:54
  (0)

  achjohosku: nemyslíme si vůbec nic, ale co víme jistě je, že Rambo a Daníček zůstanou na 100% :D :D :D

 • Skein - 25.05.2016, středa, 11:43
  (0)

  mně to už někdo říkal že má jednu, i ktomu dávám respekt..No hlavně at se nekdo podaří jako Kalouda, Došek atd. bylo by to super

 • achjohosku - 25.05.2016, středa, 11:36
  (0)

  Snad si nemyslíte, že by sem někdo takový přišel. Beneš do Slovácka určitě ne, jeste když se vyjadřoval jací tu jsou kolohnáti a jak nesnáší Radu. Za posilu se bude brát Kalouda a možná se sem dotáhne někdo na hostování, jako vždy.

 • Babu - 25.05.2016, středa, 09:38
  (0)

  sokolka: jj to byl on, jak pařil 24h fifu a u toho odpovídal na dotazy a lidi posílali peníze na boj proti ALS, podle mě si ho kvůli tomu vrylo do paměti víc lidí než v souvislosti s fotbalovými výkony ;)

 • tomrs - 25.05.2016, středa, 06:01
  (0)

  maja: Hronek je ten co hraje za Jihlavu a měl tady dvě tutovky, kdyby je proměnil výsledek by nebyl 3:1 ale 1:3:D

 • Babu - 24.05.2016, úterý, 22:37
  (0)

  šovki: možná kecám, ale zdá se mi, že pokud je ta jedna ledvina normálně funkční, tak zvládne to, co obě dvě, a neomezuje to v žití, jen chodíš na vícero kontrol a asi je u takových lidí vyšší riziko únavy (a následných komplikací, ale to už je mimo).. jinak sem ani netušila, že má jen jednu ledvinu. On je docela sympaťák, ale u nás ho dle mě nepotřebujeme :)

 • Šovkovskij - 24.05.2016, úterý, 20:23
  (0)

  Jen tak na okraj k tomu Benešovi, vzhledem k tomu, že má jen jednu ledvinu, je docela obdivuhodné, že hraje na na takové úrovni.

 • FCS10 - 24.05.2016, úterý, 18:42
  (0)

  A já čúl spekulace o nějakém asiatovi z Pardubic a o Holendovi.

 • Maja - 24.05.2016, úterý, 18:41
  (0)

  železník nepujde do zlína kvůli páníkovi. ale prý jej chce na hostování liberec.

 • huhu - 24.05.2016, úterý, 18:34
  (0)

  ani jedno jméno nepripada v uvahu, mozna Beneš. Zeleznik nevím proč by chodil do slovácka, uz kdyby ho slavia pustila na hostovani tak mozna do zlina, a urcite ne asi na prestup. Ordoš se vyjadril jasně a hronek nevím co je zač :D

 • Babu - 24.05.2016, úterý, 18:33
  (0)

  Železník je ale nějaký zraněný ne? Nebo v té Slavii nehrál kvůli formě? Každopádně pochybuju, že by šel do Slovácka, když odcházel ze Zlína, na to je moc srdcař. Beneš řekl otevřeně, že sem nepůjde, že je to "moc daleko" a o Ordoša prý zájem nemáme (to se tu řešilo už před pár měsíci tuším), takže nevím, na kolik má karagavrylydys pravdu..

 • Nike - FCS - 24.05.2016, úterý, 18:21
  (0)

  Hronka bych bral každopádně hned a železníka taky ale to pochybuji :D

 • Nike - FCS - 24.05.2016, úterý, 18:20
  (0)

  Beneša bych bral, ale sice tu má přítelkyni ale říkal že nechce na Moravu.... No spíše chce do lepšího klubu maximálně, což je Slavia, Plzen, Sparta max Bolka.... Ale v Jablonci mu to poslední dobou nešlo, nebo mu trenér spíše nedával ani šance....ale byl i zraněný, největší zlom byl když se zranil na půl roku s achilovkou nebo čím to přesně bylo... před zraněním měl repre formu bych řekl :)

 • eLucky - 24.05.2016, úterý, 17:32
  (0)

  Tím že vyžaduješ na fóru vykání ses ztrapnil eště víc než svojí "znalostí":D Dobrou;)

 • Prosto - 24.05.2016, úterý, 14:34
  (0)

  Potrebujeme dva obrance..zbytek se vyresi v prubehu.

 • achjohosku - 24.05.2016, úterý, 13:58
  (0)

  To se divím, že si s tím dá někdo práci :D se asi hodně nudíte.

 • ondicz - 24.05.2016, úterý, 13:35
  (0)

  @achjohosku : "9. 4. 2016, sobota, 19:08 LoL, nedělej tady chytrou, žebráci si jezdí ven jenom zakopat, k čemu tam vůbec jezdí ?"

 • karagavrylydys - 24.05.2016, úterý, 13:12
  (0)

  Prý vyhlédnuté posily: Beneš, Hronek, Ordoš, Železník.

 • achjohosku - 24.05.2016, úterý, 11:36
  (0)

  Kalouda se teď bude brát jako nová posila.

 • Skein - 24.05.2016, úterý, 11:26
  (0)

  tak pane achjohusku, už chci videt všechny příspěvky u vykání :-D. ale obratme list, chci vidět co se do léta změní, jestli vbc, kdo příjde...jen my prosím řekněte proč nehrál nějaký zápas Kalouda? když by měl být zdraví, nebo se pletu?

 • Maja - 24.05.2016, úterý, 11:08
  (0)

  vyžadovat vykání na internetovém fóru fanoušků...:D to se ti povedlo, achjohosku

 • achjohosku - 24.05.2016, úterý, 10:49
  (0)

  Tak za prvé, my dva si netykáme, nevím jak jste pane vychovaný, ale mně nemáte co tykat. Za druhé, můžu diskutovat kde chci to mi nikdo zakázat nemůže. Za třetí pokud chcete vic Daníčků, tak jste banda tupců a pokud chcete raděj chodit na druhou ligu tak prosím.

 • eLucky - 24.05.2016, úterý, 09:52
  (0)

  Přesně tak... bojovnost je základ... technický fotbalista može byt aj bojovník, jako je Šumi a byl třeba takový Vajdič. Já jako ortodoxní fanoušek Slovácka (ne fotbalu!) chcu vždy a za všech okolností vidět, že hráči na hřišti nechajů duši. Nepotřebuju aby hráli jak Barcelona, ale musí za Slovácko hrát srdcem. Proto dycky budu mnět radši hráče jako Vlasta, Kordič, Hlahůl, Němča, Šumi, Rada... kteří absolutně nic nevypustí. Takový Volešák byl možná nejlepší technik jaký tu byl, ale s bojovností to u něj bylo horší. Na druhou stranu kdyby měl obojí, tak by tu asi ani nebyl:)

 • Buchlovjak - 24.05.2016, úterý, 09:44
  (0)

  Nasrat na Švancary, více Daníčků :). Hlahůlek a Němča taky nebyli technici ale v životě nevypustili laurt nic. A stali se legendami klubu...

 • huhu - 24.05.2016, úterý, 09:25
  (0)

  karagavrylydys: tak tím bych si vzdycky nebyl tak jistý, kluk co tu vyrostl a bojuje za klub ikdyz to nemá od boha je pro mě víc než vandrák švancara

 • karagavrylydys - 24.05.2016, úterý, 09:07
  (0)

  Na druhou stranu, fanoušek se 100x raději příjde podívat na Švancaru, než na Daníčka ...

 • eLucky - 24.05.2016, úterý, 07:53
  (0)

  to achjohosku: Ty jako věčný kritik zas nemáš co dělat na fóru fanoušků Slovácka. Svět hold není dokonalý;) Bojovník je ten kdo za žádných okolností nevypustí souboj a i když mu přihrávka 5krát nevýde, tak ju zkusí pošesté. Chcu v týmu radši chybující bojovníky než pohodlné procházkové fotbalisty, čehož je typický příklad Švancara nebo Zelí. A to jsou oba rozhodně technici par excellence!

 • achjohosku - 23.05.2016, pondělí, 23:06
  (0)

  To je fajn, že je bojovník, ale když není schopný přihrát na metr, nemá v první lize co dělat.

 • Maja - 23.05.2016, pondělí, 22:59
  (0)

  šumi mezi bojovníkama? jo nevypouští a bojuje, ale i tak je to jeden z nejtechničtějších hráčů v lize

 • Šovkovskij - 23.05.2016, pondělí, 21:55
  (0)

  Daníček že není bojovník? Není to Pelé, ale on je opravdu jeden z posledních, kterému bych vytýkal nasazení a bojovnost. Domnívám se, že je to od tebe jeden z dalších úletů:-)

 • huhu - 23.05.2016, pondělí, 19:24
  (0)

  tak se tesim az to zase vsechno zacne, a jak sem psal, doufám ze novy trener znamena novou motivaci pro cely klub a hlavne pro hrace. Doufám ze se naucime hrat i neco jineho nez 4-5-1...ale to bysme museli dovést jeste jednoho utocnika. No proste su zvedavy co Standa namíchá, to je trenér kterému věrim.

 • achjohosku - 23.05.2016, pondělí, 18:36
  (0)

  Reinberk a Daníček pryč :)

 • huhu - 23.05.2016, pondělí, 18:35
  (0)

  eLucky: presne tak, i trenér sigmy na to poukazoval. Samá hračička a zadny bojovník. Ono kazdy tym potřebuje Daníčky a podobné. Šumi který se s tím nesere kdyz je to potřeba. Ja po novém trenérovi chci jediné. At zapracuje na vnitřní motivaci hráčů se zlepšovat, at klidne hraje 17 lety kluk z juniorky místo Reinberka, ale at jsou na tom hristi hráči co chtějí něco dokázat. Výsledek je mi pak jedno.

 • eLucky - 23.05.2016, pondělí, 17:10
  (0)

  to sokolka: Protože bys dopadl v české kopáč lize jak Sigma. Pokud nemáš na ligu vysoce nadstandartní hráče jako Plzeň nebo Sparta teda;)

 • KEIKIN - 23.05.2016, pondělí, 13:57
  (0)

  Techničtí hráči (podle mně): Havlík, Sadílek, Kovář, Valenta, Šimko, Prajza, Hlupik Bojovné typy: Koné, Rada, Šumi, Vlasta Daníček, Rambo Zbytek je tak napůl. Nechci psát o tom, že techničtí hráči jsou horší, nicméně kostru mužstva bych stavěl na bojovnících a doplnil bych kraje o rychlé a technické hráče (např. Havlas, Sadílek)

 • KEIKIN - 23.05.2016, pondělí, 09:43
  (0)

  SvaŤa je je trenér, který praktikuje útočný styl. V článku zaznělo, že hráči Slovácka jsou spíše více fotbalovější než bojovníci. A tahle koncepce jde napříč celým klubem. Útočný styl, dominance ala Guardiola - už to píšu několik let - to je koncepce pro bohatý klub, který si můlže dovolit kvalitní hráče. Přesně jak to pospal SvaŤa...Výhra nad Spartou "v obranném módu" a pak si chtěli jet zahrát fotbálek do Ostravy, kde je rozkopali... Snad bude Standa Levý chytřejší a rozmluví Krejčímu ten útočný styl - a to napříč celou akademii - protože pak se ukazuje že nemáme obránce. My potřebujeme utkání ubojovat, urvat a ne si zahrát fotbálek....

 • Prosto - 22.05.2016, neděle, 18:25
  (0)

  Co ten Cruz v U19?.muzete mi nekdo hodit neake blizsi info?je tu na prestup nebo jen na zkousku..dik

 • kecipep - 22.05.2016, neděle, 17:32
  (0)

  Tak aspoň nějaký ten desetitisíc/stotisíc za výchovné do naší poklady. Ať se mu daří a třebas ho Šumi ještě někdy zavábí k nám.

 • KotelGuláše - 22.05.2016, neděle, 17:29
  (0)

  O Nestorovskim jsem to tady psal už před více než měsícem,že tam jde.

 • ostuda slovácka - 22.05.2016, neděle, 17:16
  (0)

  V této sezoně dal Nestorovski ve 33 zápasech 25 golů, uvidíme jak mu to pujde v ještě lepší lize, držím mu palce

 • RNA - 22.05.2016, neděle, 17:09
  (0)

  Docela zajímavé info: Jasno o svém novém angažmá má Ilija Nestorovski. Makedonský reprezentant vymění Inter Zaprešić za Palermo, které za něho do Chorvatska pošle 500 tisíc eur.

 • Greif - 22.05.2016, neděle, 15:01
  (0)

  Ktery debilek tu psal ze si bere sebou pulku tymu ... To sve lol si strc do prdele kretene vymasteny

 • ostuda slovácka - 22.05.2016, neděle, 14:54
  (0)

  Přesně tak, klub bez ambic...8 místo jako Liga Mistrů? LOL :-DDD

pristi
 Další články:
13.06.2016, pondělí, 07:32 - Nejlepší střelec Slovácka se oženil, na svatební cestu zamířil do Itálie
03.06.2016, pátek, 10:02 - Rok 2006: postavil se zájmu majitele - a skončil
03.06.2016, pátek, 08:26 - Nový kouč Stanislav Levý se Slovácku upsal na dva roky
01.06.2016, středa, 15:34 - Podepsáno. Trenér Levý má se Slováckem dvouletou smlouvu
20.05.2016, pátek, 08:37 - Výsledky soutěží za sezónu 2015/16
* Novější články * * Přidat komentář * * Vytisknout článek * * Odeslat článek * * Starší články
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace