04.02.2024
Sektor B3 cup 2024

Mazura: Chceme soupeře znovu překvapit

21.03.2009, sobota, 08:00

Pečlivě kontroluje průběh tréninku, diriguje své svěřence při nacvičování standardních situací a nenechává nikoho narušovat jeho průběh. Josef Mazura, jako správný stratég také v posledním rozhovoru před zápasem po pátečním tréninku neprozrazuje nic navíc. Nic, co by mohlo soupeři napovědět sestavu či podrobnější taktiku. S tím, co jsme se od trenéra Slovácka dozvěděli se samozřejmě podělíme.

Co říci k zítřejšímu soupeři?

Je to hodně zkušené mužstvo, plné kvalitních, zkušených hráčů a my se musíme připravit na to, že to bude soupeř, který nám může dělat problémy. Dukla hraje hodně kombinační fotbal a my se musíme pokusit jim to znemožnit.

Jak tedy na ně?

Chtěli bychom je překvapit.

Jak?

Myslím, že recept na Duklu by měla být agresivní, rychlá hra.

Nestraší vás trochu výsledek z minulého zápasu, kdy Dukla smetla Fulnek 6:0?

To ne, myslím si, že každý zápas je jiný a když prohráváte 3:0 za 30 minut a za poločas 4, to už se moc dobře nehraje. I když Duklu to určitě muselo povzbudit.

Jak jste na tom s marodkou?

Kromě dlouhodobých rekonvalescentů Gondy s Fryštákem se nám lehce zranil Kader, který si natahl vazy v koleni, na druhou stranu už jsou na tom dobře jak Hrotek, Matůš, tak i Kordula, takže uvidíme, jestli některý z nich bude připraven naskočit do zápasu.

Takže se můžeme dočkat nějaké změny v sestavě?