*
včera, 21:29
Statistiky a zajímavosti zápasů s Karvin...
13.01.2021, středa, 20:31
Filip Kubala vyhlíží utkání s Karvinou
11.01.2021, pondělí, 15:12
Slovácko čeká na úvod nabitý program
Více na fcslovacko.cz
*
14.01.2021
Velice Šumulikoski pred Karvinou
23.12.2020
Václav Jurecka po výhre v Mladé Boleslavi
23.12.2020
Trenér Martin Svedík po výhre v Mladé Boleslavi
22.12.2020
Reditel klubu Petr Pojezný pred Boleslaví
20.12.2020
Milan Petržela po zápase s Plzní
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 954 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
04.03.2020
Fanoušci v zápase proti Slavii
19.02.2020
Fanoušci v zápase s Baníkem
29.10.2019
Sektor B3 - místo kde stojíme za Slováckem!
07.10.2019
Fanoušci v zápase proti Liberci
06.08.2019
Fanoušci v zápase proti Gottwaldovu

Každý region je specifický. Ze Slovácka mám dobrý pocit, říká kouč Svědík

08.09.2020, úterý, 15:20
svedik_martin_listopad2019_velky.jpg

Martin Svědík patří mezi mladé a renovované trenéry. Vedl ostravský Baník, Mladou Boleslav, Jihlavu, působil také v reprezentaci Česka do 20 a 21 let, jako asistent byl krátce v běloruském Minsku a od listopadu 2018 je trenérem fotbalistů Slovácka.

Vedení si jeho práce cení. Před pár dny prodloužil s klubem smlouvu o další dva roky. Po třech ročnících, ve kterých se klub umístil na dvanácté pozici, posunul tým z Uherského Hradiště v loňské sezoně na devátou příčku. S rodilým Pardubičákem, hokejovým gólmanem a také milovníkem dostihů, jsme si povídali v reprezentační přestávce.

Co pro vás znamená být na Slovácku úspěšný?
Těžká otázka. Je to na dlouhé zamyšlení, takto to ze sebe hned nevypálím. Mohl bych nastřelit nějaké umístění v lize, ale není to jenom o umístění. Člověk je jako trenér za něco zodpovědný, reprezentujete nějaký region, kde se mísí víc měst – to je Slovácko. Úspěch je také o výchově hráčů, zabudování mladých do týmu, o prodeji odchovanců. Je víc věcí, které by se mohly hodnotit, co je vlastně úspěch.

Co se týká postavení v lize. Můžeme třeba mluvit o úspěchu dostat klub do pohárové Evropy?
Můžeme. Je ale potřeba vidět konkurenci ostatních týmů. Nedávno to řekl docela přesně Bob Pánik (trenér Zlína). „Musíme si uvědomit, že dostat solidního hráče na Moravu je strašně těžké.“ Věřte, že je to fakt složité. Hráči k nám prostě nechtějí chodit. Ví, že Liberec, Jablonec nebo Boleslav jsou od Prahy kousek a jsou to kluby, které hrají v tabulce většinou nahoře. Pak se jim nechce jezdit 400 km na Slovácko a ještě s tím, že nevědí, jestli tam budou hrát.

To se dá od hráčů docela pochopit …
No, já nechápu některé hráče, že zůstávají v klubech, ve kterých ví, že hrát nebudou. Když jsem byl hráč já, tak jsem chtěl hlavně hrát – utíkají vám nejlepší fotbalové roky. Když jsme se bavili o těch cílech a úspěších, tak jeden z nich by měl být ten, aby klub měl takové renomé, že si hráči řeknou. „To Slovácko hraje už třetí sezonu o šestou příčku. Jdu tam a uděláme poháry.“ Jenže ta nabídka musí být komplexní, jak sportovní, tak ekonomická. Roli hraje spoustu věcí a není to jenom sportovní stránka.

Hráči tedy ví, kolik dostanou peněz na Slovácku a kolik třeba v Boleslavi?
To je první věc, kterou si hráč zjišťuje. Na druhou stanu se jim nedivím, ani bych jim to nevyčítal. Taky jsem byl hráč a vím, jak to chodí. Všechno si mezi sebou řeknou, situaci mezi ligovými kluby mají dobře zmapovanou.

Trénoval jste v Ostravě, Mladé Boleslavi, Jihlavě. Jak se vám pracuje na Slovácku?
Cítím tady pro fotbal zapálení. V klubu se táhne za jeden provaz, je to tady takový domácký klub. Je tu rodinná atmosféra. Nepracuje tu hodně lidí, ale myslím, že všichni se snaží udělat maximum, aby to fungovalo.

Spojení malý domácký klub trenéři rádi používají. Řekněte, jaký je třeba rozdíl mezi Mladou Boleslaví a Slováckem?
Hlavní rozdíl je ve fanouškovské základně, tady lidi mančaft opravdu povzbuzují. Když se řekne fanoušek, tak každý si pod tím představí jiný výraz. Fanoušek je ten, který tomu klubu opravdu fandí, ať je v dobré nebo ve zlé době. V Boleslavi byl fajn klub malý a na fotbal tam ani tolik lidí nechodilo. V tom je právě velký rozdíl, že tady se na fotbal sjedou lidi i z širokého okolí Hradiště.

Pozorujete také rozdíl v nátuře a chování lidí?
Určitě. Každý region je v něčem jiný, v něčem specifický. Ze Slovácka mám od samého začátku dobrý pocit. Jsem tady spokojený.

Domů to máte přes 300 kilometrů. Je to kaňka na spokojenosti?
Rodina je tady občas se mnou. Na druhou stranu si myslím, že je to zase dobrá změna prostředí, když člověk jede domů. K trenérům takový život patří a jsou na něj i zvyklý. Když potřebuji pracovat, tak jsem prostě tady.

Nedávno jste prodloužil ve Slovácku smlouvu o další dva roky. Jak moc jste se radil doma?
Mám vynikající paní, která fotbal sleduje. Od začátku jezdila na každý zápas. Chodila na Baník, na Boleslav, na Jihlavu. Když přišlo Slovácko s prodloužením smlouvy, tak to viděla stejně – jako můj dobrý krok.

Vynechal jste v manželčině sledování Slovácko. Chodí na ligu také v Uherském Hradišti?
Určitě. Proti Jablonci tam byly dokonce obě dvě děti. Poprvé tak byla na fotbale celá rodina.

Pokud dostane trenér dvě srovnatelné nabídky, rozhoduje blízkost domova?
Asi jsou situace, kde to může mít nějaký vliv, ale pokud chce trenér to povolání dělat, tak si myslím, že musí rozhodovat úplně jiné věci. A těch není málo. Člověk tím, že prošel tolik klubů, tak dneska ty priority – co chce vědět o týmu – má. Je poučený. Ví, jak se má ptát. Ví, jak klub přemýšlí, jak funguje a jestli to bude jeho parketa.

Zjišťoval jste si ty věci také o Slovácku?
Samozřejmě.

Zamlouvalo se vám všechno?
Víceméně asi jo. Potvrdilo se mi, že tady se nedělá fotbal v mnoha lidech. Vím, že je tady nějaký pan majitel, který fotbal podporuje. Klobouk dolů před ním, mám k němu obdiv. Jsou tady nějací lidi, kteří se klub dlouhodobě starají. Není jich moc, ale snaží se, aby klub fungoval a byl na té možné úrovni, co je.

Vzpomněl jste majitele klubu Zdeňka Zemka. Jak často s ním mluvíte?
Nemluvíme spolu často, ale když k tomu dojde, tak to má hlavu a patu. Myslím, že naposled to bylo před sezonou.

Chce po vás nějaké konkrétní cíle a umístění?
To bych nechtěl nijak specifikovat, jsou to interní záležitosti klubu. Ale můžu vám říct, že se s ním povídá příjemně.

Prošel jste víc klubů, máte za sebou různé hráčské vztahy. Může být trenér s hráčem velký kamarád?
Záleží na tom, jak jste nastavený jako člověk. Jak jste nastavený lidsky. Je to také o tom, jak si necháte hráče přijít blízko. Na druhou stranu u mě je potřeba říct, že potřebuji s hráči kontakt. Musím s nimi hodně mluvit. Když s nimi mluvím, tak o nich hodně vím a dává mi to takový ten obraz jejich komplexního vidění. Vím, jestli ho něco trápí nebo, jestli má nějaké problémy nebo starosti i mimo hřiště.

Takže víte, který hráč má třeba novou přítelkyni?
I na to se ptám. Musím se smát, ale na mladém hráči poznáte, když má novou babu. Poznáte to, protože má těžší nohy.

Může tedy být hráč s trenérem kamarád?
Mám spoustu hráčů, kteří jsou moji kamarádi, ale musí to mít nějaké hranice.

Tykají vám třeba někteří starší hráči?
Ne, nikde a nikdy. Musím říct, že to bylo jenom s hráči, kteří už skončili. Třeba s Milanem Barošem jsme si tykali.

Jak složité je vyčítat starším a zkušeným hráčům jejich hrubky? Teď myslím třeba udeření loktem soupeře od Milana Petržely, který oslabil mužstvo na tři zápasy.
Samozřejmě, že to není jednoduché. Zase musíte najít nějakou hranici. I sám Milan si uvědomil, že chyboval. Moje takové krédo je, i když to není moje krédo. Ono ve fotbale platí, že – důležitý je vždycky tým. Tady na Slovácko to platí dvojnásob. Když jedinec udělá takovou věc jako Milan, tak z toho týmu vypadne osobnost a je to znát. Já musím potom řešit zbytečné problémy. Z mého pohledu už je to pryč a už se k tomu nechci vracet. Nebylo to pro nikoho z nás příjemné.

Trenér má také zodpovědnost za výsledky, za sestavu, za kádr. Je hodně těžké oznámit některým hráčům, že s nimi nepočítáte?
Je to vždycky složité. Záleží na tom, jak je hráč vytížený. Jestli tady něco prožil, jestli je ze základní sestavy, jaké má k regionu vazby. Ty situace jsou vždycky trošku jiné, každopádně říct to hráči není lehké. Na druhou stranu jsem zastáncem přímé cesty. Ta cesta je přímá- to znamená, že to hráči řeknu na přímo, ale ty tóny a ta omáčka kolem toho je vždycky jiná.

Když vás člověk pozoruje při zápase, tak působíte hodně impulzivním dojmem, ale už na tiskovce zápas hodnotíte poměrně v klidu. Jak byste se charakterizoval? Jste impulzivní povaha?
Souhlasím. Myslím, že v zápase mám se svou impulzivní povahou problém, ale už jsem se zklidnil. V zápase jsou momenty, které mě nenechají klidným a ještě mě víc vyhecují. Někdy si říkám, že v tom musím ještě ubrat. V tom se musím při koučování ještě učit a usměrnit. Jsem člověk, který fotbal dělá naplno a strašně nerad prohrávám. Měl jsem to i jako hráč, jako žáček jsem vzteky brečel, když jsem prohrál. Porážky nemám rád, jde to se mnou od mládí a promítá se to i do mého chování.

Rodina pozná, že Slovácko prohrálo?
Bohužel ano, ale mám tak skvělou paní, že ona už ví, co v té chvíli ano nebo ne. Musím říct, že rodina mě v posledních letech strašně pomáhá, ať už to jsou děti nebo manželka. Je to pro mě super vyčistění hlavy a odreagování.

Můžete prozradit něco o rodině?
Manželka Tereza, syn Filip, který bude mít 14. října pět let a dcerka Eliška, ta má rok a půl.

Takže školu ještě neřešíte?
Filip chodil do školky v Hrochově Týnci, kde bydlíme. Občas za mnou do Hradiště přijela manželka na zápas, nebo jsem si vzal Filípka sebou. Teď už tu mám byt, takže rodina přijede třeba na týden, pak zase na týden odjede domů. Je to lepší, ono tím, že se ještě narodila malá a každým momentem dělá nové pokroky, tak si uvědomíte, že vám spoustu věcí uniká.

V jednom rozhovoru jste řekl, že váš konec v Mladé Boleslavi jste nebral tragicky. Fotbal vás živý. Nemáte tedy obavu o to, že budete někdy bez angažmá?
Nějaké obavy můžou být. Doba je strašně složitá, trenérů se vychovává hodně, klubů je málo. Ve fotbale je to o důvěře, o známostech, o kontaktech. O tom, jak přesvědčíte lidi, a ty přesvědčíte jedině prací. Víme, že existují nějaké jiné věci. Teď narážím na známosti, ale stejně vám někdo musí podat pomocnou ruku. Pak je to také o tom, kdo vám ji podá a jak ji uchopíte. Ve fotbale jsou hodně důležité mezilidské vztahy.

Třeba to, že vás nelogicky odvolali z ostravského Baníku, který byl na pátém místě …
Byl jsem tehdy strašně zklamaný. Nijak jsem ten krok nekomentoval, ale postupem času jsem dostal za pravdu. Člověk s tím kádrem udělal maximu.

Téměř každý trenér má po fotbale ještě něco, čím se odreaguje. Co je pro Martina Svědíka nejlepší relax?
Jak už jsem řekl tak rodina, dostihy a také chodím chytat hokej.

Hokej chytáte závodně?
Ne ne, závodně ne. Scházíme se v Pardubicích, taková dobrá parta, někteří hráli hokej závodně, někteří jenom rekreačně.

Pocházíte z Pardubic, takže na dostihy asi do Pardubic?
Není to pravidlo, jezdíme i do Chuchle, do Lysé nad Labem. Když mám čas, a vím, že jsou někde dostihy, tak se tam snažíme vypravit celá rodina. V dostihovém prostředí mám spoustu přátel. Je to pro mě úplně něco jiného, jako fotbal. Dokonale si vyčistím hlavu. Velká pardubická je svátek. Když tam třeba přijdete už ráno, obyčejně chodím už kolem půl osmé, tak je tam úžasná atmosféra. Vůně svařáku, prohlídka koní, je to prostě něco úžasné. Každému doporučuji – jednou za život by se měl každý přijet na Velkou pardubickou přijet podívat.

Máte jízdu na koni vyzkoušenou i v praxi? Jezdil jste někdy na koni?
Ne, nejezdil, ale podle toho, jaké mám nohy, tak bych byl asi dobrý žokej (směje se). Mám prostě ke koním vřelý vztah. Obdivuji pana Váňu, ale i další trenéry, některé znám dokonce osobně.

Mužstvo má pod vaše vedení dobré výsledky. Jste úspěšný trenér. Poznávají vás lidi na Slovácku? Chtějí s vámi řešit fotbal?
Samozřejmě. Stalo se mi, že jdete na hotel a zastaví vás pán, který se chce o fotbale bavit. To je docela v pohodě, ale mám rád svůj klid, stejně o fotbale pořád přemýšlím o fotbale. Abych odpověděl na vaši otázku. Lidi mě houfně nepoznávají, ani já to nijak nevyhledávám.Share |
Zdroj: denik.jpg
Jméno Heslo
text
 • riedlss - 10.09.2020, čtvrtek, 22:00

  Policajti byli rádi, že měli nějakou práci. Prakticky bezproblemový výjezd až na tu kaňku v parku v uh, která už moc k fotbalu nepatřila. Za pár dýmovnic dělali akorát velblouda. Kdyby tak akční byli i na silvestra a při každé snobské oslavě narozenin :) je to trapné. Naši fans byli zase za největší hovada přitom nic co by bylo přes čáru, cely zápas domaci atmosféra, kterou si nasi hráči pochvalovali a zlínští z toho měli největší mindrak, ze doma hraji jak zebraci bez podpory. Ve finále z toho jeste udělali frašku v novinách....

 • Šovkovskij - 10.09.2020, čtvrtek, 19:37

  A jak nám dokáží, že to házeli fanoušci Slovácka? Z ulice to mohl házet kdokoliv... třeba i převlečení fanoušci Zlína. Neplatil bych nic:-)

 • Pan Puk - 10.09.2020, čtvrtek, 19:10

  Kecipep> to hazeli ale policajti :-D

 • kecipep - 10.09.2020, čtvrtek, 18:20

  Však to hořelo na tribuně

 • tadeas123 - 10.09.2020, čtvrtek, 18:03

  Borci jak je možné že Slovácko dostalo pokutu 30k, šak fanoušci byli venku.Snad se odvolajů.Toto nemožů myslet vážně.

 • riedlss - 10.09.2020, čtvrtek, 13:55

  Kordula tu mel akorát rok zraněného Koneho, Tetteha, který se viděl v Praze a jediný solidní hrac byl asi Hečis s Civičem a své si odehrál na svůj věk i Šumi, líbil se mi ještě Břečka a pak to byli víceméně odchovanci, nad mnohými visel otazník, někteří si zase hrali svůj standard....

 • Šovkovskij - 10.09.2020, čtvrtek, 13:18

  vajdik: Ne, v pohodě, jak píšeš, špatně jsem si to vyložil, protože vím, že Kordulu máš rád jak osinu v zádeli, takže jsem to bral automaticky, za což se omlouvám:-) Ještě ke Svědíkovi a dalším trenérům. Jak je zde napsáno, každý měl jiné podmínky a v jiné době, těžko se něco může takhle porovnávat, třeba Soukup je podle mne trenér, z té novější éry, který tu položil nějaké nové základy a odvedl kus dobré práce, dlouholetý úspěšný trenér byl Habanec, každý může mít názor na každého trochu, nebo diametrálně jiný, ale řekl bych, že co se týče takové odbornosti, náročnosti, perspektivě, modernímu pohledu na fotbal a trendy a elánu, tak opravdu Svědík je podle mne nejlepší trenér, který tu dosud byl.

 • vajdik - 10.09.2020, čtvrtek, 13:08

  Šovkovskij - přečti si ještě jednou tuto větu: když porovnáš kádr jaký tu má momentálně Svědík, s tím co tu měl tehdy Kordula, je to nebe a dudy! Možná něž Kordula mě, někoho tady dráždí nick Vajdik :D

 • vajdik - 10.09.2020, čtvrtek, 13:06

  Šovkovskij - já nevím, ale to co jsem napsal bylo na obranu Korduli, že s tím materiálem co měl se prostě porovnat s výsledky Svědíka nedá... Takže každý si ten příspěvek přeložil asi jinak ;-)

 • Šovkovskij - 10.09.2020, čtvrtek, 12:43

  Ještě doplním, když srovnám týmy, které měl k dispozici Kordula a mančaft, který je tu teď, tak současný má bezesporu vyšší kvalitu, než ten Kordulův. Takže vajdika teze, že týmy jsou kvalitativně na stejné úrovni, je opravdu pozoruhodná. Sám si protiřečí s Petrželou, Kadlecem, Klimenten, Navrátilem a tak dále. Kordula měl koho?

 • Šovkovskij - 10.09.2020, čtvrtek, 12:36

  Myslím, že ta averze vajdika vůči Kordulovi už nejenom mne unavuje. Je jasné, že každý má své koně, ale pořád to omílat dokola je až úsměvné. Já to ukončím tím, že když Kordula tým přebral, výsledky sice nebyly, ale herně to šlo nahoru, což jaro nejen výsledky, ale i výkony potvrdilo. Ale doufám, že si vajdik ještě plivne:-)

 • vajdik - 10.09.2020, čtvrtek, 11:09

  jjirin - ano, Radolsky utekl tuším pak do Slovanu po půl roce ale byl to půlrok, který s kádrem co tu byl najednou byly výsledky a hezká hra - a do té doby neskutečné umístění v lize a domácí neporazitelnost po celý podzim 2002. No a o tom dnu - když porovnáš kádr jaký tu má momentálně Svědík, s tím co tu měl tehdy Kordula, je to nebe a dudy! Osobně se mě nelíbí že ten kádr tu už opravdu je jeden z nejstarších...ale na české poměry zase s vícero "fotbalistama" Petržela, Kadlec, Kliment, Navrátil a ligou více vyhraní Reinberk, Havlík, Kalabiška... a porovnej hráče, kterí tu byli za Korduli a hlavně jakou měl ten kádr v ofenzivě.

 • Dany-Hull City - 10.09.2020, čtvrtek, 10:40

  Dana: chce se mi blejt, nejen že Rejžek a jeho parta píská ale ani video na utkání nebude. Jakýkoliv bod odtud je dobrý.

 • fana - 09.09.2020, středa, 20:35

  V teplakoch to piska rejžožrout asi tam nemosíme a ni jezdit vidim to cervena pro nas a penalta proti nam

 • jjirin - 09.09.2020, středa, 20:22

  Vajdik - příliš nerozumím řeči tvého kmene. Pokud jsi měl v úmyslu vyjmenovat všechny trenéry, kteří tady působili, tak bys měl ještě zavzpomínat. Pokud jsi chtěl vyjmenovat trenéry, kteří tady zanechali nějakou stopu, tak trošku brzdi. Teda by mě například zajímalo, co tady zanechal takový Radolský, krom zbabělého úprku.... A když mluvíš o jakémsi dnu za doby Korduly a v kontextu s tím je podle tebe současná situace na "mírném vzestupu"....no, tak vše vysvětleno tím, kdo je autorem příspěvku.

 • vajdik - 09.09.2020, středa, 14:23

  Riedlss - tak určitě záleží na době a aktuální doba je ta, že už to období které tu před bylo - tedy mnoho mladých z akademie, je dávno minulostí a bohužel Slovácko aktuálně patří k těm nejstarším týmům v lize, ikdyž má takovou tu nálepku týmu s akademií...takže fotbalově to je na mírném vzestupu než tomu bylo třeba za Korduli kde to bylo asi takové to hráčské dno po znovuvrácení se do ligy.

 • Ondra - 09.09.2020, středa, 13:16

  Na Svědíkovi si velmi cením toho, že dokáže pojmenovat problém a neschovává se. Na druhou stranu jsou pod ním celkem žalostné domácí zápasy. Zatímco u jiných trenérů jsme měli domácí tvrz, pod ním body rozdáváme. Nic na tom nemění fakt, že je to kvalitní trenér.

 • riedlss - 09.09.2020, středa, 13:06

  Taky záleží na tom v jaké době i situaci v klubu tu byli. Rabušic, Jarolím měli asi nejlepší mančaft tady, navíc finanční podpora byla asi jiná. Standa Levý byl taky dobrý trenér. Každý z nich to měl jinak. A teď si to po dlouhé době nějak dobře sedlo a z fotbalu celkově tady mám zase dobrý pocit. Jen přeju ať to vydrží. Takže to chce toho obránce ještě :D a návrat lidí na stadiony.

 • vajdik - 09.09.2020, středa, 11:46

  celtic - trošku silná slova o tom nejlepším trenérovi, protože za těch 20let co Synot / Slovácko existuje se v klubu protočila řada trenérů a část z nich byla určitě zvučná a kvalitní, za mě pánové Komnacký, Radolský, Jarolím, Soukup ale i Habanec jsou jména která tu byla a určitými výsledky se podílela na dobrých výsledcích klubu. Jsou i jména na která se asi zapomnělo - Bokša, Molnár, Rabušic, Kalvoda, Jurkemik,,,,

 • Babu - 09.09.2020, středa, 09:07

  Rado: Informace o prodloužení do léta 2023 byla na ofiko webu 1.8.2020, takže to není úplná novinka :-)

 • fandajakhrom - 09.09.2020, středa, 05:54

  Žokej Svědík 😂

 • celtic - 08.09.2020, úterý, 22:01

  Za me nejlepsi trener jakeho sme tu meli

 • Rado - 08.09.2020, úterý, 20:44

  Tak Martin Svědík prodloužil smlouvu do léta 2023 ! To je určitě velmi dobrá zpráva a taky určité vysvědčení za kvalitní práci vedení klubu. Jinak článek je pestrý a zajímavý. Povedl se. Jen si dovoluji mírně polemizovat s tím, že to má domů přes 300 km. Myslím, že Hrochův Týnec je od UH pouze 200 km...

 • riedlss - 08.09.2020, úterý, 20:16

  Výborný rozhovor, výborný trenér. Klobouk dolů.

pristi
 Další články:
12.09.2020, sobota, 14:30 - Slovácko jede do Teplic. Na Stínadlech ho čeká nový trávník i nepříjemný soupeř
12.09.2020, sobota, 14:00 - Slovácko míří do Teplic. I se svým historicky prvním reprezentantem
10.09.2020, čtvrtek, 07:26 - Derby v Brodě skončilo bez branek. Měli jsme předvést víc, ví Saňák
09.09.2020, středa, 13:16 - Ať to neskončí ostudou, přál si před debutem Havlík. Pak slyšel chválu
08.09.2020, úterý, 15:17 - Ve Slovácku i ve Zlíně vládl během reprezentační pauzy klid
* Novější články * * Přidat komentář * * Vytisknout článek * * Odeslat článek * * Starší články
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace