*
včera, 08:00
VIDEO: Jan Kalabiška po zápase s Dynamem
01.08.2021, neděle, 20:22
VIDEO: Martin Svědík po zápase s Dynamem
01.08.2021, neděle, 18:34
Slovácko porazilo Budějovice 1:0
Více na fcslovacko.cz
*
01.08.2021
Martin Svedík po Dynamu CB
01.08.2021
Jan Kalabiška po Dynamu CB
01.08.2021
Michal Kohút po Dynamu CB
30.07.2021
Filip Nguyen pred Dynamem CB
30.07.2021
Tiskovka po Plovdivu
 
Jméno:   Heslo:  
 
*
Registrujte se v mapě fanoušků!
V mapě je celkem 956 fanoušků
*
Poslední články:
07.11.2019, čtvrtek, 08:00
Limitovaná edice mikin FCS JEDEN KRAJ - JEDEN KLUB
17.07.2019, středa, 13:03
Poslední možnost nákupu permanentek do Sektoru B3
14.01.2019, pondělí, 13:01
Do nového roku s novou bundou Sektor B3!
Poslední článek v blogu:
30.10.2020, pátek, 11:02
1. FC Slovácko získalo vý...
Poslední video
18.02.2020- Fanoušci v zápase proti Baníku
Poslední fotogalerie
05.02.2016- Fanaticos Cup 2016
*
04.03.2020
Fanoušci v zápase proti Slavii
19.02.2020
Fanoušci v zápase s Baníkem
29.10.2019
Sektor B3 - místo kde stojíme za Slováckem!
07.10.2019
Fanoušci v zápase proti Liberci
06.08.2019
Fanoušci v zápase proti Gottwaldovu

EURO U21: Michal Trávník: Euro může být zlom v mé kariéře

13.06.2015, sobota, 10:28
trava_velky.jpg

Mladí. Hrdí. Odhodlání uspět před domácí výzvou. Takové heslo mají fotbalová Lvíčata na svém promo videu k evropskému šampionátu.

„Nic víc pro nás momentálně nemůže být. Do zápasů dáme všechno, bude to náš vrchol," slibuje Michal Trávník, záložník Slovácka a jeden z odhodlané party trenéra Jakuba Dovalila. Mladík z Mutěnic, který před pár dny oslavil dvacáté narozeniny, stojí na prahu možná nejdůležitějších čtrnácti dnů kariéry, které mu mohou změnit fotbalový život. Ve středu se vrátil z desetidenního soustředění Lvíčat v rakouském Kaprunu, ale už v sobotu po obědě se musí hlásit v Praze na srazu před životním turnajem.

Zhruba v polovině soustředění vyřadil trenér Dovalil z kádru pro evropský šampionát čtyři hráče. Byla před jeho verdiktem cítit mezi hráči nervozita?
Neřekl bych, že nějaká nervozita, ale napětí tam určitě bylo. Každý věděl, že konkurence v týmu je velká. Pokud mám mluvit za sebe, tak osobně jsem věřil, že se na šampionát dostanu.

V Rakousku jste nastoupil k oběma přípravným zápasům. Cítíte, že by to mohlo být na základní sestavu?
Mám z obou zápasů dobrý pocit, za sebe jsem spokojený. Nikdo se nechtěl šetřit, aby nepřišel o nominaci, všichni šli do obou zápasů naplno. Dal jsem jednu branku a na dvě přihrál. Co se týká sestavy, tak všechno bude záležet na trenérovi.

Splnilo soustředění vaše představy?
Všechno klapalo na jedničku, svůj účel to splnilo. Možná bylo soustředění trošku delší, ale žádná ponorková nemoc nepřišla.

Může být šampionát zlom ve vaší kariéře?
Cítím to tak, že když se všechno vydaří, může se naskytnout zajímavé angažmá a posunout mě to dál. Bude to vrchol v mojí kariéře.

Směřoval jste načasování formy k tomu, aby byla na vrcholu v době mistrovství?
Od začátku sezony jsem to tak bral a cítil. Původní cíl byl dostat se do kádru, to se povedlo a jsem za to strašně rád.

Myslel jste během ligy a soustředění na to, že byste se mohl zranit a o turnaj přijít?
Na to jsem vůbec nemyslel. Spíš je to tak, že když to má člověk v hlavě, tím spíš zranění může přijít. Soustředím se na každý zápas bez nějakých myšlenek na zranění, šetření nebo něco podobného.

Po zápase Slovácka na pražské Spartě jste naznačil, že nechcete do konce života hrát v Uherském Hradišti.
To jsem sice řekl, ale samozřejmě moje další kariéra záleží na mnoha dalších věcech. Rád bych si v budoucnu zahrál německou nebo anglickou ligu, ale všechno je ještě daleko, nemá cenu nic plánovat. Momentálně se soustředím na šampionát.

Bude pro vás výhoda, že hrajete doma?
Určitě. Lidi přijdou, poženou nás, snad bude vyprodáno. Úplně jinak se hraje, když fandí plný stadion, člověk se víc nahecuje. Myslím, že nám to pomůže. Na druhou stranu domácí prostředí na nás bude vytvářet tlak, ale věřím, že nám to neuškodí. Čekám, že nás fanoušci budou podporovat i v době, kdy se nám nebude moc dařit.

Budete mít podporu od rodiny přímo na stadionu?
Měli by tam být rodiče i přítelkyně. To jsou moji největší fanoušci. Možná přijede i pár známých, všichni už se na turnaj těší. Možná se sejdeme i v průběhu šampionátu, uvidíme, jestli bude čas. Turnaj bude čtrnáct dnů, to je dost dlouhá doba, rád bych se s nimi viděl.

Nesvazuje vás přítomnost nejbližších v hledišti?
Jsem rád, že tam jsou a drží palce. Spíš mě to motivuje k ještě lepším výkonům. Necítím z nich nervozitu, která by se měla přelévat do zápasů.

Býváte ještě nervózní před důležitými zápasy?
Nějaké nervozita je tam vždycky, bývá to i před ligou, ale jenom taková ta sportovní. Není to tak, že bych měl z něčeho nebo z někoho strach a bál se jít na hřiště.

Výkony reprezentace nebyly v přípravě nejpřesvědčivější. Dáváte jim nějakou důležitost?
Každý zápase je jiný, my jsme z různých důvodů nikdy nenastoupili v ideální sestavě. V přípravě jsme hráli skoro se všemi mančafty, co jsou na Euru, se všemi se dá hrát. Všechna mužstva jsou obrovsky vyrovnaná, bude záležet na momentální formě.

Místo v základní sestavě nemá zaručené nikdo. Jste připravený i na roli náhradníka?
Už jsem někde říkal, že budu strašně rád, pokud budu v kádru a budu součástí Eura. Na druhou stanu musím přiznat, že nechci jenom sedět na lavičce, chtěl bych si zahrát. Bude to před domácími fanoušky, před rodinou, bude to turnaj, který se u nás ještě nepořádal. Zase musím říct, že pokud nebudu hrát, tak nebudu nějak naštvaný.

Už během šampionátu začíná příprava Slovácka na novou sezonu. Budete mít nějaké volno?
Ještě jsme se trenérem Habancem nebavili. Nevím, jestli mně dá nějaké volno, ale doufám, že si po Euru alespoň na pár dní odpočinu. Nic neplánuji, nejraději budu doma.

Účastníci Eura očima Michala Trávníka

Německo: Obrovská kvalita, jeden z hlavních favoritů celého turnaje. Nastupují tam fotbalisté, kteří hrají pravidelně německou bundesligu.

Dánsko: V přípravě jsme s Dánskem remizovali, byl to zápas, ve kterém měli trochu navrch. Nás první soupeř ve skupině. Bude to důležitý zápas, nesmíme prohrát, pak už by to bylo těžké.

Srbsko: Pro někoho možná překvapivý účastník šampionátu, ale vyřadili v baráži Španělsko, to mluví samo za sebe. Mají našlapaný a kvalitní kádr.

Portugalsko: Další mužstvo, proti kterému jsme hráli v přípravě. Mají sice větší kvalitu než my, ale když budeme hrát zodpovědně zezadu, tak se s nimi dá uhrát slušný výsledek.

Itálie: To je mančaft, který jsem neviděl, na šampionát se dostali po šťastné barážové výhře proti Slovensku.

Anglie: Asi favorit druhé skupiny. Mají obrovskou kvalitu, spousta hráčů nastupuje pravidelně v Premier League.

Švédsko: Abych se přiznal, tak je to pro mě největší neznámá šampionátu. O tomto mančaftu téměř nic nevím.

Přítelkyně přeje postup do finále

„Co jsem s Michalem, tak se snažím nepropásnout ani jeden jeho zápas. Buď ho sleduji přímo na stadionu, nebo v televizi. Na Euru to budou mít hrozně těžké, všechny mančafty jsou vyrovnané a konkurence bude obrovská, ale ze srdce bych mu přála postup až do finále. Bohužel, z pracovních důvodů budu zápasy sledovat jenom v televizi." (Karolína Stanická – přítelkyně Michala Trávníka)

Očima trenéra Slovácka Svatopluka Habance

„Michal je velice pracovitý hráč. Když před rokem nedostával tolik příležitostí, tak ho to absolutně nezlomilo, ale naopak spíš vyhecovalo, že mi chtěl dokázat, že on je ten, na kterého mám ukázat, že půjde na hřiště v základní sestavě. Ukázal velice silnou vůli. Jeho naběhané kilometry ukazují, že má geneticky vrozenou fyzičku. Navíc se už v mladém věku dokáže vyrovnat mnohem zkušenějším hráčům, vždyť v lize dal čtyři branky a na další čtyři přihrál. Do budoucna by to mělo být ještě víc, Michal ví, že v zakončení by se měl ještě zlepšit. Líbí se mi na něm, že když něco pokazí a ztratí balon, tak si znovu jde pro další. Jiní hráči se trošku zašijou, což rozhodně není jeho případ. Jestli si zaslouží místo v základní sestavě?

Nedokáži to posoudit, protože konkurence je tam obrovská. Zrovna na téhle pozici hrají někteří hráči i v zahraničí. Je tam šest psů na tři místa, bude záležet na trenérovi, pro koho se rozhodne. Uvidíme, jestli bude Michal v základu, nebo bude doskakovat, ale pozici v mužstvu si jednoznačně zaslouží."Share |
Zdroj: denik.jpg
Jméno Heslo
text
 • Babu - 18.06.2015, čtvrtek, 23:40
  (0)

  šmarja, jaké obrazce, se pominu :D to je fakt vtipné to céčko. Jinak jak psal puk o těch unimobuňkách, tak to tam asi bohužel zůstane. Občerstvení by se mělo prodávat nějak víc pospolu v buňkách,takže myslím, že to budou tyto.. ale pěkné to není

 • kecipep - 18.06.2015, čtvrtek, 17:57
  (0)

  Zítra ;-)

 • FcS - 18.06.2015, čtvrtek, 17:30
  (0)

  jen tak pro zajímavost, kdy začíná Slovácku příprava ? Jiné kluby už trénují 3,4 dny a ted čtu, že Libor odjíždí dneska na týdenní dovolenů :D

 • kecipep - 18.06.2015, čtvrtek, 16:58
  (0)

  "Naším cílem bylo vylepšit podmínky, které využijeme pro ligové zápasy a v budoucnu možná i pro reprezentační akce. Případně bychom si v tomto prostředí rádi zahráli i evropské poháry," řekl majitel 1. FC Slovácko Zdeněk Zemek. Toto prohlášení mě vždy potěší, hlavně z úst Zemka. Ikdyž si na sebe šije bič, jelikož pak fans očekávají i případné kroky k dosáhnutí tohoto cíle.

 • Pan Puk - 18.06.2015, čtvrtek, 16:50
  (0)

  Tady je na fotkach videt jak momentalne vypada stadion. https://www.facebook.com/uherske.hradiste.cz/photos/pcb.697072840437452/697072530437483/?type=1&theater

 • eLucky - 18.06.2015, čtvrtek, 12:09
  (0)

  to Pan Puk: To by ale stálo peníze a rozpočet na marketing klubu je omezen:D

 • Pan Puk - 18.06.2015, čtvrtek, 11:39
  (0)

  Nebo tam jen dolepit znak Slovácka. Stejně tak by se mohla podobně předělat tiskovka aby to konečně vypadalo jak u prvoligového klubu.

 • The Reds - 18.06.2015, čtvrtek, 11:32
  (0)

  to Pan Puk: Ano ten nápis SYNOT by se měl zase vrátit do původní podoby. V současné době to C vypadá dost bizardně :) Taky jsem si říkal, že by ty modré plachty mohly nechat na svém místě i pro ligu. Vždyť by to stejně vyhodili...

 • riedlss - 18.06.2015, čtvrtek, 11:25
  (0)

  s ticketama je to trus jako vždycky, hanba plut. Jsem z toho totálně znechucený.....

 • Pan Puk - 18.06.2015, čtvrtek, 11:24
  (0)

  Stadion v hledišti je pěkně načančaný. Líbí se mi vlajky nad středem Cčka a taky zakryté zábradlí modrýma plachtama. To by aj mohlo zůstat. Střídačky a upravený vstup na plochu taky vypadají dobře. Zvláštní je, že se přeskládal nápis SYNOT na Cčku do podivných runových obrazců. Jsem zvědav zda se to po šampionátu vrátí zpět jak bylo. Co mne překvapilo je že se nijak nepohlo s prostorem pod Bčkem. Nebo alespoň včera to nijak načančaně nevypadalo. Jen zmizela Slovácká dědina a jsou tam hnusné žluté unimobuňky.

 • KotelGuláše - 18.06.2015, čtvrtek, 11:23
  (0)

  Koukam,že přestupy v Synotlize jsou v plném proudu,Plzeň má už pomalu uzavřený kádr atd. Doufám,že slovácko nedovolenkuje a nekochá se fotbalem na euru,které se hraje i v Uh,ale že krejčí maká na plné obrátky. Protože pak už bude zase pozdě.

 • eLucky - 18.06.2015, čtvrtek, 11:08
  (0)

  to The Reds: Mám z teho stejný pocit a myslím, že je celkem jasné, že to přesně takto dopadne;) Ale v klidu... zahlásí vyprodáno i tak a múžou si odškrtnout:D Krapet rozdíl oproti daleko větší akci hokeja;)

 • eLucky - 18.06.2015, čtvrtek, 11:06
  (0)

  Střídačky sú opravdu kompletně nové, pohodlné sů, na druhů stranu pro takového Libora to možná bude malé:D Ale ten na lavičce naštěstí moc nesedí;) Jo jo, stadion se díky euru dal nesporně do pucu, to rozhodně;) Jen si myslím, že těch 100 melounů šlo proinvestovat účelněji tak, aby z toho byl užitel na dlouho dopředu, např. úpravy požadavoné ohredně míst pro novináře jsou určitě super pro novináře, ale na rovinu si musíme říct, že i dnešní prostory byly na ligu zcela dostačující a v lize nadstandartem. Pokud nebude hrát v UH pravidelně repre nebo pohárové zápasy, tak nejen toto bude asi dost nevyužito, takže dlouhodobá účelnost této investice se ztrácí. Na druhů stranu samozřejmě lepší jak nic;):D

 • The Reds - 18.06.2015, čtvrtek, 11:03
  (0)

  Jsem zvědav, na kolik procent bude stadion obsazený. Mám obavu, aby to nevypadalo, jako včera ve "vyprodaném" Edenu... Známý Pražák včera dostal grátis hodně lístků na zápasy v Olmiku a nějaké na dnešní duel v UH, takže je může hodit do kanálu. Asi opět skvělá distribuce svazu. Opět normálním zájemcům jen minimum, ale keťasit lupeny pro sponzory, kluby a známé, to dovedou. Jen je škoda, že ti to neocení tím, že na zápasy skutečně přijdou :(

 • The Reds - 18.06.2015, čtvrtek, 10:59
  (0)

  K plusům rekonstrukce bych přidal i to, že se po letech umyly všechny sedáky, že jsou očištěné betonové stupně v rozích stadionu, které byla začerněné od deště a zavlažování. Navíc s modrým lemováním v designu ala UEFA to s našimi modrými sedačkami vypadá cool.

 • The Reds - 18.06.2015, čtvrtek, 10:56
  (0)

  to tomrs: Já myslím, že střídačky jsou komplet nové. Připadá mi, že je tam víc místa. No a sedí se na nich velmi pohodlně :)

 • tomrs - 18.06.2015, čtvrtek, 10:49
  (0)

  Střídačky mají nové sedačky, dokonce střecha je polepená statní vlajkou Anglie a Portugalska. A před barákem je velký bílý stan s názvem Mixzona:D Šovki, neváhej, ať Tě příští sezonu vidím ve VIP po boku pana Krejčíře:D

 • KotelGuláše - 18.06.2015, čtvrtek, 10:44
  (0)

  A ty střídačky jsou nové nebo zůstaly ty staré?

 • Šovkovskij - 18.06.2015, čtvrtek, 10:42
  (0)

  Tedy do VIPky jsem chtěl napsat:-)

 • Šovkovskij - 18.06.2015, čtvrtek, 10:41
  (0)

  Takže obyčejný fanoušek aby si koupil permici na áčko:-)

 • tomrs - 18.06.2015, čtvrtek, 10:31
  (0)

  Novinky co jsem měl možnost vidět jsou následující: vedle nové tabule je ještě jedna malá tabula u sektoru domácích a svíti zeleně:D Jinak v presscetrum je pěkně ozvučené a nasvícené. Taky jsou tam blíže hajzly, tři místnosti pro novináře, v každém je televiza, samozřejmě wi-fi je nutností, stojany pro kameramany, nové mikrofony, občerstvovací servis na výborné úrovni :D

 • eLucky - 18.06.2015, čtvrtek, 10:20
  (0)

  to KotelGuláša: Tak vole dyž tu Keikin nad tím polemizuje, tak sem to sepsal hňupe:D Neaké fotky byly na webu o víc nevim. Třeba bude po euru něco jako den otevřených dveří;) Jinak změnilo se na hlavní tribuně takřka úplně všecko, bohužel na obyčejného fanouška budou mít dopady víceméně jenom nové hajzly, turnikety a změny ve Slovácké dědině. A pak samozřejmě tabula;)

 • KotelGuláše - 18.06.2015, čtvrtek, 10:10
  (0)

  Nebuď chytrej Lakouši :-) a raději mi řekni,kde se můžu podívat na nějaké aktualní fotky co vše se teda změnilo na stadioně.jak to vypada. Ať už exterieru tak v interieru.

 • KotelGuláše - 18.06.2015, čtvrtek, 08:52
  (0)

  Tos nám řek novinku teda.

 • eLucky - 18.06.2015, čtvrtek, 08:43
  (0)

  to KEIKIN: tak rozhodně start za repre do 21ti let tu cenu zvyšuje;) Je to ale hlavně o tom, jestli kupující je tak hlúpý, že dá o 5míčů víc za hráče enom proto, že hrál za repre;) Je to spíš o tom, že pro prodávajícího je možnost tímto argumentovat, aby byla vyšší prodejní cena;) Rozhodně se to dá, jestli na to kupující slyší, to už je věc druhá.

 • KEIKIN - 18.06.2015, čtvrtek, 08:39
  (0)

  Babu: Já bych otočil Dovalila. A nebál bych se tam dát Soukupa. Nejsem si jist, jestli i v mládežnické kategorii se počítají repre starty (resp. jestli už samotný start za 21 zvyšuje cenu).

 • Babu - 17.06.2015, středa, 23:19
  (0)

  Evidentně je potřeba pány Krejčího a Zmrhala odprodat z ligy, a proto se nacházeli v základu...

 • karagavrylydys - 17.06.2015, středa, 18:48
  (0)

  Nejslabší na hřišti Zmrhal, Krejčí a Frýdek ...

 • gangster24 - 17.06.2015, středa, 18:42
  (0)

  nedivím se, chuane, ale vždycky se nechám vytočit :D

 • juancarlos - 17.06.2015, středa, 18:08
  (0)

  hoši co se furt divíte,vždyť je to jasné jak facka,proč hrál na Islandu Vácha či Krejčí ? Už se proberte, Travník odehraje z celého turnaje 25.minut a Pelta ho bude mít za pytlík bombónů, protože Jablonec je přece špičkový klub evropského formátu a pro Trávníka obrovský kariérní skok, protože pak už je jen Chelsea :-D

 • gangster24 - 17.06.2015, středa, 17:48
  (0)

  Přikryl je mi docela sympatický, ale je to naprostý průměrák a ke Zmrhalovi se radši ani nebudu vyjadřovat..

 • FcS - 17.06.2015, středa, 17:36
  (0)

  :D ...to je trapné ..jestli Zmrhal je lepší než Tráva ..ten Dovalil musí mít černé brýle ..

 • gangster24 - 17.06.2015, středa, 17:31
  (0)

  to si snad ten Dovalil dělá pr.del, ne? Zmrhal s Přikrylem střed zálohy na úkor Trávy, nemám slov!!

 • juancarlos - 17.06.2015, středa, 17:18
  (0)

  hoši pěkně tady špekulujete, ale podminěný reflex mého skepticismu mi našeptává, že s námi jako vždy vyjebou. Když on ten náš Vládík tak rád nastuvuje biskupa ;-) Ostatně jako z celým tím slavným šampijonátem, proč u nás hraje dvakrát zrovna Portugalsko na které od nich asi moc lidí nepřijede ? V Hradišti opatření a fanzony, jak kdyby tu měla být týden repre Argentiny a přitom jeden zápas Baníku v lize je rozhodně větší rupštych.

 • FCSFRED - 17.06.2015, středa, 16:58
  (0)

  S: Uryvek z jednoho z clanku na sport.cz

 • eLucky - 17.06.2015, středa, 13:06
  (0)

  No jo, bohužel Peltík a jeho nohsledi nejsů blbí a dobře ví, že Tráva je jednoznačně mozkem naší hry na jaro. Co mně udivuje, že v repre u21 se na jeho místo tlačí kopyta jako je Zmrhal, který mu nesahá ani po kotníky. Jestli Dovalil dneska Trávu nepostaví v základu, tak má v hlavě pěkný guláš asi... já doufám, že Tráva bude stejné výkony jako na jaro v lize podávat aj v repre, potom by pro něho byl přestup do Jablonca zbytečný a může jít rovnou ven, navíc za lepší prachy!

 • KotelGuláše - 17.06.2015, středa, 13:01
  (0)

  To babu: Je jistý rozdíl ve hvězdnosti jmen Baroš nebo Došek,Rada aspol.

 • Šovkovskij - 17.06.2015, středa, 12:21
  (0)

  FCSFRED: Odkud to máš? Já bych Trávníka v rámci ligy neprodával a do Jablonce už vůbec. Jinak je pravda, že Krejčí přivedl Doška, Kaloudu, Radu, nebo Diviše, ale to jsou hráči, které si vyhlíd Habanec, nebo před ním Soukup.

 • vajdik - 17.06.2015, středa, 11:58
  (0)

  Po prodeji Trávi koupit Petrželku..na kraj super pro Slovacko..

 • eLucky - 17.06.2015, středa, 11:47
  (0)

  to kecipep: Především Mara Havlík může od příští sezóny s přehledem nastoupit do základu - pokud by Tráva opravdu odešel. Nicméně stále doufám, že půjde rovnou něke ven, protože přestup v rámci ligy je posílení konkurence v boji o titul:D

 • kecipep - 17.06.2015, středa, 11:09
  (0)

  Pelta umí hráče dobře zhodnocovat a my bychom určitě měli desítky procent z dalšího přestupu.. Pokud zájem bude, tak není v našich silách Trávu udržet. Přišel čas Havlíka a Sadílka.

 • FCSFRED - 17.06.2015, středa, 10:57
  (0)

  Spíš to patří sem, než ke Kaloudovi, kam jsem to postnul. Naopak na sever Čech putují útočníci Tomáš Wágner se Stanislavem Teclem. Šéf Jablonce Miroslav Pelta také potvrdil zájem získat další hráče z české ligy - ostravského brankáře Jiřího Pavlenku, záložníka Michala Trávníka ze Slovácka a také ruského obránce Vjačeslava Karavajeva z Dukly. Snad vedení počká aspoň jak dopadne ME..

 • Babu - 16.06.2015, úterý, 14:20
  (0)

  KotelGuláše: já teda nepatřím mezi Krejčího skalní fanoušky, ale to, cos napsal, dost nekoresponduje s tím, že sem přivedl Doška, Radu a Kaloudu, což mi přijdou hráči podobní jako Baroš (starší, "nepotřební")...čímž neříkám, že tu Baroša chcu nebo ho potřebujeme.

 • juancarlos - 16.06.2015, úterý, 02:20
  (0)

  obávám se však, ze si moc nekopne,jak tu nenápadně naznačoval Svaťa. Co kdyby hrál dobře a Slovácko by ho třeba nedejbože mohlo prodat přímo, třebas do Deutchlandu ? Tak to by nešlo, to si takový vidláci nemůžou dovolit, protože je potřeba se hlavně přes repre zbavit hráčů jako Vácha nebo Krejčí,že pane Vrba ?

 • KotelGuláše - 16.06.2015, úterý, 00:25
  (0)

  No Krejčí určitě. Ten než zjistí že je Baroš volnej,tak bude podzim odehrátej. No a když náhodou to zjistí tak mu nabídne plat Havlíka a když to nepřijme,tak nám bude zas tvrdit,jak se moc snažil,ale ztroskotalo na platových podmínkách. Že představy obou stran se diametrálně rozcházeli a že mu nemohl nabídnout 26000,- měsíčně. A pak zjistíme,že jde do Zlína. Taková klasika :-)

 • andretti - 15.06.2015, pondělí, 21:19
  (0)

  Pozdě, už je ve Slavii :-(

 • ostuda slovácka - 15.06.2015, pondělí, 20:16
  (0)

  Krejčí podepiš Baryho! :D

 • Šovkovskij - 13.06.2015, sobota, 17:20
  (0)

  Přece jej nebudeme prodávat přímým konkurentům v boji o titul:-) Když prodat, tak do Realu Madrid za 200 melounů:-)

 • tvojemama - 13.06.2015, sobota, 14:48
  (0)

  A kdyby jsme ho nekdy meli prodat do Sparty,Plzne, Jablonce? Tak bych chtel tak 15mega+ a hlavne 50% z dalsiho prodeje

 • tvojemama - 13.06.2015, sobota, 14:47
  (0)

  Tak ta zakladni sestava je tak na hrane no, 50na50, doufam, ze bude hrat a ukaze se tam. Jinak doufam ( ono celkove by to bylo asi nejlepsi pro neho), ze zustane u nas jeste 1rok, bylo by to pro nej idealni, behem te dalsi sezony by mohl patrit k tomu nej v lize klidne a az pak bysme ho mohli prodat nekde do zahranici

 • ostuda slovácka - 13.06.2015, sobota, 14:34
  (0)

  Snad tu ještě rok zůstane, velký talent, samozřejmě ho nemůžeme držet věčně, ale ten rok by ještě měl být u nás, ale kdyby odešel, tak snad někam ven a ne do Sparty, Plzně a hlavně k Peltovi

 • Hory - 13.06.2015, sobota, 11:59
  (0)

  Tak ať mu šampionát vyjde a po turnaji rychle pryč ze Slovácka, neboť mám pocit, že ještě budeme vzpomínat na tuto sezonu jak byla úspěšná. Bude hůř a takový hráč si tu nesmí kazit svůj talent.

pristi
 Další články:
18.07.2015, sobota, 13:08 - Výsledky soutěží za sezónu 2014/15 + spuštění nového ročníku!
22.06.2015, pondělí, 15:09 - Slovácko dalo v první přípravě pět branek
19.06.2015, pátek, 08:43 - V Hradišti vznikl fotbalový chodník slávy
16.06.2015, úterý, 07:50 - Luboš Kalouda: Věřím Česku, 
že může dojít až do finále
11.06.2015, čtvrtek, 12:06 - Bc. Vladimír Krejčí hledá posily aneb Jeho dobrodružství v Islámském státu
* Novější články * * Přidat komentář * * Vytisknout článek * * Odeslat článek * * Starší články
© 2007 Copyright fcslovacko.com & VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., iDNES a MF Dnes, Kurýr, Deník Sport a Slovácké noviny.
Všechna práva vyhrazena - publikování nebo šíření obsahu stránek bez písemného souhlasu je zakázáno
FCSlovacko.cz - Fanshop - FanaticosFCS - FCS - ženy
FOTO J.A.M. - Chraňme zeleň! - Úklidovka UH - Zvířecí nebe
přidat k oblíbeným - nastavit jako domovskou stránku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace