18
fanoušků

Dorostenci Slovácka sesadili lídra

29.04.2011, pátek, 19:03

Starší dorostenci Slovácka nabírají formu. Naposledy v domácím prostředí porazili dosavadního lídra tabulky, pražskou Slavii, a poskočili už na 13. příčku tabulky.

Naopak nejhorší zápas v sezoně odehrál mladší dorost, který se stejným soupeřem utrpěl debakl.

1. FC SLOVÁCKO U19 – SLAVIA PRAHA U19 1:0 (0:0)

Domácí měli skvělý vstup do utkání, když v úvodních dvaceti minutách Slavii takřka nepustili za půlící čáru. „Vytvořili jsme si soustavný tlak, bohužel jsme z něj ale nevytěžili žádný gól,“ litoval domácí trenér Jan Kameník. Nejblíže ke gólu měl Haša, v jasné šanci ale neuspěl.

Sešívaní sice postupně vyrovnali hru, jejich aktivitu ovšem utlumila přestávka, po které mělo zase navrch Slovácko. „Soupeř se spoléhal na rychlé protiútoky, které jsme ale dobrou organizací obranné fáze dokázali pokrýt,“ chválil Kameník. Domácí kouč nakonce mohl slavit cenné vítězství. Čtvrt hodiny před koncem se z dvaceti metrů napřáhl Kolínek a přesná střela zajistila Slovácku zasloužené tři body.

• Greif - 30.04.2011, sobota, 13:00