04.02.2024
30.11.2023

Bez gólu i bodů. Slovácko prohrálo s Jabloncem a je předposlední

07.10.2018, neděle, 18:11

Reprezentační přestávka přijde fotbalistům Slovácka náramně vhod. Celek z Uherského Hradiště se potřebuje zkonsolidovat, nabrat energii před podzimním finišem. Moravané dál prožívají mizerné období. Ve FORTUNA:LIZE prohráli pošesté za sebou s tristním skóre 3:18.

Kordulův tým na půdě Jablonce neprolomil nepříznivou bilanci, když v 11. kole na půdě účastníka Evropské Ligy padl 0:2. Favorit rozhodl nedělní duel hned v prvním poločase. Nejprve se hlavou trefil Jovović, v závěru úvodní části skóroval i druhý krajní záložník Masopust.

Hned v úvodu utkání byl k vidění nepříjemný střet ve středu hřiště. Kapitán Slovácka Daníček se srazil s domácím stoperem Hovorkou a na hrací plochu museli doktoři obou týmů.

Jablonec se rychleji otřepal a hned první šanci utkání přetavil ve vedoucí branku. Masopust poslal centrovaný míč do pokutového území, kde se hlavou prosadil Jovovič.

Severočeši dál kontrolovali dění na hřišti. Slovácko se k prvnímu zakončení dostalo až ve 21. minutě. Pokus Navrátila však zblokoval jeden z domácích obránců.

Nejblíže vyrovnání byl Jan Kuchta. Hlavičku hostujícího útočníka po centru Jurošky z pravé strany ale bravurním zákrokem vytěsnil gólman Hrubý.

Slovácko bylo v následujících minutách aktivnější, ale ve 38. minutě přišla další pohroma. Po rychlém brejku udeřil Masopust.

Druhá půle nebyla příliš záživná. Děj se odvíjel hlavně mezi šestnáctkami, žádné vyložené šance poloprázdné tribuny neviděly.

• fipa - 08.10.2018, pondělí, 12:18
    (0)

Nechme toho !my se hádáme a myslím,že se nic nezmění...bohužel.

• Greif - 08.10.2018, pondělí, 12:10
    (0)

Skoč pod vlak pseudofanousku, kolik máš výjezdu za rok co ?

• hešpy - 08.10.2018, pondělí, 09:47
    (0)

Smířit se s tím, ze se Kordula s největší pravdepodobnosti neodvola a pokud jo, tak to převezme asistent nebo Levý. Nejsou proste peníze.

• fipa - 08.10.2018, pondělí, 09:44
    (0)

Slovácku fandím a fandit budu, třeba i v 2 lize, ale nefandím netrenérovi Kordulovi.

• Valheru - 08.10.2018, pondělí, 09:38
    (0)

Děkujeme všem rádobyfanouškům za všechny ty sračky. Vyhráváte zlatého bludišťáka a volné vstupenky na nejbližší turnaj pétanque a kuliček. Přejeme příjemné zážitky.

• fipa - 08.10.2018, pondělí, 09:23